Modrý koník na Facebooku

lucie777
autor
21. lis 2009

Kdo se přidá? 🙂

lenkavano
21. lis 2009

já bych se přidala ale už nejsem těhulka ani snažilka "jen"maminka 😉

lucie777
autor
21. lis 2009

Lenko, ale pořádná maminka! 😉 Maminky taky bereme, já budu taky za chvilku.. 😀 jak zvládáš 4 dětičky? 😅

lenkavano
21. lis 2009

Luci jo zvládám,zvládám.máme velký rozestup tak to jde,ze 4 po roce bych se ale asi zbláznila 😉 😀 😀 😀

lucie777
autor
21. lis 2009

Tak ono i těch 7 a 9 let a do toho skoro 2 leté, máš můj obdiv! I když manžel by taky chtěl 4 dětičky, tak uvidíme.. 😀

lenkavano
21. lis 2009

ted koukám že už se ti za pár dnů narodí Karolínka vid 😉 jo když já měla první mimi .......ach jo ten čas tak letí.

cert..ova
21. lis 2009

ahoj holky, tak jsem se k vám přidala, doufám, že to nevadí, jsem taky maminka od 3 ratolestí 😝 😀

lenkavano
21. lis 2009

ahojky cert,tak další zasloužilá mamina 😉

lenkavano
21. lis 2009

luci mít velkou rodinku opravdu není k zahození,já se těším na to ,jak se pak budou všichni sjíždět 😀 😀 😉

lucie777
autor
21. lis 2009

Ahoj cert, taky takovejch dětí, to je hezký! 😵

Tak bych si to taky představovala, první 2 blízko sebe, pak větší rozestup a pak zas 2.. 😀 Nejdřív teda musíme postavit hodně velkej barák! 😀

liviky
21. lis 2009

hoj holky 😉
..smekám před zasloužilýma maminama 😉 ,já mám dvě a je to dost záhul po 2 letech od sebe!
😕

lenkavano
21. lis 2009

no Luci hezky si to naplánuj a napřeskáčku jako u nás 😀 😀 😀 jo a máme 3plus 1 barák nepotřebuješ.ale je fakt,že aspon jedna místnost by se šikla.
livi ahoj 😉

nikka.vo
21. lis 2009

Já bych se do skupiny přidala ráda, ale zase nechci riskovat, že mě tu díky tomu vyšpehují kamarádi, vim že si mě tu může přečíst každý, ale nemusim jim to usnadňovat 😅

lenkavano
22. lis 2009

dobré ráno holky 😉 tak jak je ?včera se nám to tu hezky rozjíždělo a pak nic.nikka to tahle diskuze bude i jinde než tady na koníku?že se bojíš?

lucie777
autor
22. lis 2009

Tak sem tu skupinu změnila na uzavřenou, ale nevím, jestli to fakt funguje, už aby ta těhu demence skončila.. 😅 I když pak přijde zas kojící demence, si asi nevyberu, co? 😀

nikka.vo
25. lis 2009

lenka, nééé, ale když se na Facebooku přidám do skupiny MODRYKONIK tak každýho bude zajímat co to je, půjdou se sem podívat a třeba si mě tu najdou, což prostě nepotřebuju 😅

lucie777
autor
26. lis 2009

Nikka, tak je pravda, že si ze mě pár lidí dělá legraci, jakej sem závislák na koníkovi, ale beru to s nadhledem.. 😉

naty.motylek
26. lis 2009

Ahoj holky mužu se kvám přidat 🙂

dreana
28. lis 2009

Ahojky holčiny, zažádala jsem taky o připojení, i když jsem je něco jako "snažilka snad brzo" :o)

lucie777
autor
29. lis 2009

Už je nás skoro 100! 😉