• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Modrý koník rovná se pavlač. Jste toho samého názoru?

20. ledna 2010 
Ahojte,
Nevím, ale zdá se mi, že MK není už jako dřív :frowning2:
Není tu snad už jediné téma, kde by někde někdo někoho neosočoval :unamused: ,nenavážel se a nepomlouval i když o dané situaci nic neví a neprožívá ji :sweat_smile:

Zdá se to jen mně?
19. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka
nejsi sama.já tu jsem asi rok, ale někdy mi přijde, že opačný názor=vyvrhel společnosti :sweat_smile:
je tu dost mamin, co jsou vztahovačné, neschopné diskutovat a vše, co jim nezapadá do jejich diskuse berou jako atak na jejich osobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
omluvou jim je snad jen hormonální nerovnováha :grinning:

tak a ted jsem zvědavá na reakce :grinning:
19. led 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte pravdu.. bohužel :frowning2:
19. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tak......chytré a nechybující,hygienou posedlé,prostě dokonalé matky,které to tu vzaly za svou "pavlač",tak ty mi to tu tak zošklivily,že sem téměř nechodím.
20. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
naprosto s vama souhlasim :frowning2:
20. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně to připadá tak nějak pořád stejný za ty roky :grinning: . Jen mne docela "bavilo", jak se to před Vánocema zhádalo v každý 2. diskuzi... to se každej nervoval s pečenim, do toho nákupní šílenství a už to bylo :wink: .
20. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to založila hlavně hlavně,kdy jedna nejmenovaná osočila druhou (mimochodem jí znám osobně),že se své dítě zanedbává.(Není tomu tak),dává malýmu vše a i něco navíc :dizzy_face:
Ta první nejmenovaná asi nechápe nebo spíš nechce chápat,že děti můžou být i "jiné"(myslím tím pomalejší ...)
20. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka,vim o kom mluvis a to se mi teda taky vubec nelibilo :pensive: . byla to rana pod pas a na nejcitlivejsim miste :pensive:
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
say- :pensive: přesně tak :frowning2:

Co Jůlinka?Pořád se dívám jestli máš v albíčku nějaká nová fota :slight_smile: Jůlinka je prostě sluníčko :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakub,dekujem :slight_smile:. je to zlaticko :dizzy_face: . jen ted nam rostou zuby, tak to blbe snasi :cry: , je motoricky pomalejsi,vzhledem k vaze,i kdyz ta uz se zastavila a nechce pit :sweat_smile:. ale je to moje slunicko :slight_smile:. pekne se mnou mava :sweat_smile::grinning:
a co kubicek? fesak cim dal vetsi :wink:. stale si ho zamlouvame na zenicha :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
say-dobře :dizzy_face: my Jůlinku taky chceme jako nevěstu :dizzy_face:
Kubík byl taky pomalejší,naučil se chodit v 15 měsících a lozit po čtyřech v roce :wink:
A teď?Lítá jak čamrda,hezky mluví a dělá mi radost(teda až na jeho vzdorovitou povahu) :grinning:

Tak ať tu naši princeznu zoubky netrápí :cry:
20. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je,ted jsi me uklidnila s tim pohybem :slight_smile:. to mam radost :slight_smile:
dekujem,snad uz to bude jen lepsi,je mi ji lito.
kubik je moc roztomilej,strasne se mi libi :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji :dizzy_face:
neboj,každé dítě je jiné,některé je superman brzy a některé později :dizzy_face:
Kubík byl pomalejší taky v motorice,ale zas vynikal v něčem jiném :wink:
Třeba teď už umí 7 básniček :dizzy_face:

Odplinkoval se ve 2 letech(na spaní má pořád)nehrotím to.Musel na vše přijít sám :slight_smile:
A dudel máme pořád na spaní :unamused: :grinning: Do 18 let ho mít nebude,ne? :sunglasses:
20. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svym zpusobem se tu meni vsechno, ja uz se tady za tu dobu nedivim nicemu :sweat_smile: a co se tyce napadani a osocovani, to tu bylo porad, jen to nebylo v takove mire jako ted, hold je tu uz vic uzivatelek

to neznamena, ze jsem si taky nedky tady do nekoho nerypla, rypla, ale vzdy opodstatnene
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda,ten je sikovny :dizzy_face: . 7 basnicek. to je nadhera :slight_smile:. to neumi ani nektery deti ve skolce :wink: (mamka tam dela,tak vim :slight_smile:)

na plinky je cas, ja to taky hrotit nebudu, ted si teda neumim predstavit ji trapit na nocniku :grinning:. vsak ma cas :slight_smile:. oba maji cas :slight_smile:
a dudlik, ja ho mela do 6.-ti let :grinning:. ja bych treba byla stastna kdyby julka dudlala. teda,ona dudla,ale dudlik to neni :sweat_smile: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja budu treba radsi,kdyz chodit zacne dyl,ale o to driv mluvit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smil-tak nějak :wink:
Já neříkám,že si taky nerýpnu ,ale vždy se snažím nejdřív pochopit a vžít se.

say-někdy ,ale musím zapojit fantazii,bo Kubíkovi nejdou vyslovit měkké souhlásky :sweat_smile: např:kočka=kochka :frowning2: :slight_smile:
ale když ted tak přemýšlím,tak např:koláč=řekne kojáč :sweat_smile:
jo a dudla jsem taky měla do 5 ,a né jednoho :grinning:
20. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoub:slight_smile: co si budeme nalhavat, kazdy mame nekdy rypavou, zrovna dneska jsem ji mela :grinning:

a propo kazde dite je jine a individualni, :wink: vidim, ze jses taky olomoucak
20. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smil-jj,to máme.Ale nikdy bych si nedovolila rýpnout do toho nejctlivějšího :pensive: že se o dítě nestarám.

Jj,jsem :dizzy_face: z Holice :slight_smile: říká ti to něco?
20. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoub,stejne je sikovnej! to dopiluje :wink:
pridala jsem julky aktualni fotky do alba :slight_smile:

smilers, souhlasim :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
say-jéééééé,nové fotečky :dizzy_face:
Moc Vám to sluší,holky :dizzy_face: :dizzy_face:
V těch šatičkách pod stromečkem a kombinézce je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face:
A ty oči nádherný :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem rodilej olomoucak, takze Holici vim, kde je:wink:

no me kdyby nekdo rekl toto, tak se taky pekne nastvu, nevim, ktera to byla diskuze, ale doufam, ze se dotycna nedala, nekd yje potreba si i dupnout
20. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoub,dekujem :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smil-já jsem rodilá Prostějovačka a v Ol bydlím od 5 let.
Nedala se.Ale zamrzí to a kterou maminku by to nezamrzelo,že :pensive:
20. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoub no ja Mk beru uz jaksi s rezervou, ale urcite by me to taky zamrzelo, kor kdyz me nezna
20. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes nějak nestíhám :grinning: Lítám z FCB na Mk :grinning:
smil-to je to,když nezná a hned tak ošklivě osočí :pensive:
20. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jasne, pokud ji nikdy nevidela a ani nevidela jak se k diteti ma, tak to pravo posuzovat opravdu nema :angry:
20. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, spousta veci se tu da brat s rezervou,ale tohle bylo hnusny :pensive:

smilers,poklona k trojcatkum,jsou uzasne :dizzy_face: . me by teda smejklo,staci mi princezna jedna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
say :grinning: neboj me uz sem tam taky ukazkove hrabe :grinning: :grinning: ale porad to jeste davam
20. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím vás a o kom je tu řeč? já mám tucha,ale nejsem si jistá :fearful:
20. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek