Modrý koník rovná se pavlač. Jste toho samého názoru?

jakoubka
19. led 2010

Ahojte,
Nevím, ale zdá se mi, že MK není už jako dřív ☹
Není tu snad už jediné téma, kde by někde někdo někoho neosočoval 😒 ,nenavážel se a nepomlouval i když o dané situaci nic neví a neprožívá ji 😅

Zdá se to jen mně?

soanpe
19. led 2010

jakoubka
nejsi sama.já tu jsem asi rok, ale někdy mi přijde, že opačný názor=vyvrhel společnosti 😅
je tu dost mamin, co jsou vztahovačné, neschopné diskutovat a vše, co jim nezapadá do jejich diskuse berou jako atak na jejich osobu 😝
omluvou jim je snad jen hormonální nerovnováha 😀

tak a ted jsem zvědavá na reakce 😀

misakri
19. led 2010

holky, máte pravdu.. bohužel ☹

jabjunka
20. led 2010

Je to tak......chytré a nechybující,hygienou posedlé,prostě dokonalé matky,které to tu vzaly za svou "pavlač",tak ty mi to tu tak zošklivily,že sem téměř nechodím.

sayast
20. led 2010

naprosto s vama souhlasim ☹

berynka
20. led 2010

Holky, mně to připadá tak nějak pořád stejný za ty roky 😀 . Jen mne docela "bavilo", jak se to před Vánocema zhádalo v každý 2. diskuzi... to se každej nervoval s pečenim, do toho nákupní šílenství a už to bylo 😉 .

jakoubka
autor
20. led 2010

Já to založila hlavně hlavně,kdy jedna nejmenovaná osočila druhou (mimochodem jí znám osobně),že se své dítě zanedbává.(Není tomu tak),dává malýmu vše a i něco navíc 😵
Ta první nejmenovaná asi nechápe nebo spíš nechce chápat,že děti můžou být i "jiné"(myslím tím pomalejší ...)

sayast
20. led 2010

jakoubka,vim o kom mluvis a to se mi teda taky vubec nelibilo 😔 . byla to rana pod pas a na nejcitlivejsim miste 😔

jakoubka
autor
20. led 2010

say- 😔 přesně tak ☹

Co Jůlinka?Pořád se dívám jestli máš v albíčku nějaká nová fota 🙂 Jůlinka je prostě sluníčko 😵

sayast
20. led 2010

jakub,dekujem 🙂. je to zlaticko 😵 . jen ted nam rostou zuby, tak to blbe snasi 😢 , je motoricky pomalejsi,vzhledem k vaze,i kdyz ta uz se zastavila a nechce pit 😅. ale je to moje slunicko 🙂. pekne se mnou mava 😅😀
a co kubicek? fesak cim dal vetsi 😉. stale si ho zamlouvame na zenicha 🙂

jakoubka
autor
20. led 2010

say-dobře 😵 my Jůlinku taky chceme jako nevěstu 😵
Kubík byl taky pomalejší,naučil se chodit v 15 měsících a lozit po čtyřech v roce 😉
A teď?Lítá jak čamrda,hezky mluví a dělá mi radost(teda až na jeho vzdorovitou povahu) 😀

Tak ať tu naši princeznu zoubky netrápí 😢

sayast
20. led 2010

je,ted jsi me uklidnila s tim pohybem 🙂. to mam radost 🙂
dekujem,snad uz to bude jen lepsi,je mi ji lito.
kubik je moc roztomilej,strasne se mi libi 😵

jakoubka
autor
20. led 2010

děkuji 😵
neboj,každé dítě je jiné,některé je superman brzy a některé později 😵
Kubík byl pomalejší taky v motorice,ale zas vynikal v něčem jiném 😉
Třeba teď už umí 7 básniček 😵

Odplinkoval se ve 2 letech(na spaní má pořád)nehrotím to.Musel na vše přijít sám 🙂
A dudel máme pořád na spaní 😒 😀 Do 18 let ho mít nebude,ne? 😎

smilers
20. led 2010

svym zpusobem se tu meni vsechno, ja uz se tady za tu dobu nedivim nicemu 😅 a co se tyce napadani a osocovani, to tu bylo porad, jen to nebylo v takove mire jako ted, hold je tu uz vic uzivatelek

to neznamena, ze jsem si taky nedky tady do nekoho nerypla, rypla, ale vzdy opodstatnene

sayast
20. led 2010

jejda,ten je sikovny 😵 . 7 basnicek. to je nadhera 🙂. to neumi ani nektery deti ve skolce 😉 (mamka tam dela,tak vim 🙂)

na plinky je cas, ja to taky hrotit nebudu, ted si teda neumim predstavit ji trapit na nocniku 😀. vsak ma cas 🙂. oba maji cas 🙂
a dudlik, ja ho mela do 6.-ti let 😀. ja bych treba byla stastna kdyby julka dudlala. teda,ona dudla,ale dudlik to neni 😅 😒 😀 😀 😀 😀 😀

ja budu treba radsi,kdyz chodit zacne dyl,ale o to driv mluvit 😵 😵 😵

jakoubka
autor
20. led 2010

smil-tak nějak 😉
Já neříkám,že si taky nerýpnu ,ale vždy se snažím nejdřív pochopit a vžít se.

say-někdy ,ale musím zapojit fantazii,bo Kubíkovi nejdou vyslovit měkké souhlásky 😅 např:kočka=kochka ☹ 🙂
ale když ted tak přemýšlím,tak např:koláč=řekne kojáč 😅
jo a dudla jsem taky měla do 5 ,a né jednoho 😀

smilers
20. led 2010

jakoub🙂 co si budeme nalhavat, kazdy mame nekdy rypavou, zrovna dneska jsem ji mela 😀

a propo kazde dite je jine a individualni, 😉 vidim, ze jses taky olomoucak

jakoubka
autor
20. led 2010

smil-jj,to máme.Ale nikdy bych si nedovolila rýpnout do toho nejctlivějšího 😔 že se o dítě nestarám.

Jj,jsem 😵 z Holice 🙂 říká ti to něco?

sayast
20. led 2010

jakoub,stejne je sikovnej! to dopiluje 😉
pridala jsem julky aktualni fotky do alba 🙂

smilers, souhlasim 🙂

jakoubka
autor
20. led 2010

say-jéééééé,nové fotečky 😵
Moc Vám to sluší,holky 😵 😵
V těch šatičkách pod stromečkem a kombinézce je úžasná 😵 😵
A ty oči nádherný 😵

smilers
20. led 2010

tak ja jsem rodilej olomoucak, takze Holici vim, kde je😉

no me kdyby nekdo rekl toto, tak se taky pekne nastvu, nevim, ktera to byla diskuze, ale doufam, ze se dotycna nedala, nekd yje potreba si i dupnout

sayast
20. led 2010

jakoub,dekujem 😵

jakoubka
autor
20. led 2010

smil-já jsem rodilá Prostějovačka a v Ol bydlím od 5 let.
Nedala se.Ale zamrzí to a kterou maminku by to nezamrzelo,že 😔

smilers
20. led 2010

jakoub no ja Mk beru uz jaksi s rezervou, ale urcite by me to taky zamrzelo, kor kdyz me nezna

jakoubka
autor
20. led 2010

dnes nějak nestíhám 😀 Lítám z FCB na Mk 😀
smil-to je to,když nezná a hned tak ošklivě osočí 😔

smilers
20. led 2010

tak jasne, pokud ji nikdy nevidela a ani nevidela jak se k diteti ma, tak to pravo posuzovat opravdu nema 😠

sayast
20. led 2010

no, spousta veci se tu da brat s rezervou,ale tohle bylo hnusny 😔

smilers,poklona k trojcatkum,jsou uzasne 😵 . me by teda smejklo,staci mi princezna jedna 😅 😀 😀 😀

smilers
20. led 2010

say 😀 neboj me uz sem tam taky ukazkove hrabe 😀 😀 ale porad to jeste davam

belda
20. led 2010

prosím vás a o kom je tu řeč? já mám tucha,ale nejsem si jistá 😨