Některé uživatelky jsou ve skupinách, kam nepřispívají

ivonapop
3. črc 2014

Děvčata, nedá mi to a ptám se na váš názor. Všimla jsem si, že některé uživatelky se přidávají do skupin, do kterých nepřispějí ani písmenkem. Skupiny mi připomínají něco jako soukromou diskuzi, přičemž mám tím pádem pocit, že se tyto uživatelky do těch skupin zařazují za účelem čtení příspěvků ostatních. Jsou prostě přivítány, ale nenapíší nic k tématu a ani o sobě. Přijde mi to jako tak, že bych se kupříkladu já, která zbožňuje maso - přihlásila do skupiny pro vegetariánky. Ano - může se stát, že náhodou kvůli kupř. kvůli návštěvě se mi téma skupiny hodí. Ale že by bylo nutné číst příspěvky třeba v padesáti skupinách, či více a jen tak? Jaký máte názor vy?

zamilovanadonej
4. črc 2014

@ivonapop Nudíš se, viď? Tohle je princip demokracie- můžeš vše, co není zákonem zakázáno 😉

jaja01k
4. črc 2014

@ivonapop Mně na tom nepřijde nic zvláštního. Já si ráda pro inspiraci přečtu, co ostatní dnes vaří k obědu, jakou knihu zrovna čtou, jaký film se jim líbil, kam se chystají s dětmi na výlet... A přitom nemám potřebu to nějak komentovat.

zouzelka
4. črc 2014

@ivonapop tak když chcete soukromou diskusi, tak si pište soukromé zprávy či maily, a nemusí to nikdo jiný vidět....

terkazel
4. črc 2014

Taky jsem v pár skupinách, abych se dozvěděla co třeba mé do budoucna vybrané porodnice nabízejí, nebo co uvařit. Nemyslím že je na tom něco špatného.

marecekavendulka
4. črc 2014

mám na to názor ten,že je mi to u pudele 😎

petrajurinova
4. črc 2014

@ivonapop do některých diskuzí se člověk nehlásí, ale je tam automaticky zařazen po vyplnění určitých údajů ve svém profilu. A to jestli je někdo v nějaké skupině a jestli tam přispívá nebo nepřispívá je mi naprosto ukradené.

berenika39
4. črc 2014

Tak to bude asi nejaky omyl,ne? Skupiny jsou preci pro kazdeho,aby z nich mohly maminky cerpat, venovat se spolecnemu. Jaky by mely smysl, kdyby v nich byly jen prispivajici? Pro koho by ty informace byly? MK ma i moznost soukrome diskuse🙂)
Jsem v par skupinacb, ktere vyuzivam a nikdy jsem neprispela. Kdyby to tedy vadilo, napisi do nich denne rano AHOJ a bude to ok?

ivonapop
autor
4. črc 2014

Já jsem to nemyslela zle. Jen když si to tak přeberu jakoby do života, tak je to jako přijít na návštěvu mezi mraky jiných lidí a neříct tam ani slovo 🙂)

nynus
4. črc 2014

Zajimava diskuze ale jsem taky ve skupine kde jsem este neprispela ani slovo a neva rada si poctu co je noveho a tak dal cim se muzu inspirovat

berenika39
4. črc 2014

@ivonapop to je jasny, ze to nebylo myslene spatne.
Ucelem tech skupin je shromazdit na jedno misto info podobneho charakteru. K cemu by to bylo,kdyby to cetly jen ty,ktere to tam napsaly? Uplne by se ztratil smysl🙂))) pokud se jedna o terminove nebo mistni,tak pak to chce premyslet,co o sobe zverejnuji a pak je jedno,kdo to cte. A fakt doporucuji pro pokec o soukromi uzavrenou diskusi. Odpadne problem, kdo cte a co cte ve skupinach🙂)))

pajenka
5. črc 2014

@ivonapop Nevím, jestli to dělá více uživatelek, ale u jedné jsem si toho všimla, přijde mi, že potřebuje být ve všech skupinách, aby jí náhodou něco neuteklo 🙂 i když nikdy nekojila a už vůbec ne dlouhodobě, tak je třeba ve skupině Dlouhodobé kojení a přirozené odstavení 😅 asi se nudí 😉

ivonapop
autor
5. črc 2014

@pajenka No..., já to zle nemyslela, ale na druhou stranu, - napadlo mne totéž. Být všude a přitom nikde. Jasně, jsme ve virtuálním světě, ale i v něm se snažím o trochu slušnosti a né vlézt všude, co se mne netýká, že? ........

ivonapop
autor
13. črc 2014

Já jsem se dnes kupříkladu dozvěděla od jedné známé (vím i nick, ale ten si nechám pro sebe) když dovollíte. Přispívá prý skoro do všech diskuzí na internetu, kde se jedná o vaření, - nevím, kam všude. Ale co vím já, tak je ráda, že umí míchaná vajíčka. Už měla i problém se stahováním fotek a receptů. Je to sice nad rámec, měla s tím i dost velký problém.
Nicméně, tohle je i tady. Neví, co je to hadr, vysavač a hrnec, ale hlásí se do skupin takových, které to mají jednoznačně v názvu. Ptám se proč....? Z nudy? Asi ano, jak napsala Pajenka