Nepřihlášený uživatel, kdo to je? Může komentovat album?

berenika39
15. dub 2010

ahoj, kdo to je - nepřihlášený uživatel? když mám album veřejné, může ho komentovat kdokoliv, ale jak? zkusila jsem se odhlásit, ale nenašla jsem to. může to být i někdo z mk, kdo se odhlásí? vytvoří si nějaký prozatímní nick?

p.s. mám fotku v albu (a nechala jsem ji tam 😀 😀) z petrových 4.měsíců, manža mu umazal pusu od čokolády, bylo to ze srandy pro babičku, která nám radila, jak petrovi nestačí jen kojení a tak 😉 😉, 😉, nevím, kdo by to vzal vážně, jsem tu už dost dlouho a rozum mám. objevily se mi v albu dost debilní komentáře, tak pátrám, kde se vzaly.

díky za rady.

markie
16. dub 2010

ahoj berenika39,

v nastaveniach v casti Fotoblog si mozes nastavit, kto moze pridavat komentare (cast 'Komentáře do něj mohou přidávat').
Na vyber je: 1. nikto 2. len registrovani 3. vsetci, registrovani aj neregistrovani

Pravdepodobne si v tom case mala nastavenu 3. moznost (vsetci). Vtedy mozu pridavat komentari aj uzivatelia, ktori nie su prihlaseni. Moze to byt akykolvek uzivatel, moze aj nemusi mat nick na MK (ked ma, staci ked sa odhlasi).

Z nasej strany by sme mali zmenit znenie textov v nastaveniach (ne/registrovani => ne/prihlaseni), aby to bolo pochopitelnejsie.

M

berenika39
autor
16. dub 2010

ahoj, děkuji, pochopeno. tušila jsem, že bude problém u mě.,..nastavení si změním. člověk se pořád učí🙂))
hezký den.

berenika39
autor
16. dub 2010

a pokud mi tam dotyčná píše nadávky, co mám s tou osobou dělat? za chaloupku a zastřelit? můžu to mazat, ale tím nic nezmůžu.
no mám já tohle zapotřebí? 😀 😀 😀

ikarkulka
16. dub 2010

bereniko, předevčírem jsem i já měla "návštěvu". taky jsem si změnila nastavení. to je asi jedna věc, co pomůže na neregistrované uživatele, kteří se nedají bloknout.
jestli to už máš teď nastaveno tak, že komentovat mohou jen registrovaní, a někdo registrovaný ti tam přesto píše nadávky, tak to napiš adminům, mohou ho zablokovat.
víc ti asi neporadím, jedině teda za chaloupku a zastřelit 😀 ale jak to provést, že jo? 😀

berenika39
autor
16. dub 2010

ahoj, děkuji, ještě jsem to nezměnila, celkem se mi osvědčilo i v případných "veselých" diskusích bud přestat reagovat nebo prostě souhalsit - ano, máš pravdu, ano, je to tak, ano,ano...přestane je to bavit. nechci fotoblog zamykat, nemám důvod, ale pokud by to pokračovalo, udělám to.
tak pevné nervy a nech si porod na 16.8., budou naše děti slavit společně🙂))), měj pohodové těhu.

ikarkulka
16. dub 2010

nemusíš ho zamykat, stačí si jen změnit nastavení, kdo může přidávat komentáře 😉 tím se trochu sníží riziko, že ti to bude komentovat někdo tímhle způsobem.
díky, už jsi asi 3., kdo si přeje tohle datum, tak to zkusím nějak zařídit 🙂

berenika39
autor
16. dub 2010

jj, jen jsem to špatně napsala, už jsem objevila to nastavování🙂)). tak uvidíme.
opatruj se.