• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nesmyslné poptávky po věcech v bazaru

(Zamčená)
29. března 2012 
Tak se mi za poslední 2 dny stalo, že se mi na můj inzerát ozval neregistrovaný s mailem .com, vždy byl text v angličtině a po přeložení asi toto "Tak krásnou věc jsem ještě neviděl" nebo "něco takového už tak dlouho scháním a konečně jsem našel" apod. A jako jméno tam je vždy nějaké mužské jméno (např. Michael, Paul apod.) - a to prosím třeba na těhotenskou tuniku. Samozřejmě tyto "zájemce" mažu, ale docela mě to začíná štvát. Dřív se mi to nestávalo... Máte s tímto taky nějakou zkušenost? Dík :wink:
9. únor 2012 v 16:02  • Odpověz
No já dostávám maily typu, že se se mnou chce xy seznámit, že mě zná z netu a že on sám na netu moc nebývá, tak ať kliknu na odkaz blablabla.... no jsou to spamy a nevím, jestli se tomu dá úplně zabránit. :unamused: ...a to už mám v mailové poště nastavený solidní filtr.
9. únor 2012 v 16:24  • Odpověz
@denisa_svatba já dneska dostalka tyhle nabídky tři :grinning: mažu a neraaguju :wink:
9. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz
me uz pán .com taky psal, reagovala jsem jen poprve. Ale posledni dbe me kontaktovali i 2 neregistrovane pani/slecny a nerauguji., Chteji poslat na dobirku.. Túúúdle, nemam na to abyych vyhazovala penize za postovne a jeste se porad tahala na postu. Ale dost me to stve. :frowning2:
14. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz
autor
@skorepka Ta dobírka se mi už stala taky, u neregistrované a u věci za 30 Kč :slight_smile:) Velice mě to tenkrát pobavilo
2. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz
Jsou to všechno spamy..jednoduše z Vás chtějí vytáhnout informace k účtům a platebním kartám a následně je zneužít :frowning2: . Takže tyto emaily ani neotvírám /nikdy nevíte co za vir tam je/.
A je fakt, že poslední dobou je toho čím dál víc, tak 1-2 emaily za týden určitě :rolling_eyes: .
7. bře 2012 v 00:14  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.