Nesmyslné poptávky po věcech v bazaru

denisa_svatba
9. únor 2012

Tak se mi za poslední 2 dny stalo, že se mi na můj inzerát ozval neregistrovaný s mailem .com, vždy byl text v angličtině a po přeložení asi toto "Tak krásnou věc jsem ještě neviděl" nebo "něco takového už tak dlouho scháním a konečně jsem našel" apod. A jako jméno tam je vždy nějaké mužské jméno (např. Michael, Paul apod.) - a to prosím třeba na těhotenskou tuniku. Samozřejmě tyto "zájemce" mažu, ale docela mě to začíná štvát. Dřív se mi to nestávalo... Máte s tímto taky nějakou zkušenost? Dík 😉

katty.w
9. únor 2012

No já dostávám maily typu, že se se mnou chce xy seznámit, že mě zná z netu a že on sám na netu moc nebývá, tak ať kliknu na odkaz blablabla.... no jsou to spamy a nevím, jestli se tomu dá úplně zabránit. 😒 ...a to už mám v mailové poště nastavený solidní filtr.

esterka610
9. únor 2012

@denisa_svatba já dneska dostalka tyhle nabídky tři 😀 mažu a neraaguju 😉

skorepka
14. únor 2012

me uz pán .com taky psal, reagovala jsem jen poprve. Ale posledni dbe me kontaktovali i 2 neregistrovane pani/slecny a nerauguji., Chteji poslat na dobirku.. Túúúdle, nemam na to abyych vyhazovala penize za postovne a jeste se porad tahala na postu. Ale dost me to stve. ☹

denisa_svatba
autor
2. bře 2012

@skorepka Ta dobírka se mi už stala taky, u neregistrované a u věci za 30 Kč 🙂) Velice mě to tenkrát pobavilo

ilona2012
6. bře 2012

Jsou to všechno spamy..jednoduše z Vás chtějí vytáhnout informace k účtům a platebním kartám a následně je zneužít ☹ . Takže tyto emaily ani neotvírám /nikdy nevíte co za vir tam je/.
A je fakt, že poslední dobou je toho čím dál víc, tak 1-2 emaily za týden určitě 🙄 .