Nespokojená zákaznice

vojtulousek
18. kvě 2017

Zdravim Vas maminky.
Ted se mi stalo, ze jsem prodala boticky. Uvedla jsem delku stelky a velikost. Pani dnes balicek prevzala a tvrdi mi, ze jsem uvedla spatne cislo boticek. Ale ja tu stelku sama merila. A ted chce vratit penize.. Tak nevim zda ji mam vyhovet nebo ne, protoze vedela co kupuje. Vse bylo uvedeno a nafoceno. A jelikoz jsem inzerat smazala, tak si nejsem vubec jista tou velikosti. Ale 100% vim ze stelka byla zmerena 13cm a velikost uvedena 21. Pani rika ze jsou to 20ky..
Tak mi prosim poradte co mam delat? Hlavne vim, ze inzeraty si opravdu kontroluji🙁

nafuka
18. kvě 2017

Pokud jsi tam měla rozměr, nic nevracej. Jinak značením velikostí se nepořídí, každý výrobce to může mít odlišné.Kolik stály botky?

vojtulousek
autor
18. kvě 2017

Botky jsem mela za 350+70 posta. Me se totiz stalo ze jsem je koupila a moji dcerce nesedely. Tak jsem je za stejne penize prodala. S maminkou od ktere je mam jsem v kontaktu. A me treba ani nenapadlo po ni chtit penize zpet😯 a znacka bot je to "dd step"

moudivlacek
18. kvě 2017

take bych nevracela, cislo boty neni kolikrat smerodatne u dospelych ,na toz deti, delku stelky pani mela...

apacheee
AMBASADORKA
18. kvě 2017

Dej si smazane inzeráty a tam se můžeš podívat, cos měla psáno

nafuka
18. kvě 2017

já mám taky DD stepky a stály mě přes 800, nově kupované, 22 vel. 14,5 stélka. Mám je přes net a sedí. To máš jak zadarmo.

vojtulousek
autor
18. kvě 2017

Tak tohle je presne muj inzerat- zkopirovala jsem text:
Celorocni kozene boticky zn.DD step.velikost 21. Delka stelky 13cm.koupila jsem na bazarku ale dcerce jsou velike. Jedina kosmeticka vada:na jedne boticce je osoupany povrch,ale nohavice zakryje.
Tak jsem tedy uvedla spatne cislo botky ale stelku mam psanou. Ja tedy kupuji botky dle stelky ne dle cisla😮 chjooo😯

nafuka
18. kvě 2017

@vojtulousek já taky, ne podle čísla. Stélka je pro mě směrodatná.

vojtulousek
autor
18. kvě 2017

Dekuji za podporu. Tak pani napisu, ze boticky zpet nechci. Ze delka stelky byla uvedena. A bohuzel jsem se ve velikosti spletla🙁

veeeraf
18. kvě 2017

Ježiš, má je v ruce? Ať ti nafotí přeměřenou stélku a číslo botičky, jestli má pravdu 🙂 nebo to tak nejde udělat?

thalia
18. kvě 2017

Prdlajs. Velikost 21 a délka 13 cm je cajk. Taky tak prodávám boty, akorát Befado. Rozhodně nebrat zpět, podle mě jsi poskytla přesné info (značka, velikost, délka stélky). Pokud paní nesedí, může je prodat sama dál.

journals
19. kvě 2017

Ja nevim,ale jestli byla v inzeratu uvedena jen jedna vec co nesedi,penize bych bez problemu vratila. A to i pres zmerenou stelku. Tech 350,- by mi za to fakt nestalo.