Nezaregistrovaní zájemci v bazárku. Jak jim odpovím?

hrusticka84
23. srp 2010

Dobrý den....měla bych dotaz ohledně neregistrovaných zájemců kteří odpoví na můj bazárek.Když mi někdo takový odpoví a já mu chci odpovědět......mohu mu odpovědět přes vzkazy nebo ho mám kontaktovat na mail?????dík Helena

jeudi
23. srp 2010

ahojky mam zkusenost s tím ,že na mail ktery je tam uvedeny ,taky uz jsem tak prodala par veci a kdyz jsem odpovedela vzkazem uz se nikdo neozval.myslim ze jim se to ani nema jak zobrazit kdyz nejsou registrovaní

katka82
23. srp 2010

Ahoj 🙂 já odovídala přes vzkazy co jsou přímo u inzerátu a vše proběhlo bez problémů 😉 už jsem takhle pár věcí prodala-mam nějak štěstí na samé neregistrované 😅 😀

crca
19. lis 2010

Tohle jsem před chvíli psala do jiné diskuze,že když se ozve někdo neregistrovaný,tak se mě pak vůbec neozve,ale i pár jich bylo,že se mě normálně ozvaly přes vzkazník,ale teď mám jednu,co se neozívá ani přes mail 😠 😠

dvojka
15. pro 2010

no za sebe bych neregistrovsný úplně zrušila,páč mi to snad dělá někdo naschvál,že si vždy řekne o zboží a pak už se neozve a pořád dokola

moudivlacek
15. pro 2010

ja ma s neregistrovanymi take jen spatne zkusenosti,presne milion dotazu a pak me ani nenapisu,sorry nechci 😠 pripadne napisi ze maji zajem o koupi a na dalsi muj email nereaguji...

simi.w
15. pro 2010

Tak já jsem měla dvě neregistrované maminky a komunikace i obchod proběhl super, naopak jedna registrovaná 😒 tohle chtěla přeměřit, ptala se a tak a pak ani nenapíše, že nemá zájem, prostě se už neozve a to považuje za odpověď 🙄 Některým asi chybí krapet slušnosti 😕

brusinka.pusinka
15. pro 2010

já neměla s neregistrovanými problém , vždy komunikovali a obchůdek se uskutečnil. za mě nebyla špatná zkušenost 😉

piapia
4. led 2011

Já mám také špatnou zkušenost s neregistrovanými. Vždycky si naobjednají spousty věciček, chtějí poslat číslo účtu a pak se ani neozvou... 😒

terak
19. led 2011

Ahoj, pisu jmenem lucka.adis, ktere blokli pristup na stranky, takze bohuzel nemela jak odpovedet na inzeraty, o ktere projevila zajem. Takze se omlouva.

miluse
18. únor 2011

já to mám tak půl na půl.... jednou obchůdek proběhl bez problémů a u dvou se ani neozvali, ani když jsem poslala mejlíka.... 😒