Nezobrazuje se mi inzerát

sekatka
26. únor 2014

Dobrý večer,jsem tu nová,dnes jsem se zaregistrovala,dala inzerát na bazar a ...nemohu můj inz.najít a pokud dám ,,zobrazit mé inzeráty,jak je vidí ostatní" tak mi vyskočí info,že nemám žádné inzeráty..?! Proč??? Díky za odpověď 🙂

missymici
26. únor 2014

Přihlasit se,nahoře " Můj bazar " a je vše co inzeruješ.A když to nejde nebo to tam nemáš,tak si ho nevložila...

marka
26. únor 2014

Mám stejný problém, inzeráty které jsem dnes zadala se mi nezobrazují ☹ když se mrknu na "můj bazar" vidět jsou, ale když zadám zobrazit tak jak vidí ostatní, nejsou tam ....asi bude problém někde jinde.

kleris123
27. únor 2014

Ahoj, mám ten samý problém. Včera jsem přidala dva nové inzeráty, které se zobrazují v mém bazárku, ale v sekci "jak je vidí ostatní" nejsou ☹ Vkládání inzerátu dělám stále stejně, tak si nemyslím, že bude chyba na mé straně.. Můžete mi, prosím, nějak poradit? Děkuju, Klára

lucik78
27. únor 2014

Ahoj také mám tenhle problém myslím že není chyba na naší straně včera jsem přidávala nové inzeráty a také se nezobrazily ale mám je v bazárku u mne

evaev
3. bře 2014

Ahoj, já mám úplně ten samý problém. V "Můj bazar" inzeráty mám, ale na webu se nezobrazí. Nevíte, jak to vyřešit? Už jste to někdo vyřešil? Děkuji