Otázky ke spuštění služby Profesionálové

jennyska
20. pro 2011

Ahoj, právě jsme spustili na našich stránkách službu Profesionálové. Pokud budete mít k této službě otázky a nebo budete chtít nahlásit různé chyby s ní související, napište, prosím, do tohoto tématu.

J.

berenika39
20. pro 2011

@jennyska možná bys nám mohla stručně napsat, co to je?🙂

jennyska
autor
20. pro 2011

@berenika39 @berenika39
Služba Profesionálové nahrazuje dosavadní katalog firem a přináší nové možnosti pro uživatelé, kteří chtějí naše stránky využívat na svou prezentaci. Budou moci přispívat do fóra, vytvářet si vlastní fotoblog a inzerovat v Shopech.
V tomto článku se však chci věnovat tomu, co tato novinka přinese uživatelům.

Fórum:
Od dnešního dne budete mít možnost povídat si s Profesionály a tím získat informace a rady z první ruky. Neznamená to, že by Profesionálové mohli spamovat forum svými nabídkami, mají vám poradit a dát doporučení. Odkázat vás mohou do svého Profilu Profesionála, kde mohou mít jen reklamní zprávy, albumy a nebo články.
Profesionál nemůže vytvářet nové diskuze a nebo otázky ve fóru.
Profesionál nebude moci označit vaše příspěvky ve fóru "Líbí se mi to". Je to lehká forma spamování a proto tuto možnost nemají.
Jeslti se vám příspěvky Profesionála nelíbí, označte je vykřičníkem, my na základě těchto ohlasů budeme zvažovať další pravidla pro Profesionály.

Fotoblogy:
To, že Profesionálové mohou mít vlastní fotoblog neznamená, že Fotoblogy budou plné reklamních příspěvků. Jejich fotoblogy jsou odděleny od uživatelských a najdete je v záložce Profesionálové pod kategoriemi a nebo Profesionálové - Fotoblogy profesionálů.
Jestli si Profesionála označíte, že "To se mi líbí", jeho příspěvky se vám budou zobrazovat v záložce Fotoblogy - Oblíbené a od přátel.
Profesionálové vám nebudou moci komentovat vaše příspěvky ve fotoblozích, ani je označit "Líbí se mi to".

Bazar / Shopy:
Profesionálové nemohou inzerovat v Bazaru. Na tento účel jim slouží Shop.
Shop není součástí bazaru, dostanete se do něho z hlavní stránky (úplně dole), Profesionálové - Shopy a nebo přes doporučení v bazaru.
V Shopech budete moci nakupovat i nové zboží.
Jestli budete nakupovat v Shopech nákupy se vám budou zobrazovat v Moje nákupy, budou graficky označené tak, abyste mohli lehce zjistit, jestli nakupujete v bazaru a nebo v Shopu.

Toto jsou jen ty nejvýznamnější změny, které služba Profesionálové pro uživatelé přináší. Jestli narazíte na něco, co vás zajímá, ptejte se v tomto tématu. V ní vám velmi rádi odpovíme.

Se spuštěním se mohou objevovat chyby funkčnosti, prosím, omluvte je. Oznamte to ve výše uvedeném tématu, opravíme je.

berenika39
20. pro 2011

@jennyska dík.

blanka.k
20. pro 2011

@jennyska Ahoj, mě by zajímalo, pokud chci svoji prezentaci na MK smazat a zase se stát zase "běžnou" uživatelkou MK, jak na to? Už jsem se na to koukala před několika měsíci a pustila to z hlavy a dnes se marně snažila najít tlačítko něco jako "Smazat prezentaci" . Předem díky za radu.

jennyska
autor
20. pro 2011

@blanka.k Ahoj, poslala jsem ti o přeměně IP 🙂

michamicha
20. pro 2011

@jennyska já bych taky prosila IP o přeměně 😉

semy.cz
21. pro 2011

@jennyska Prosím taky ip o přeměně, díky.

gustinovi
25. pro 2011

taky poprosím IP o přeměně z důvodu, že se nemohu stýkat s kamarádkama v uzavřené skupine na MK

skorepka
29. pro 2011

dobry den, dnes jsem se stala profesionalem, ALE 1. zmizely mi me pritelkyne, 2. zmizely oblibena temata, 3. nemuzu se podivat do bazarku, pres ktery casto nakupuji pro nasi malou.. Jde to nekde najit? Nebo jak se mam stat zase obycejnym uzivatelem? Udelala bych si jiny ucet jako profesional.. :( Dekuji
@jennyska

skorepka
29. pro 2011

@jennyska prosim nikde nemuzu najit jak profil znovu premenit na obycejny... prosim tedy do IP. dukuji

skorepka
29. pro 2011

noo a jsem pekne nastvana, diky blbemu PRO nemuz vubec kontaktovat me kamaradky co jsou obyc uzivatelky.. PROSIM POMOC :(((

blanka.k
29. pro 2011

@skorepka musí tě "smazat" admin, takže "vydrž, Prťka, vydrž" , až se nějaký koukne, určo ti vyhoví 😉 "Mazací" tlačítko tam není 😅

skorepka
29. pro 2011

@blanka.k jezis a neprijdu o vse co mam na obyc konikovi? No jak jsem ted psala na jakysi jejich blog. Je chyba ze pri registraci kdy se rozhodujes, jestli si vytvoris novy ucet (ale kdo by kontroloval oba, kdyz to muze mit v jednom- ze? :( ) nebo to sparujes, neni varovani ze prijdes o sve kamaradky a moznost nakupu a prodeje bazarku :((( To mne fakt mrzi.. ale je to v zacatcich tak snad to vymyslej hlavicky 🙂 No kazdopadne zatim to chci na PRO smaznout :(

blanka.k
29. pro 2011

@skorepka nepřijdeš o nic, vše se ti "vrátí" 😉 A jak je to při registraci netuším, já se regitrovala před 4,5 lety , to tu nic takového nebylo a "reklamu" jsem si tu udělala až loni (když to bylo zadarmo, tak rpoč to nezkusit, že), a hned jak teď se mi to změnilo přímo do profilu, tak sjem si to nechala zrušit, chci tu pořád zůstat tak nějak víc anonymní 😔

brambora20
29. pro 2011

@jennyska Také mám zájem o zrušení toho profi účtu....psala jsem na ten mail jana.Schnattingerová a nic se neděje!

skorepka
29. pro 2011

@blanka.k jasny, ja tady taky nechci mit fotky male a moje denni hlasky, to zakaznice nezajima.. navic jsem na zivo v kontaktu jen s jednou holcinou na MK a ta to taky nechape, ze uz s nima nemuzu komunikovat a koukat na profil :(

skorepka
29. pro 2011

@brambora20
@blanka.k
ted jsem narazila na cenu az to zpoplatni.. na mne je cca (co uvadeji) 250Kc mesicne hodne, proto jsem zacla prividelavat hackovanim (coz neni na uziveni, jen male prilepseni k rodicovske) Meli by to udelat pro maminky co si jen prividelavaji míň a pro opravdove firmy vic.

sisstin
2. led 2012

no tak já jsem z toho na prášky, jaksi jsem se nikde nedočetla, že by bylo psáno, že když si změnim profil na Pro, tak pak nemůžu k přátelům do alb atd. Pro mě je to takhle k ničemu, take jsem psala Martinovi a doufám, že mi to teda změní zpět...

a tohle by mělo být fakt někde napsáno a ujasněno, já jsem si toho opravdu nevšimla 🙄

sisstin
3. led 2012

a ještě dotaz
@jennyska můžu si pak teda založit druhý profil, který bych měla do těch Pro nebo se to nesmí? A pokud jsi tady, tak prosím o změnu toho profilu, Martin má asi hodně práce. 😕

jennyska
autor
3. led 2012

@sisstin Dva nicky na stránkách jsou proti pravidlům, proto tedy bude lepší, pokud chceš zůstat v kontaktu s uživateli jako uživatel, přeměnit tě zpět 😉

sisstin
3. led 2012

@jennyska jj, tak prosím o přeměnění, díky 🙂

jennyska
autor
3. led 2012

@sisstin Ok🙂

sisstin
3. led 2012

@jennyska a myslím, že by teda bylo fajn nějak napsat, nebo upozornit, že když si člověk mění profil z běžného na Pro, že opravdu přijde o možnost komunikovat s přáteli, o možnost mít zobrazené album na hlavní stránce atd. Já jsem to nikde nevyčetla.

Pochopila jsem to tak, že je to vylepšení běžného profilu právě o nabídku těch služeb, ne že to je opačně 😉 a dle toho, co čtu v tomhle tématu, nás to tak pochopilo víc 😉

sisstin
3. led 2012

@jennyska ještě myslím, že by ta možnost dvou nicků (běžný uživatel a Pro) být měla, minimálně ve fázi, kdy to Pro bude zpoplatněné 😉

jennyska
autor
3. led 2012

@sisstin Myslím, že z příspěvku výše je znát, že: Jejich fotoblogy (profesionálů) jsou odděleny od uživatelských - z toho tedy vyplývá, že profesionál přijde o možnost mít zobrazené album na hlavní stránce. Profesionálové vám nebudou moci komentovat vaše příspěvky ve fotoblozích, ani je označit "Líbí se mi to" - z toho vyplývá, že přijdete o "běžnou" komunikaci s ostatními uživateli.

A co se týká dvou nicků, tak zcela určitě ne. Není možné povolit jejich duplicitu. Je třeba se rozhodnout, jako KDO chci na stránce působit a zamezit tak skrytým komerčním praktikám - dvojité nicky by je totiž povolovaly a to na stránkách nechceme. Různé skrývání se firem za nicky apod. podporovat takto nechceme. 😉

sisstin
3. led 2012

@jennyska oukej 😉

sisstin
3. led 2012

@jennyska no tady to napsaný je od tebe nahoře, ale holt jsem byla hloupá a tohle téma jsem si nepřečetla předtím 😉 a když jsem si ten profil měnila, tak to tam fakt nebylo...tak možná by to pro podobně nechápavé uživatele jako jsem já, při té změně chtělo ještě znovu připomenout 😉