Označenie obľúbených diskusií na ModryKonik.sk

sage
24. kvě 2007

milí správcovia stránky,
sledujem tu viacero diskusií, niektoré aktívne, iné pasívne. niekedy ma to zdržuje, že ich musím hľadať v zozname medzi ostatnými, zvlášť keď si presne doslova nepamätám názov témy a ona medzitým už "spadla" nižšie. nie je tu taká funkcia, že by som si označila obľúbené diskusie a pri tých by som potom mala aj pri ďalšom prihlásení nejakú značku, aby som ich rýchlo našla v zozname ?
ospravedlňujem sa, ak sa pýtam na banalitu, ktorá je tu inak všeobecne známa.

ena
24. kvě 2007

sage: aj ja som za takyto navrh, pripadne este oznacit aj diskusie do ktorych som prispela.

hanik
24. kvě 2007

sage, jojo, to je dobrej napad. 😉
..z jednoho ciste povidaciho serveru to znam, ze si k sobe do tzv. bookmarku priradim diskuze co me zajimaji a nemusim je slozite vyhledavat ...ale tuknu si do sve zalozky (jako je posta, tak je zalozka pro me osobni diskuze) a mam tam seznam svych vyvolenych temat a temat co jsem zalozila. 😅

to by nebylo marne, aby to bylo i tady. 😵

droby
24. kvě 2007

to by tu bolo uplne super, tiez to poznam ako bookmarky... a sprijemnilo by to tu chvile 😉

carlisse
24. kvě 2007

přidávám se k holkám, jsem všema deseti pro! Navíc když v nějaké diskuzi delší dobu nikdo nepřispívá, úplně třeba zapomenu, že mě tam dřív něco zaujalo...

nimmo
24. kvě 2007

a taky by bylo fajn v těch oblíbenejch diskuzích skákat rovnou na konec 😕

sage
autor
24. kvě 2007

carlisse, presne, ja som takto už asi dve dobré diskusie stratila, nezapamätala som si názov ani žiadne užitočné kľúčové slovo (iba také že "kojenie", "čaj", tak to mi moc nepomohlo ani zadať do hľadača).
nimmo, keď kliknem na "poslední příspěvek" a nie na názov diskusie, tak ma to hodí rovno na koniec.

newyorkgirl
24. kvě 2007

nimmo, da sa ist na koniec v teme, len neklikni na nadpis ale na posledny prispevok vpravo 😉

emjee
24. kvě 2007

preposielam bobovi, nech prida do svojho TO DO LIST 😀

inak zatial si staci zbehnut temy, ktore sa zmenili od vasho posledneho prihlasenia (su hrubym pismom) a netreba sa prehrnat uplne vo vsetkom 😉

sage
autor
25. kvě 2007

Ďakujem pekne za odpoveď.

bob
3. čer 2007

Ano je to dobry napad. Pouvazujem ako to urobit (a hlavne kedy 🙂)

sue
3. čer 2007

Super nápad 😵

hanik
18. čer 2007

bob, to by bylo hezky, kdyby se ti na to postestila ukoristit nejaka chvile a vymyslet zpusob, jak na to. 😉 😵 ..drzim palecky a doufam, ze tenhle napad tu bude nekdy v budoucnu zrealizovan. 😎

parybka
19. čer 2007

omlouvám se, že jsem to téma začla znova.. tady toho jsem si nevšimla, i když jsem ho hledala 😎

morusa
4. led 2008

Jak to vypadá? Už se na tom pracuje? Dnes jsem tu chtěla založit diskuzi na toto téma ,naštěstí jsem nelenila a našla toto, tak ho obnovuju. S těma záložkama by to bylo opravdu super, hodně by to pomohlo, nemuseli bychom pořád dokola hledat,kde co je....

anta
4. led 2008

Ale holky, ono by stačilo ta zbytečná a opakující se témata odstranit, to byste koukaly na ten pořádek 😀

morusa
4. led 2008

Anta: to by sice bylo fajn, ale to asi admini při vší dobré vůli nezvládnou.Záložky by nám to prostě dost ulehčily. 😉