• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

28. února 2017 
ahoj holky, tak já bych ráda našla jednoho chlapa....
ztratili jsme na sebe kontakt jako velmi dobří kámoši...
je z Čadce a jmenuje se Peter Choluj
3. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ráda bych našla maminky,co ležely se svými dětmi v červenci 2007 na novorozenecké JIP v Brně-Černá pole.Maminka Petra s holčičkou Petruškou z Kyjova,maminka Zdenka s dvojčátkama-holčičkama z Vyškova a další,měla chlapečka:slight_smile:,byla přímo z Brna.
4. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky to nie je mozne ze nikto tu

ROZALIU VASILOVCIKOVU z BRUSNA

nepozna, mala 2 bratov, Fera a myslim Brana. Kedysi som s nou babysittovala vo Viedni a stratila som na nu kontakt, velmi by som sa potesila ak by niekto o nej nieco vedel. Dakujem
4. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj .hľadám Lenku Sokolovú z Valtíc. Pozná ju niekto? V 1996 bola so mnou v nemecku, v Denkendorfe a rada by som sa s ňou skontaktovala . Vdaka
5. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hľadám Janu Slaběňákovou, z Brna :wink:
5. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,neznáte někdo Petru Kremzovou z Kyjova???Díky:slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Pomožete mi,prosím niekto nájsť Danu Kunovskú / za slobodna /, neviem, či sa vydala, bývala v Nitrianskej Strede, pri Topoľčanoch, chodili sme spolu na ZŠ, myslím, že robila ako opatrovateľka v Rakúsku.Teraz má 35 rokov. Rada by som sa s ňou skontaktovala. Ak ju niekto poznáte a viete o nej niečo, napíšte, prosím. Ďakujem.
15. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hledám ALEXANDRU PADRTOVOU, chodily jsme spolu do mateřské školky v Brně na ul. Křídlovická, je jí kolem 30ti let a zajímalo by mě jak se má a kam jí život zavál.. :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,hľadám Martinu,rod.Filkovú z Bratislavy Trnávky,bývala naproti školke,nepamätám si ulicu,bohužiaľ,malo by jej byť okolo 45 rokov.
15. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee, nie je to náhodou pavlovičova? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to práve nepamätám,to je strašne dávno,viem,že som vystúpila z trolejbusu niekde pri Rádiovej,šla som doprava,tam bol plot a nejaká školka v záhrade a naproti bol rohový dom a mala by to byť moja sestra,jej otec sa volala myslím Stanislav Soldán,ale vychovali ju starí rodičia,tak preto Filková :frowning2:
15. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo ja som na pavlovičovu chodial do školy a hneď vedľa nej bola škôlka..
Ale rádiová, to bola konečná 205-ky....
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si nájdem na webe mapu blavy a skúsim to tak približne zistiť,dík :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jestli to tu už nepadlo, ale doporučuju na vyhledání lidí podle jména Facebook.com , tam je většina lidí které znám, různých věkových kategorií a vzdělání :grinning: tak to by bylo, aby tam nebyl třeba i člověk kterého hledáte :wink:
16. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka..mně na fcb vyjely všechno mladé holky a toto jméno je za svobodna...a na spolužácích jsem ji taky nenašla :frowning2:
16. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
ja hladam JANKU BALAZOVU (za slobodna), chodila na zakladku na Vazovku, je rocnik 77 alebo 78
byvala u babicky na Sibirskej, viem ze sa vydala, ma syna Martinka a dcerku Janku, teraz by mala byvat niekde na Dolnych honoch, stretli sme sa v obchode cca pred rokom, dala mi na seba cislo, ale prisla som o mobil a vsetko v nom :angry:
dakujem :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sháním Petru za svobodna Cíchovou, věk cca 27, narodila se v Brně, dejte vědět do IP jakoukoliv informaci, díky
8. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.ja hľadám BLANKU VAŇKOVÚ.Pracovala ako detská sestrička v nemocnici vo Vrchlabí A potom pracovala v Hradci Králové.
31. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nepoznate niekto majku paralovu za slobodna z boskovic? moze mat okolo 30r a jedno babo , mozno uz aj viac. dakujem :wink:
1. zář 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hľadala jednu spolužiačku so strednej, nevideli sme sa 12 rokov. Hodila som si do vyhladávača jej meno, vyšla mi spoločenská rubrika jedných regionálnych novín. Zistila som ako sa volá za vydata. Meno som našla na internete v telefonnom zozname. A cez sms som zisťovala, či je to ona. BOLA už týždeň si telefonujeme. :slight_smile:
1. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte to som nevedela že je tu aj takáto téma tak ja by som chcela vedieť ako sa darí babám čo sme ležali spolu v TN nemocnici na ,,izbe kojacich matiek,, v čase okolo 25.oktobra 2008 a detičky ležali na ryzikových novorodencoch boli to Kika a jej dvojíčky myslím Marek a Paľko a Marcela a jej dvojíčky Natálka a Lucka alebo Monika a syn Miško škoda že sme si nevymenili čísla :frowning2:
Ivka a Jakubko
10. říj 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všetci.Chcem vás poprosiť baby ktoré sta chodili na zdravotku do Trnavy v r.1993-1997,trieda 1.A.-4.A
ozvite sa mi do IP.Vdaka
12. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledam kohokoliv z moji rodiny-tatovy strany ze Stitne nad Vlari/Popov, jmeno Hnilova, Hnilo...
Moji rodice se rozvedli v 70 letech a ja nemam zadny kontakt na rodinu z otcovy strany a po dlouhem odhodlavani a oddalovani bych je rada poznala...
Muzete klidne i do IP. Diky moc
18. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,hoj.Hľadám kamarátku zo školy.Za slobodna Jarka Válková a teraz De Pasquale.Mala by bývať v Cífery.Nepoznáte ju niekto?Stratila som na ňu všetky kontakty a už naozaj neviem,kde ju mám hľadať.
24. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tohle téma .chtěla bych najít kamarádku .jmenuje se Stána Plecháčová,za svobodna Slepičková.byla jsem ji za svědka na svatbě.naposledy bydlela v Borovnici u St.Paky nebo v Hostinném.
24. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
chcela by som najst - " Vitezslava Nedbala " spoznali sme sa priblizne pre 8-9 rokmi a velmi mi vtedy pomohol. Nemam na neho ziaden kontakt a rada by som sa s nim spojila. Nepoznate ho niekto? Ak ano napiste mi prosim IP.
7. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
hledám kamarádku ze školy. Jmenovala se za svobodna Iva Nováková, teď bohužel netuším jaké mé příjmení.. Vím jen, že má tři děti a bydlí někde v Praze (nejspíš na Hájích). Jestli někdo o ní něco víte, napište mi prosím do IP. Děkuju :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hladám moje bývalé spolužiačky zo SOU železničného v Trenčíne, rok 1996-2000, boli sme A trieda. Ozvite sa, ako sa máte, či ste vydaté a máte detičky... Na FB vás ťažko nájdem, lebo už asi nemáte pôvodné priezviská...
Ja som Kristína z Bratislavy, v triede som bola jediná z BA...
5. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela by som vas o nieco poprosit v albume mam fotku dvoch chalanov stratila som na nich kontakt,nepoznate ich niekto nahodou?
17. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie dievcata co hladate spoluziakov ja som nasla kontakty na spoluziacky na stranke: www.spoluziaci.sk mozno niekto z vasej triedy tam tiez vytvoril vasu triedu. :wink:
17. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek