"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

cmulinko
17. led 2010

Hladam jednu babu,ktora sa vola..ak nie je vydata Ingrid Jurcova z Uble na uuuplnom vychodnom konci Slovenska.Stretli sme sa v liecebnych kupeloch v Kovacovej a myslim,ze bol rok 1989.Boli sme na jednej izbe.Pamatam sa,ze este s takym nasim detskym rozumom mi vravela,ze je tam preto,lebo ma krive usta...jedna strana ust sa jej vysuvala hore.Pisali sme si potom,ale nejako sme zabudli na seba.

mizu416
17. led 2010

Hladam babu-Vladimiru-alebo Vladislavu-priezvisko neviem...rodila na Kramaroch 16.9.2008-dcerku Dominiku...bola od Levic...

janette
20. led 2010

Caute babule, hladam Silviu Belosicovu rodenu Horecku. Je z Trnavky v Ba. Ak ju niekto poznate, prip. mate na nu kontakt prosim o IP. Dakujem.

elomanka79
20. led 2010

Ahojky,hledám bývalou spolužačku ze ZS,Radku Tokárovou,nevím,jestli je vdaná,odstěhovala se do Martina,bude jí 31,má mladšího bratra Stefana a dvě mladší ségry,dvojčata Zuzku a Lucku.Díky moc.

jonatanka
6. kvě 2010

Ahojte , nepozna niekto Magdalenu Papučíkovú, /neviem ci je vydana/, zo žiliny?

atrami
11. kvě 2010

Ahojky,
hľadám kamarátku z Galanty. Neviem, či je vydatá. Volá sa Erika Hanšutová ročník 1976 alebo 1977, chodila na DOŠ v Galante, má staršieho brata Rasťa. Dík moc.

dadqa86
12. kvě 2010

Ahojte ja hladam kamosku to je jedno skade ja s popisem rada s kazdym,ale ak by sa tu nejaka nasla s Presova alebo zo Zvolena bola by som rada...dakujeeem 🙂 😉

monkula
12. kvě 2010

dadqa, tu sa hľadajú staré kamarátky, a známosti..
V sekcii regióny určite nájdeš aj Zvolen, aj Prešov..

dadqa86
12. kvě 2010

monkula: uuuups 😅 tak som sa sekla 😀

larasilvia
3. čer 2010

Ahojte ja som tu nová a hľadám nejaké mamičky v zahraničí. Ja som v Anglicku Guildford, je tu niekto odtiaľ? Alebo z blízkeho okolia?

ejco
10. čer 2010

Ahojte aj ja hladam kamaratku z porodnice.Pred 2,5 rokom som rodila v Nitre a pobudla som si tam 2mesiace (dvojicky predcasne narodene) a na izbe so mnou lezala jedna kocka,vola sa Alenka (Ala) a narodil sa jej syn Rene.Renko sa narodil s poruchou srdiecka,tak sme to vsetko spolu prezivali a nase deticky lezali vedla seba v inkubatoroch.Teraz ju hladam,lebo sme boli spolu v kontakte,ale uz si asi zmenila cislo.Byva niekde v nejakej dedinke pri Zlatych Moravciach.Je vysoka blondynka.Velmi mi chyba a pravdu povediac mam o nu strach,lebo zivot sa s nou nemaznal.Myslim,ze sa teraz za vydata vola Hutkova,alebo Hatkova alebo tak nejak.Pomozte mi ju najst.

daska58
10. lis 2010

hladam VLASTICKU LUKACOVU z dolného pialu a PAULINU GVOZDIAKOVU z hviezdneho. chcem npísať super hodnotenie, neviem nick

jannulka
10. lis 2010

elomanka79 - ja som chodila s Luckou a Zuzkou Tokárovie na ZŠ vo Vrútkach (okr. Martin), ale v takej 3. alebo 4. triede sa odsťahovali a myslím že niekam na východ....moc som ti nepomohla, ale viem, že z Martina odišli

evinkal
16. lis 2010

Ahojte,ja by som sa rada skontaktovala s kamarátkami z DD(detskej ozdravovne) Skalité-Serafínov leto 1988,ale hlavne hľadám babenku s ktorou som sa dlho kamarátila.Volala sa JOZEFINA MEDVEĎOVÁ a bola alebo ešte je z Hronca-tuším Nálepkova ulica(niesom si 100 per.istá).Ak niečo o nej viete prosím dajte vedieť a ešte by som rada videla KATARÍNU JONASOVÚ-za slobodna,bývala v Heľpe,ďakujeem

mimkad
17. lis 2010

Prosímmmmm kto pozná z Košíc Natašu Hirčkovú?

sumienka2525
17. lis 2010

Ahojte. Super tema. Tak aj ja by som sa pridala....Hladam Zuzanu Manduchovu z Topolcian...Mala by mat 30 rokov, co viem ma 10 rocnu dcerku Viktoriu....Naposledy som ju videla pred 10 rokmi, v tedy odisla do Svajciarska a od vtedy o nej nic neviem.....

jankapo
7. pro 2010

ahojte, ja by som chcela vediet nejake info o kocke, co svojho casu prispievala na MK pod nickom AJKABEZKA....ma 2 chlapcekov, zila niekde v okoli Noveho mesta. ak mate o nej nejake info, dajte mi prosim vediet, budem vam velmi vdacna.dakujem...

eineadresse
11. únor 2011

@cmulinko ,poznam len jednu ingrid jurcovu a to som ja,a z vychodu uplne z hora ale nie ubla ci uhla ale tak nejak ale na lieceni som bola ale nie v kovacovej...takze skoda inac pomoct nemozem...pa

gammaray
11. únor 2011

Zdravím.I já bych se ráda přidala s prosbou o pomoc při hledání.Už dlouhou dobu pátrám po p.Yvoně Malé.Má cca.42 let,je z Prahy,má asi pětiletá dvojčátka,holčičky-Karolínku a Andrejku.Pokud ji znáte,máte na ni nějaký kontakt,dejte mi prosím vědět,budu strašně ráda.Děkuji všem..

ikke
3. bře 2011

nepozna tu nahodou niekto istu Tereziu Lackovu, co sa niekolkokrat pokusila zaregistrovat na facebook a zda sa, ze nakoniec sa jej to podarilo?
ak nahodou ano, prosim odkazte jej,ze ju ziadam, aby konecne prestala pouzivat cudziu emailovu adresu na registraciu.v opacnom pripade mi nezostane nic ine nez jej hacknut konto 😝 🙄

syslica
5. bře 2011

Hľadám Evku Staroňovú, rod. Bulvasňákovú z Nižnej. Má manžela Samka a dcéru Zuzku (prípadne aj ďalšie deti) - moja bývalá kolegyňa a priateľka, ale bohužiaľ som stratila kontakt na ňu.
A Patríciu Štefankovú (Masarykovú), spolužiačku, bývala v Tovarníkoch, študovala na FFUK v BA, doktorantské štúdium nedokončila, pretože odišla za láskou do Grécka - a viac sme sa nevideli, škoda!

faflina
28. bře 2011

Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

gabuci
28. bře 2011

Ahojte!Hladám Ivetku Ontkovú,taká drobulinká žienka,bola so monu v nemocnici v NZ v roku 1998/tuším nejak vo február-marec/na gynekolog.odd.Mala vysoké horúčky preto tam bola asi 3 týždne.potom na vlastnú zodpovednost odišla.Vtedy bývala bud v Leviciach alebo v Sturove,už sa nepamätám.Bola prvýkrát tehotná.Boli sme spolu na izbe doktorky Karakánovej.

mona333
1. dub 2011

Ahojte, Hladam Janku Papcunovu, rodenu kakalejcikovu z Velkeho folkmara. Boli sme spoluziacky na strednej a nemam na nu ziaden kontakt. Rada by som vedela ako sa jej dari.

beruska.zuzanka
2. dub 2011

Ahojte kočky, ak niekto poznáte Zuzku za slobodna Zošovú z Prešova, hoďte mi do IP kontakt 😉

martuli
31. kvě 2011

@terkaz nevim jestli to je jeste aktualni, uz jsi Andreu nasla?

terkaz
31. kvě 2011

@martuli no nenasla. Ty ji znas? 🙂

anitta
3. srp 2011

@martuli tak dnes jsem se po 23 letech viděla se svojí kamarádkou ze základní školy díky tobě a této diskuzi . bylo to úžasné a moc děkuju 🙂

martuli
4. srp 2011

Andrej, tak to mam velikou radost, ze jsem pomohla ... pro tebe vzdycky 🤐

michelleuk
13. zář 2011

ahojte baby poznate niekto Vladimira Rausza s Viesky pri Velkom Krtisi?ak ano ip