• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

28. února 2017 
juuuupi mne sa mozno najde vdaka poste spoluziacka :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa na tom pracuje...dame vediet ako dopadneme.
29. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hladam ANDREU FIALOVU za slobodna z fridka mistka...
29. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlada sa ZANETKA DRABIKOVA -TRNAVA,moze byt vydata a so zmenenym priezviskom :wink:
29. dub 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hledám Lenku Račkovou z Havaje na Slovensku. Dělala Au-pair v Německu před 9 lety. Dál Silvii Haršányovou, která dělala Au-pair před 8 lety v Londýně a bydlela u Bratislavy. Teď nevím, kde přesně bydlela. A Moniku Samlerovou, dělala taky Au-pair před 8 lety v Londýně a bydlela v Úbislavicích.
29. dub 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já hledám holku,která bydlí v JABLONCI NAD NISOU,její přítel se jmenuje RUDOLF N.,mají syna PATRIKA,narodil se zhruba před měsícem.Jestli tady jsi,ozvi se,ráda bych tě našla. :slight_smile:
A hledám ještě maminu,se kterou jsme se potkávaly před porodem u Milosrdných,v červnu a červenci 2007,byly jsme spolu i na monitoru.Pak jsme byly i ve stejnou dobu v porodnici,ona měla chlapečka,který byl hodně malý a narodil se dřív.Oslovovali ji tam paní ŠEDÁ.Ráda bych se s tebou zase viděla,v porodnici jsem byla docela mimo a ani jsme si nedaly kontakt. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Hlada sa JULIUS EŠTOKk z MICHALOVIEC :confused: :confused: :confused: /asi 25 rokov/ kedysi pracoval ako robotnik na styvbach a teraz o nom nic neviem. poznate ho niekto???? ak ano, ozvite sa. Dakujem
1. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám maminu, která měla termín porodu v květnu 2007 a 24.října 2006 byla v Motole na odběru choriových klků....vím jenom, že je z Prahy, dělá v nějaké bance a její manžel pracuje v nemocnici Motol a snad něco kolem genetiky. Oba dva jsou nositely cystické fibbrozy.
1. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hladam Monkulu-Mon-kde si????? :pensive: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
1. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám ztracené mládí,ale to už je v pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: :sweat_smile: :grinning: ty bozatko moje male..ja bych taky chtela najit kousek mladi ... :grinning:
2. kvě 2008 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivka16 Zaneta Drabikova bola moja spoluziacka na strednej, no neviem nic o nej ak ju najdes daj vediet :wink:
2. kvě 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj , kde je monkula??????
2. kvě 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie -Ty jsi ale teda skromná.To já bych ho chtěla najít pěkně celé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám :slight_smile:

Hledám Kristýnu Bayerovou z Kladna, věk kolem 27, údajně by měla mít dítě. Jako malá jezdila k prarodičům (Pejšovi) do Lhoty u Rakovníka, pak jsme si psaly, ale nakonec jsme kontakt ztratily.
4. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den prajem....ja hladam rodinu Taskovu.....z Becova u Mostu...velmi rada by som si s nimi popisala cez PC,ako sa maju ako ziju...lebo sme sa uz nevideli velmi dlho....dakujem.
4. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozval sa vám už niekto?
4. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie :frowning2:
Rinuska-Monkula ma vraj pokazeny PC :frowning2:
4. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som nasla az dva kontakty na spoluziacky :dizzy_face: to vdaka posta pre teba :dizzy_face:
4. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hľadám zdravý rozum, ale nikdy som sa s ním nestretla, tak neviem podľa čoho ho mám hľadať :grinning: :sweat_smile:
4. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som tu, v celej svojej kráse, zdochol mi PC, teraz máme notebook, tak pokračujeme v jazde... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa našla aspoň monkula , ale nejako dlho bol skapatý :grinning:
5. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tilly, tak to máš docela problém :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se na stará kolena dočkáš :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
já bych chtěla najít DARINKU rozenou MAKRECHOVOU, byla z Bratislavy. ročník cca 1973. někdy kolem roku 1993 + - se vdávala a už nevím její nynější přijmení. psaly jsme si spolu několik let a pak jsme se ztratily.........:frowning2:

děkuju
5. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hladam danulku 2
5. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej , tu sooom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hladam Katku Zmorayovu, co byvala na Hustaku, Ban. Bystrica a ma brata Karola... :wink:
5. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: maminky,ja som sem dala temu rodokmenu,mozno ked tam supnete koho hladate,mozno ho tam najdete a ked tam uz budete,rodokmenujte sa ,mozno sme pribuzne vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridam: hledam Misu Jandousovou(za svobodna), 26 let, zrejme bydli nekde v Karlovych Varech a Petru Galářovou z Blatnice po Sv. Antoninkem - lezely jsme spolu loni v porodnici. Diky:slight_smile:
5. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek