"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

oazapokoja
8. črc 2008

to už bolo skúšané,žiadna odozva ☹ teda aspoň tá ktorá to organizuje to vraj skúšala

womenne
8. črc 2008

Ahooj ja hladam mamičku trojičiek-chlapcov,rodila v aprili 2006 v Mrtine ležala vedla mna a nechala som jej tam televiziu,a ked som si ju brala tak prave rodila takže sme si nevymenili čiselka.Byva na Orave a maju ešte chlapčeka vek som si nie ista ale asi tak prvak alebo druhačik.kto ju pozna nech mi da vediet,rada by som vedela ko to zvlada lebo ja mam 2 asom v koncoch 😀

gio
8. črc 2008

pozna niekto Broňu Režnu z Malaciek? teraz byva tusim v Cechach, mozno je aj vydata. / ma sestru Martinu/

martinaj
1. srp 2008

naozaj ste nikto nerodili v ruzinove 4.1.2008? ☹

cikyta
2. srp 2008

Poznáte niekto Alenku a Máriu Hanzelovú zo Zlatých Moraviec?...........................Sú to sestry a aj moje-nikdy som ich nevidela.

emjee
4. srp 2008

lara9 • 1d • Dnes o 12:07
hľadám Vierku Patákovú z dúbravky.bola to moja spolužiačka na strednej,ale nemáme na seba kontakt.má tiež dieťatko tak ma napadlo,že by sem tiež mohla chodievať,alebo niekto koho pozná.

lara9
6. srp 2008

no pochybujem,že to tu uvidí,takže asi nič 😖

bibula
6. srp 2008

pipi1211-boze,to je strasne,aj mna by zaujimalo co sa vlastne stalo a dufam,ze vsetko dobre dopadlo ☹

alex21
6. srp 2008

Ja hladám maminku, ktorá rodila 31.1.2008 v ružinove. Narodila sa jej dcérka Danielka a neskutočne sa na nu podobala. Boli sme spolu na izbe a strašne rada by som vedela ako sa im darí. Pochádza niekde v okolí Nových Zámkov.

oxan
7. srp 2008

ja hladam baby ktore boli v kardiocentre na kramaroch zhruba od22.9 2005 ????

emjee
8. srp 2008

greta24 • 2d • 6. aug 2008 o 21:45
Caute, hladam jednu mamicku z Kuchyne, boli sme spolu dlhsie v porodnici a chcela by som vediet, ako sa ma. Vola sa Andrea Cichova a ma 10 mesacnu Kristinka a synceka.

gio
29. říj 2008

Su tu nejake baby,predavacky, co chodili na Sklenarovu ul. v BA- Sou-obchodne-od r. 1994-1997 ?
Nejake mena- Alzbeta Vypalova, Zuzana Sarkeziova, Zuzana Noskovicova,Maria Pavelkova,Denisa Tothova,...

achalteke
29. říj 2008

Hledám DÁŠU POHLOVOU z Plzně - Lochotína....

monkula
29. říj 2008

goi, moja sestra tam chodila ,ale tá končial až desať rokov po Tvojich kamarátkach 😅

baba74
29. říj 2008

Hladam Zuzku Osvaldovu,ktora by mala zit niekde v Cechach. Byvala pri Trnave, mala sestricku Lucku,ktora zomrela malinka. Hoci som ju nevidela cca 30rokov, dodnes na nu casto spominam.

etuska
29. říj 2008

Ja hladam Martinu Hankovsku (rod.Germanovu) z Bardejova. 😉

jonatanka
29. říj 2008

ahojte hladam Barbaru G. kedysi sme sa spoznali v Taliansku, kde sme aj spolu pracovali, povodom je z Ba teraz udaajne vydata v Taliansku, Baska ak sa spoznas napis mi do Ip, budem veeeelmi rada

janulle22
29. říj 2008

holky hledam spoluzacku z ucnaku odstehovala se na slovensko provdala a my syna ted se jmenuje Michaela Ožvoldova a bydli tusim Malacky...neznate prosim nekdo...?

roasha
29. říj 2008

Charlota Dianová/rumunka/ z Vlkanovej-rodili sme spolu pred 6rokmi v Rooseveltke.chcela by som vidiet tvoju bambulku,ake ste krasne velke baby. 😉 🙂

etuska
29. říj 2008

Baby,ak Vas to motivuje...ja som vdaka Zarii (velka vdaka 🙂 ) ziskala kontakt na moju davnu spoluziacku z VS 🙂 a dnes sa mi ozvala-Zaria-este raz dik 😉

cazadora
30. říj 2008

Holky kdo by znal a měl nějakej kontak na Lucku Hlavničkovou z Kladna tak prosím prosím do IP

gio
30. říj 2008

Pozna niekto rodinu Šafrankovu z Malaciek ? Maju syna Lubosa a dceru Mirku, okolo roku 1994 a viac odisli do Australie a uz tam zostali.

ada80
30. říj 2008

Holky nezná někdo Věru Vanišovou je to učitelka v mateřské školce ve Chvaleticích,byly jsme spolu v nemocnici v Pardubicíích,díky moc 🙂

kopcik
30. říj 2008

už dlouho se pokouším najít RADKU HARAZIMOVOU - provdaná BĚČÁKOVÁ, zkoušela jsem i spolužáky, ale nic... je z ostravy a kdysi chtěla jet i do USA. nevím, kde ´skončila´..

vinka
30. říj 2008

Ja by som chcela nájst babu z Nitri.Volá sa Klaudia ale priezvisko si nepamätám.Je vysoká blondína má okolo 30 alebo po 30-ke.Niekedy robila v anglicku ako aupair a neskôr aj vo Viedni ako opatrovatelka.Mala priatela ktorý sa volal Jozef.Boli sme kamarátky vo Viedni.Ja som ostala doma na materskej a dáko sa stratil kontakt.Prosím vás ak niekto ju poznáte dajte mi vediet budem vám velmi vdačná.Ona má velmi vela známych v Nitre.Za každú odpoved dakujem. 😉

skuli
30. říj 2008

Já bych ráda našla Pavlínu Síkorovou z Karviné.Mělo by jí být 36 let a měla myslím mladšího bratra.Chodila na učiliště Sovinec u Karviné.

monkula
30. říj 2008

ja by som rada našla Evu Gorgolovú z Karvinej, má 26 rokov a vyštudovala Medicínu v Olomouci, teraz by mala byť v Nemecku....
Neodpovedá na maily, dopisy, tak aspoň nech viem, že je v pohode...

asitka
30. říj 2008

a ja by rada, keby sa mi ozvala Anička...od nás z Rk....ešte, že mi občas jej rodičia povedia...že je ok...aj s rodinkou 😀

januliak
30. říj 2008

najde sa tu dalsia maminka OA Racianska z Acky z 2000-2004? 😀

j.a.n.u.s.
31. říj 2008

JANA Kuehn rozena MASARČOVÁ ...rok 2000 Belgie Antwerpen...