"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

krasulka
17. dub 2008

ahojte tak klobuk dole pred touto myslienkou 🙂 🙂 🙂 tk sa pripajam aj ja

Ja hladam Paulinu Sebsajevicovu, boli sme spolu vtabore a bola to strasne super babula. Poznavacie znamenie, viem ze ma brata Filipa. 🙂

pacna
17. dub 2008

super tema 😀 mna nikto nehlada? 😠 😀

berynka
17. dub 2008

Ahoj,
já bych ráda našla paní Darinku, se kterou jsem ležela v Motole na odd. rizikového těhotenství v době 1.-5. května 07. Mockrát jsem na ní myslela a ráda bych věděla, jak u nich všechno dopadlo, zda jsou v pořádku 😅 .

takco
17. dub 2008

pacna 😀 😀 😀

jabber
17. dub 2008

kristynaw - to je vážně super nápad 🙂 😵

zuzidr
17. dub 2008

jéééj dobrá témička,len si tak spomenúť,koho chcem nájisť 😅 😀

tilly
17. dub 2008

jeee a zaujímalo by ma, ako dopadla mamina, čo bola na rizikovom u kocha, na nadštandarde koncom augusta 2005, ja som tam ležala tesne pred pôrodom, chudiatko mamina sa tam moc nevyspala, lebo som s tým obrovským bruchom straaašne chrápala 😅 ona tam bola s krvácaním na začiatku tehu 😉

wienika
17. dub 2008

super temicka.....ja by som rada nasla moje davne kamaratky z bratislavskej dubravky-rocnik 77....ste tu niektora?

kamiska
17. dub 2008

Ahojte, moc hezke 🙂. Ja bych rada vedela, jak se ma moje spoluzacka ze zakladky - Dvorska, Blansko. Jmenovala se Marie Sarojanová a pristehovali se s rodici z Armenie. Myslim, ze mela mladsiho bratra nebo bratry. Byla to moc mila holcina, chodila s nama do nejake 6,7 tridy, pak se ale prestehovala a uz jsem o ni nikdy neslysela. Predtim bydleli v Zastavce u Brna. Melo by ji byt asi 23 let. Diky 😉 i kdyz v to moc neverim.

petkakrutik
17. dub 2008

Dobrý nápad na téma, i kdyby to mělo pomoci jenom jednomu človíčkovi 🙂 Chtěla bych sice znovu navázat kontakt s dávnou kamarádkou, ale obávám se, že ta na koníka asi nechodí. ☹ Ani nevím, jak se teď jmenuje, za svobodna byla Miroslava Rigociová z Považské Bystrice, neznáte ji někdo?

tilly
17. dub 2008

a baby z jégeho a okolia (zš bajkalská), ročník 80-81 + - jeden dva roky??? 😉

tilly
17. dub 2008

a baby z liberty? to by mali vedieť, čo to je 😀

musko
17. dub 2008

Ahojte!
No úžasný nápad!
Hľadám a často spomínam na ZUZANU MIKEŠOVÚ z Netolic u Č. Budějovic - boli sme spolu v tábore, keď sme mali 14 rokov a dlho si písali a potom sa nejako jeda druhej stratili..... Viem, že sa vydala a potom rozviedla a znova vydala a pracovala na zámku v Netolicích a hrala tam aj divadlo. Tak ak si tu, albo niekto, čo ju poznáte - dajte vedieť.
A ešte Monika Orzsághová - zo SZŠ vo Zvolene, odišla pracovať do Rakúska, ale chcela až do Kanady, nevieme, čo s ňou je.....

expertka8
17. dub 2008

...a ja hladam vsetkyx dobryx ludi.... 😀 😀 😀 😀 .... 😉

vesi
17. dub 2008

Ahojte, tak sa pripájam aj ja 😀
hľadám moju naj kamošku zo ZŠ , volala sa za slobodna Lenka Jungová a bývala o 2 poschodia nižšie ako ja 😀

pacna
17. dub 2008

expertka tu soooom 😀 😀 😀 😀

silvietotik
17. dub 2008

Tak jsem z mamky vypáčila příjmení její sestry. Jmenovala se za svobodna Soňa Kolářová, ročník 1961, měla by bydlet v Lounech a určitě má dceru.. Kdybyste jí někdo náhodou znal, napište mi prosím.. Ráda bych poznala alespoň někoho z máminy strany.. Dík Silvie

krasulka
17. dub 2008

Ahojky, ja este skusim snad nemozne: Znate nekdo Dalibora Sykorovskyho z Prahy? A jeho rodinu. Melo by mu byt 23 let a pred 17 lety zili v Syrii v Hausingu. Byt to tehdy muj nejlepsi kamarad a kdyz mu bylo 7 vratili se do Prahy a od ty doby nevim o nich nic. Snad se nekdo najde kdo je zna...To by byla pecka. 🙂 🙂 🙂 🙂

nikka.vo
17. dub 2008

Já hledám Ondřeje Poláčka , který do svých cca 14 let žil v Černošicích (žil tam asi dva, tři roky) , je mu 22 let, narozky má tušim v říjnu 😕 a má mladší sestru... Táta se jmenuje Jan 😉 Ač nevěřim že by ho tu někdo znal, tak kdyby se stal zázrak 😝 - prosím do IP 😅 😔

aponchie
17. dub 2008

ja hledam cloveka ,ktery tu byl a uz neni 😅

andrysek2
17. dub 2008

je my tu mame postu pro tebeeee 😀 😀 😀

ikke
17. dub 2008

ja hladam cloveka, co tu este nie je, ale raz tu urcite bude... 😵

mixka
17. dub 2008

podla mna je to super napad tato tema 🙂

dzidzuska
17. dub 2008

Prefis tema hladam baby ktore rodili alebo lezali v porodnicu v Ziline okolo 30.oktobra 2007 😀

alex
17. dub 2008

Čaute babuľky, super téma. Ja by som rada našla jednu stratenú kamarátku, videli sme sa asi pred 12-timi rokmi. Ona sa odsťahovala a ja som ju odvtedy nevidela. Nejaké info som o nej mala, ale rada by som vedela čo s ňou je.
Takže volá sa, ak sa ešte nevydala, SOŇA ABAFFYOVÁ, teda myslím, že sú tam dve f alebo dve b, neviem presne.
Mala by bývať v Bratislave. Pamätám si ju ako malé blonďavé dievčatko s modrými očami a tenučkým hláskom. No a mala by mať okolo 22-24 rokov.
Ak by ste ju náhodov niektorá poznali, budem rada, ak mi dáte nejaké info.

draga
17. dub 2008

no téma je super jen aby se našli 🙂) takže já hledám mojí kamarádku z Bratislavy za svobodna se jmenovala Lucia Várošová je jí cca 35? ...strašně dlouho jsme si psaly a taky se i viděly...takže jestli jí někdo znáte nebo jestli tu je tak se těším 🙂)

jojo1
17. dub 2008

Nenajde se tu Zuzka Stieranková? Je jí asi 29, 30, bydlela v Kokavě nad Rimavicou, má mladšího bráchu Michala...

minkak
17. dub 2008

ajoj kristy,tak to je fakt super napad

ja by som sa rada spojila s niekym kto byval na internate szas piestany v r.,1996-2000

dannynka
17. dub 2008

minkak vitaj...som a tu nasla 😀 😀 😀

pietra
17. dub 2008

ja by som rada nasla Adu a Denisku, s ktorymi som lezala na izbe v Ruzinove od 9. - 13.jula 2007 🙂