"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

alcatko.j
8. kvě 2008

ty kance 😀 😀 😀 😅

alcatko.j
8. kvě 2008

Ikke, jsme se nechaly unest 😀

nikka.vo
8. kvě 2008

ikke, pardon, ale to bylo jen rozčarování ze setkání, už se to nestane 😵 😅 . Znáš to - kecáš a kecáš a neuvědomíš si, že tě všichni poslouchají a tak , no... 😔 😅

alcatko.j
8. kvě 2008

😀

kupinka
8. kvě 2008

Nene Alane a Verone,jen pište dál.... se aspoň zasměju 😉 vy kaňouři 😉 😉 😉

girl.misel
8. kvě 2008

já bych chtěla někoho najít ale je to muž.hodně by nám to pomohlo
jan buchta nar 3.10.1975

moncika15
8. kvě 2008

ahojte to je super 🙂 ja som zvedava ci sa tu najde niekto z Horky n V 😕

zuzlyk
8. kvě 2008

dobrá témička 😉

ja hľadám Evku Kováčikovú z Topoľčian, bola to moja super kamoška z detstva a tých listov,čo sme si popísali...

...a ak sa nájde aj nejaká spolužiačka zo ZŠ v Dojči, či zo Športového gympla v Trnave, tak to bude super! 😵

etuska
8. kvě 2008

a ja este hladam Editku Hricovu ,okr. Levoča-nejako si sa mi stratila ☹

kozimura
8. kvě 2008

Super téma.Já hledám maminky,které se mnou ležely v porodce jen půl dne-rodila jsem 10.3.08 v OV-Fifejdy,ležela jsem na pokoji č.9.Jedna byla ze Staré Vsi a měla holčičku,druhá z Bělé a měla chlapečka.

elise
9. kvě 2008

ja ešte hľadám spolužiačku z výšky mariannu palackovú rodenú kubašiakovú má dcérku katarínku a bývala naposledy pri brezne, stratila som naňu kontakt a an spolužiakoch som ju nenašla, je maminka tak dúfam že zablúdila na aj na tieto stránky🙂

monkula
9. kvě 2008

Ja hľadám maminky, čo so mnou ležali na rizikovom oddelení na Antolskej ulici, okolo 19.1.2007, konkrétne Katku, Brigitu a Denisu, všetko dvojičkovské maminky..
Ďalej Bývalú spolužiačku zo ZŠ, odsťahovala sa do Dubnice nad Váhom, volá sa Klára Vitézová, teda za slobodna, teraz je vydatá a ,ala by tam bývať.

monkula
12. kvě 2008

A ešte ma napadlo, skúste si dať www.zoznam.sk a dajte si hľadať telefónne číslo, možno sa pošťastí... 😵 😵

pacna
16. kvě 2008

tak našiel sa už niekto? 😀

nikka.vo
16. kvě 2008

androna prý našla přes skype někoho 😵 😉

bibula
16. kvě 2008

aj ja si prosim pomoc pri patrani po -majke luknišovej zo slažian,ale byvala naposledy v zlatých moravciach .stale jej pisem sms,ale sa mi neozyva,ak ju niekto poznate povedzte ,ze ju hladam...
dakujem..... 🙂

minkak
16. kvě 2008

bibula a preco jej neskusis zavolat,ked mas cislo? 😉

lenuska74
16. kvě 2008

Ja hľadám dcéru Valéra Lukáča, mala bývať v Bratislave /Petržalke/ a teraz by mohla mať okolo 30tky 😉 no myslím že priezvisko nemala po ňom

adelik
16. kvě 2008

minkak.super napad.....sa tu musim smiat 😀

majka35
16. kvě 2008

minkak... 😀 😀 😀

adelik
16. kvě 2008

lepsi for som necitala......este ma to drziii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
16. kvě 2008

no ved ked jej posiela sms ,tak to jej moze rovno zavolat,nie?
to ju snad nemusi hladat.
keby sme mali my na niekoho kontakt tak tu nehladame,snad!

bibula
16. kvě 2008

😒 lebo mame dovod aby som jej nevolala,bolo by to zbytocne,kto ju pozna,alebo jej problemy,pochopi....ale tiez som nemusela pisat,ze jej pisem.

adelik
16. kvě 2008

bibula,bibula.....ja ta vobec nechapem....tak hladas ju,ci nehladas?a ak existuje dovod,aby si jej nevolala,tak naco ju vlastne hladas.....ja uz fakt nicomu nerozuniem... 😕

monkula
16. kvě 2008

adelik, ani ja... 😔 😔 😔

minkak
16. kvě 2008

aj ja sa pridavam,ale nevadi -co uz 🤐

adelik
16. kvě 2008

caute baby..tak aky den? 🙂

minkak
16. kvě 2008

adelik sup na zavislacky...

adelik
16. kvě 2008

to ma akoze fakt nikto nehlada? ☹

adelik
16. kvě 2008

aha..ok..bezim