"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

pacna
19. dub 2008

a čo takto ZS Žarec 8.E?Končili sme roku 1993?
ALEBO sOU Čadca predavačkyrozl.tovar 1996?

aponchie
19. dub 2008

ja by moc chtela najit jednu holcinu jmenuje se Maruska a uz si nepamatuju prijmeni a byla nekde u Uh.Brodu vesnice Sucha Loz.. 😒 jeji rodice jsou hodne pobozni a Maruska mela v te dobe cca pred 10ti lety problemy s drogama a nevim jak dopadla kde je a co se s ni deje.. ☹

jett
19. dub 2008

Aj ja hľadám 😎 😎 😀 😎

Hľadám HANKU, ktorá porodila v PN 2.1.08 HANNAH a MIRKU CHUDÚ (za slobodna)
baby, ozvite saaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magg
19. dub 2008

sak uz ma dakto hladajte! 😅

aponchie
19. dub 2008

magg 😀 ja te hledala ,ale faaaaaaaaaaaaakt 😀

ivce
19. dub 2008

Tak mě se sice ještě Zuzku z Malecek najít nepodařilo, ovšem už se mi ozvaly dvě dobré duše tady z Koníka a pomůžou mi s hledáním, takže věřím, že třeba i budu mít úspěch 🙂 Tímto vám veřejně děkuju za pomoc Vierkaa a Monkula 😀

magg
19. dub 2008

aponchie tu soooom, huraaa 😀

aponchie
19. dub 2008

magg za kaktusom 😀

magg
19. dub 2008

ale ja by som naozaj si velmi zelala , aby ma niekto hladal - ja pockam 😔

aponchie
19. dub 2008

magg ja bych chtela aby me taky nekdo hledal a dosel si az pro me 🙂

magg
19. dub 2008

aponchie, ja tolko pre teba skocim 😎

aponchie
19. dub 2008

a vem jeste nekoho... 🙂

pacna
22. dub 2008

su tu kočka ktore boli 19.3 v nemocnici Trstena Majka z Dol. Kubina a MAťA zo Ziliny?Boli na laparoskopii. 🙂

leva
22. dub 2008

Ahoj kocky,tak som sa aj ja rozhodla napisat aspon skusit pohladat Katarinu Fajtakovu z Malaciek 🙂

skuli
22. dub 2008

Já celý život hledám sama sebe a pořád nic. 😝

sestri
22. dub 2008

ahojte...ja hľadám Andreu Palkovičovú(Diki) z Bratislavy 🙂

lyly
23. dub 2008

ahojte, ja hladam Janku a Ivetku Janaskove, kedysi byvali u nas v cinziaku pod nami na druzbe v TT, ked sme boli male tak sa odstahovali.
a este Katku Janosikovu, boli sme super kamosky a spoluziacky, ale nemam uz o nej ziadne spravy
baby ozvite sa 😒

rinuska
23. dub 2008

lyly , ja som Katka Janosikova za slobodna , ale ty asi nehľadáš mna , lebo ja ta nepoznám. 😀

marinkaa
23. dub 2008

Ahojte, skusim to aj ja - hladam Martinu D (za slobodna), rocnik 1979 - teraz neviem priezvisko, byvala kedysi v Petržalke, ma dvoch synov - najstarši sa jej narodil v r. 1999 a teraz minuly rok mala cakat tretie babenko....

cuchre
23. dub 2008

ahojte,

hladam spoluziacku (davno sme o nej nepoculi)...vola sa zuzka kormancova, prestahovali sa z levic do ziliny. ma segru beu a brata janka...chodila do nitry na VS,ale niec blizsie uz neviem....mozno niekto pomoze 🙂

haninka
23. dub 2008

Ahoj holky,
super téma. Je smutné, že každá někoho hledáme..doufám, že alespoň některé se to podaří.
Já hledám DENISU KRÁLOVOU ze Dvora Královýho. Mělo by jí být asi 25-26roků, jezdily jsme spolu na tábory do Božanova.

mirka414
23. dub 2008

haninka naoak je to krasne ak si n teba niekto po rokoch spomenie a hlada ta,mne sa to zda super 😉

haninka
23. dub 2008

Mirka, to ano, jen že jsme ten kontakt na sebe ztratily.. ☹ My jsme si např. dlouho psaly a pak najednou přestaly...

etuska
23. dub 2008

No a ja este hladam Patku z Giraltoviec,ktora ma dcerku Terezku/tusim 7-rocnu???/

olianko
27. dub 2008

ahojky
ja hladam Katarinu Kovalcikovu /nar.77/ 🙂 z Ba.Najprv byvala na Kramaroch, potom v Dubravke a naposledy co sme mali kontakt tak V Petrzalke

melis
27. dub 2008

Ahojte,
hľadám Ninu ALEXOVÚ z Popradu, Andreu BUTAŠOVÚ z Borského Mikuláša,...baby z PF UMB BB, 1.skupina, končili sme v r. 2001.
Podarí sa? 😅

eros
28. dub 2008

takze nikdo nepozna Zuzanu Varinsku alebo jej brata TOmasa s DNV na ulici Jana Ponicnan ci ako pise hadam sa tak este vola ona moze mat okolo 26r

mirka414
28. dub 2008

ahoj je tu niektora od trnavy,co pozna dediny Pecenady a Borova???

magg
28. dub 2008

este vzdy ma nikto nehlada?

tilly
28. dub 2008

ani mňaaa?

tak ja hľadám andrejku nagyovú pôvodne z biskupíc z BA, teraz je niekde na floride
alebo aničku pálkovú z centra BA 😉