"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

katecameron
13. zář 2011

hladam svoju byvalu spoluziacku z gympla vola sa Marketa za slobodna Bobalova jedine co viem ze sa vydala za vojaka a mohla by zit v Michalovciach rocník 79 ak ju niekto poznate napíste prosím ma brata Romana a pokial viem zomrela jej mamina bola to moja naj kamoska na GMK ale od vtedy o nej nic neviem 😒

vilki
14. zář 2011

keby nahodou hladal niekto mna, tak som tu 😉

gabuci
16. zář 2011

Hladám Eriku Skočkovú zo Šurian,rodila v NZ nemocnici 22.3.1998.Stratila som na nu kontakt. ☹

faflina
29. říj 2011

Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

faflina
14. lis 2011

.

mickaaatt
23. lis 2015

@ivka19 skus hladat na fb ako Jeanette Jeanette

jitkanad
28. únor 2017

To by bylo super 👏