"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

adinka3
5. kvě 2008

ja hľadám MONIKU z Košíc, volala sa za slobodna PROBALOVA, potom sa vydala a volala sa Bodyová. Už veeeľmi dlho o nej nič neviem. Má dve detičky chlapčeka a dievčatko. A má aj brata a sestru. Ak o nej niekto niečo vie, budem rada, ak mi dáte vedieť. Ďakujem. 🙂

zuzkafuny
5. kvě 2008

Hľadám niekoho z Čiech z Ostrova u Tisé, alebo Libouchec 😉 🙂

astora
5. kvě 2008

tak ma napadlo že skusim aj ja hladať baby čo rodili v ružinove v roku 2005 v juli koncom mesiaca ležala som tam dlšie takže som tam par fajn mamin spoznala na niektore mam kontakt ale od všetkých už nie čo ma mrzí 😔

krtko.
5. kvě 2008

hlada sa Veronika Klementova-Rožnov pod Radhoštem

etuska
5. kvě 2008

ahoooj Monkula,nejako sme sa minuli 🙂 Som rada ze uz si tu 😵 😵 😵

melory
5. kvě 2008

ja hladam holku, ktora chcela odomna kontakt na cloveka co vyraba fujary...je z modreho konika a nemam jej nick, ale kontakt ano.

elri
6. kvě 2008

Ja hladam ZUZKU BAZLEROVU Z PUKANCA okr. Levice. Nepoznate ju niektora? 😕

nikka.vo
6. kvě 2008

Tak já svého hledaného, kterého jsem tady taky hledala, nakonec našla 😎 😵 ... 😵 našla jsem ho na spolužácích a pak jsem zjistila, že i na icq jsem ho zahlídla, jen jsem zrovna tenhle nick nekontaktovala 😅 ... tak zkoušejte ještě skype a icq kontakty a neni nic jednoduššího než napsat - nejsi to náhodou ty, co semnou seděla v první lavici 😅 ... co se týče maminek, co ležely na pokoji v porodnici, to je asi horší, no 😅

alcatko.j
6. kvě 2008

Hledam jednu holku, je prastena, chova se jak blazen obcas, a ma dlouhej jazyk 😅 Rika si nikka.vo, neznate???? 😅

linda02
6. kvě 2008

Já bych chtěla vedět jak se mají holky co se mnou ležely na pokoji šestinedělí v Motole od 9.6 co se mi narodil Kubísek. Holčička Eliška a mamka Ivana Hrubá teda doufám, že se mamka tak jmenuje. Eliška se narodila v pátek 8.6. a Ivča měla blond/melír vlasy štíhlounká. Fajn baba na pokec. Tak kdybyste ji někdo znal. Ještě myslím, že jsou z Prahy4. Díkes Linda a Kubis

linda02
6. kvě 2008

Jinak super téma FAKT. 😉 😉

ka4
7. kvě 2008

Ahoj!ja hladám spolužiačky s Kolárova so zš.Ja som za slobodna katka zalková.mali sme triednu palkovičovú.sme ročník 73.Alebop keby sa našli aj spolužiačky so strednej z Komárna .SOu na budovaťelskej.Možno si ma niekto nájde.ke´d ma niekto pozná ozvyte sa!!!!budem rada.Ahoj!

dadulik75
7. kvě 2008

ja sa pridam tiez aj ja by rada nasla spoluziacky ak sem chodia z piestan zo ZS na brezovej ulici a bol im triedny SISKA a potom Igor Toth rocnik 74-75 a dalej z rakovic zo Strednej triedna dugova v rokoch 91-95 a chodila somnou do triedy maja orviska ,silvia antalova ,zuzana kmetova ozvite sa ak sa najdete aj cez ip

vesi
7. kvě 2008

ešte hľadám Danielu Ježekovú (za slobodna) a Dušanu Danielčákovú,( tiež za slobodna) chodili sme spolu na ZŠ Budatínska. daniela robila pred 6 rokmi na antolskej, vtedy sme sa videli naposledy. obidve bývali na budatínskej v Petržalke.

gio
7. kvě 2008

pozna niekto z Ciech Moniku Sedlakovu , 29.r , z Opavy ? neviem, ci je vydata. Ma sestru Gabiku a brata Laca.

nikka.vo
8. kvě 2008

Alčo, seš to ty? Bože já tě málem nepoznala, seš to fakt ty? 😲 😲 😲 😲 😲 Jak si mě tu našla, Bože, to jsem ráda, že si mě tu našla. Jsem úplně rozhozená jako 😕 ... Srdce mi pleská 😀

alcatko.j
8. kvě 2008

Niko, smankote, ozvala ses, ani jsem neverila, ja se poseru, jsem jen tak z legrace sem napsala, vubec me nenapdalo, ze bych te mohla najit nebo tak neco, jsem si rikala, ze dlouhej jazyk ma hodne holek a ono bingo 😵 😵 😵 fakt super, jak zijes?jak se mas,mas deti??? 😵 😵

alcatko.j
8. kvě 2008

Koukam, ze mas, Dominika..ty vole, nekecej, ses mamka??? 😅 😵 😵

kupinka
8. kvě 2008

Jste fakt jako pipiny obě!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
8. kvě 2008

😅

nikka.vo
8. kvě 2008

Ty jo a já koukám, že se ti zdařila ta operace na předělání pohlaví 😵 😵 😵 😀 Jako mazec... a vidim, že sis našla muže, kterému to nevadí 😵 😵 😵

kupinka
8. kvě 2008

😀 😀

alcatko.j
8. kvě 2008

Niko, no jo, jirin, to je moje laska, je dokonalej, dokonce me chtel, jeste kdyz jsem mela pindu 😵 😵 A vubec mu to nevadilo 😵
A co ty? Jeste zijes s lenkou?To mate "spolu " Dominika?? 😵

alcatko.j
8. kvě 2008

piňďu 😅

nikka.vo
8. kvě 2008

vole, pindu....předtim si měla ptáčka jarabáčka, ne? Si to pletu? To si jako tenkrát měla bíbra? 😀 ... pod nosem myslim, ne dole 🤐

alcatko.j
8. kvě 2008

pindu jako sulinka, ne pipinku 😅 😕 ty me pletes, sama uz nevim, jdu mrknout na fotky 😕
A co ta lenka,Rodila jsi ty nebo ona? 😕

nikka.vo
8. kvě 2008

Ne s Lenkou už ne, teď mám Roberta, jako chlapa, chápeš jo, sama nechápu 😅 .... chtělo to změnu... on je typ jako si byla tenkrát ty...byla si můj první, na ty se nezapomíná 😎 😵

alcatko.j
8. kvě 2008

😀 😀 😀 😀 nevim, co na to mam napsat 😀

nikka.vo
8. kvě 2008

ty kanče 😀 😀 😀

ikke
8. kvě 2008

no no no 😕 neodbocujte nam od temy a nepiste do fora, co patri do IP 😅
😉