"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

kristynaw
autor
16. dub 2008

neni to dobry napad,treba se takhle "potka" a najde vic lidicek...

a pokud uz to tady je,omlouvam se 😅

mirka414
16. dub 2008

juj podla mna je to super a ma to aj krasny nazov 😵 ja by som sa chcela spojit s JANKOU SAFARIKOVOU s Voderad.boli sme spolu na izbe a chcela by som vediet ako sa dari jej malinkej 😵 .jani ak si niekde tu napis mi do ipcky...

leva
16. dub 2008

Ahoj,preco nie,je to fajn napad,uz sa tu par ludi sem tam hladalo,ja zatial nepotrebujem nikoho hladat,ale nikdy nevies 😉

tilly
16. dub 2008

silvinka a virginia sem ešte zavítajú? ak áno, tak by som sa tiež chcela spojiť 😀

ja by som tiež chcela vedieť o kočkách z pôrodnice, takže maminka (meno a priezvisko si nepamätám, hanbím sa), čo porodila 2.9.05 u Kocha Alicku a ležala na izbe s maminkou velikánskeho Dominika, tak sa ozvi 😉

rinuska
16. dub 2008

dobrý nápad - ja hľadám všetky baby zo SZŠ Lučenec - 4. ZS B - rok 1991 - 1995

alcatko.j
16. dub 2008

To je uplne super tema 😵 A ted jdu vzpominat, koho chci znova potkat, s kym chci byt v kontaktu 😅

etuska
16. dub 2008

ja hladam baby z Gymnazia J.A.Komenskeho v KE-maminy,hlaste sa 😀

dannynka
16. dub 2008

jeeeej super temicka... 😉

mirka414
16. dub 2008

spoluziacky s SOUPP-VODERADY odbor cukrar pekar

llucinka
16. dub 2008

Jééé, super téma 😵 🙂

No, já hledám moc sympatickou maminku, kterou jsme postali v SOBOTU 12.4. u Ikei v Ostravě. Měla holčičku Michalku (6 měsíců), malá vážila kolem 6.5 kg a krásně se uměla usmívat. Manžel pomáhal jejímu manželovi nakládat nějaký nábytek do autíka (Renault Laguna) a my jsme mezitím pokecaly. Byla hrozně moc fajn, kdyby se našla... 😨 Bylo by to super 🙂 😵 Jenže ani nevím, jak se jmenovala ☹

alcatko.j
16. dub 2008

Jeste me nikdo nehled??? 😕 😅

alcatko.j
16. dub 2008

nehleda..uz ani se neumim vyjadrovat 😅

gedren
16. dub 2008

Alcii Tebe si kazdej najde i bez explicitniho zatykace 🙂

kristynaw
autor
16. dub 2008

holky,pak jsem napiste feedback,jestli se nekdo nasel a tak🙂

melory
16. dub 2008

inak mohla by byt vynimka co potvrdzuje pravidlo a hladane osoby by sa mohli pisat velkymi pismenami.

zuz11
16. dub 2008

no mna asi nikto cez tuto temu hladat nebude 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 ale skoda lebo sa mi to celkom paci 😀

melory
16. dub 2008

mna asi celkovo na takejto stranke....nikoho by nenapadlo 😅

kristynaw
autor
16. dub 2008

jinak vy,co hledate spoluzaky zkuste wewewe tecka spoluzaci tecka cz 😉

kristynaw
autor
16. dub 2008

jo,ty velky pismena,na to uz jsme taky myslela,ale nevim,jestli nam to projde,ale mohlo by,proc by ne...

tilly
16. dub 2008

noooo, ja ešte jednu takú perličku ako znak, že všetko je možné

raz sme našli s mužom pri auparku peňaženku, zistili sme, že patrí mladému chalanovi, mal tam doklady, bolo to v sobotu, v pondelok sme tie doklady chceli doniesť do BA, ale mne to nedalo, tak som na jedno fórum napísala meno, nech sa ozve a ozvala sa jeho kamarátka, tak peňaženka našla svojho majiteľa aj bez polície 😀

takže všetko je možné 😉

tobina
16. dub 2008

tak ja hladam Evku,,Katku /priezviska neviem/, Dasku Bortnikovu a pani Mamcakovu, ktore boli v case od 15.9. do 21.9. v bardejovskej porodnici..... 😵 Lenka so syncekom Tobiaskom

etuska
16. dub 2008

a ja este Mirku/priezvisko si nepamatam/,no narodil sa jej syncek ,ak si dobre pamatam Sebastian,v KE-Saci 6.8.2004-Mirka-ozvi sa 😀

zuz11
16. dub 2008

u nas sa stalo tak ze muz stratil telefon ( vedel presne kde mu vypadol) ale o 10 min ked sa tam vratil tam uz nebol 🤐 a telefon bol vypnuty a tak sme dali rychlo zablokovat kartu a zacala nas hlava boliet ze co skor 🤐
a o pol hodku mu volal kolega na moj mobil ze sa mu ozval chlap co ho nasiel ( a kdeze ho nasiel vypnuty tak nemal ako zavolat tak si simku prehodil do svojho mobilu a nasiel poslednu sms a na to cislo zavolal) 😀 😀 😀
takze aj cestny ludia este nevymreli a ked sa hlada riesenie a majitel najde sa ak sa chce 😀 😀 😀 😉 😉 😉

kristynaw
autor
16. dub 2008

zuz:tak to je super,jeste,ze tam nemel pin kod🙂

silvietotik
16. dub 2008

Ahojky, tak tohle je super nápad.. Chtěla bych najít své mamce sestru.. Neviděli se asi tak 25 - 30 let.. Přesně nevím, mamka o ní nemluví.. Vím jen, že by měla být ročník 1960 - 62. Jménem Soňa a měla by žít v Lounech.. Příjmení za svobodna nevím, protože mamka měla jiného tátu.. Soňa se musela narodit v KArlových Varech a její maminka zemřela, když jí bylo asi tak 7 let.. Maminka se jmenovala Eva Mullerová, pak žila s otcem Soni, ale jeho příjmení neznám.. Takže kdybyste náhodou znali ženu z Lounska jménem Soňa, které zemřela maminka, když byla malá, tak se mi prosím ozvěte.. Mamky se ptát na Soni příjmení nechci, protože by jí to určitě bylo podezřelé.. Myslím, že se nikdy se smrtí maminky a ze ztráty sestry nevzpamatovala.. A nikdy ani o mojí babičce nemluvila, nevím naprosto nic.. Díky za všechny zprávy.. Silvie

krajcoanka
16. dub 2008

Ja by som chcela vedieť či sem chodí Ivana Bohucká zo Senca 🙂

rinuska
17. dub 2008

no my na vracanie vecí máme nejakú smlu , ked niečo nájdeme , tak to rýchlo chceme vrátiť , že ako sa dotyčný poteší a vždy nadabíme na nejakého kréténa , čo nám dobreže nevynadá , že kde sme to zobrali , žiadna vdačnosť 😝 raz manžel našiel penaženku s dokladmi a s 20.tisícami 😅 , patrila nejakému poliakovi , bolo to cca100 km od nás , tak , že ideme na výlet , s problémami sme ho našli a ked sme prišli , tak sa tváril ako že sme ho prišli vykradnúť , ani na benzín nám nedal , asi sme sa mu zdali divní 😀
raz sme našli mobil a ked manžel volala na číslo , ktorého osoba by ho mohla poznať - miláčik -tak nám vynadali do zlodejov 😀 - ale to je asi od veci príspevok - ja len že ste sa tu o tom bavili 😅

rada8
17. dub 2008

vyborný téma, já hledám Evču, byla semnou v porodnici 1.11.2007 v šumperku, narodil se jí chlapeček, myslím den před mou Barborkou.Radka 🙂

junovka
17. dub 2008

rada by som sa opat videla s mojimi spoluziakmi, ktori koncili v 1993 v Kosiciach SOU-OBCHODNE odbor PREDAVAC KLENOTY-OTEX 😉

A taktiez by som rada nadviazala opat kontakt s mojou spoluziackou Henrietou Horvathou, toho casu uz vydatou Montanavelliouvou v Taliansku , bytom v Marmirolle. 😉

marie_m
17. dub 2008

ja bych rada nasla Olinu Kosubovou z CHomutova, delala skolu v Kadani a bude ji asi kolem 26 az 28, bydlela s maminkou na brezenecky v chomutove a ja ji uz pres deset let nevidela :(