"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

mukky
5. led 2009

hmmm,ziadne odkazy ☹ pre mna....

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
many
6. led 2009

já hledám taky bývalou spolužačku z Jindřichova Hradce - Mirku Leškovou 😉 už jsem se snažila i na spolužácích a nic ☹

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monkula
6. led 2009

ani mňa nikto nezháňal... 😀 ☹

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetka
6. led 2009

Ahojte!!! Ja by som sa rada skontaktovala s mojou bývalou spolubývajúcou z internátu PAKA Modra 1994-1998. Sonka Mišová teraz už možno je vydatá, ale neviem o nej už nič viac ako 10 rokov. Bývala v Bánovciach nad Bebravou. Hladám Soňu Mišovú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvoja kamoška Aneta

lienka26
14. led 2009

Holky, našla jsem server wewewe.chybismi.cz, který je určený pro lidi, kteří hledají lásky, spolužáky, dávné přátele...

matac
23. led 2009

ahoj hladam Nicol Krizova a ich krasnu Amalku zn. Tunis-Hamamet paradis palac. 😉 Lubku Bilkovu za slob.teraz zije vo Viedni ma chlapceka . ma sestru Matu a brata Peta dakujem

r123
26. led 2009

tak já hledám maminky z porodnice porod 2.5.2005 nebo den dva pře či po brno bohunice a nebo maminky brno bohunice kolem 19.3.2008 třeba tam byla bezva maminka se synem tušim Radeček.fuňely jsme spolu na chodbě před porodem a maminka porodila pár hodin po mě!a naposledy hledám moje spolunožležnice ze špitálu v bohunicích rok 2007 ležela jsem tam po potratu a jedna maminka tam byla v 6 měsíci a miminku říkala pracovně maruška a druhá maminka byla v 11tt.

tomaslavka3
5. únor 2009

hladam Katku Sturajterovu,je z vychodu a je na vozicku.Viem,ze chodi na niektore mamickovske strankya ma syna,ale tu som na nu nenatrafila.Boli sme spolu na natacani v tv-joj-skutocne pribehy.Urcite ju niekto bude poznat z medii,bola tam viac krat. 🙂 🙂 🙂

kopcik
5. únor 2009

zná někdo radku harazimovou? provdanou běčákovou? z ostravy.
už se jí snažím najít dost dlouho a pořád nic ☹
raduško ozvi se!!!!

monkula
5. únor 2009

Ja zháňa Evu Gorgolovú, z Karvinej

mixka
6. únor 2009

ehm, je tu niekto alebo poznate niekoho s priezviskom svec - svecova /za slobodna/ z topolcian a s datum narodenia po roku 1977 ???

stvura
7. únor 2009

Svecovu poznam, no z Galanty, narodena vo februari 1977...

Ja hladam Mirku Izakovu, za slobodna Veselu zo Sale, rok narodenia 1977 a velmi velmi by som chcela najst Renatku Sarkoziovu ktora byvala dakedy v Galante, potom sa prestahovala do Bratislavy, rok narodenia 1977...dakedy sme si slubili ze sa spolu budeme kontaktovat, no uz asi 10 rokov ju neviem nijakovsky najst. Ak niekto mate spravy o tychto kockach sa mi prosim ozvite...
Dakujem

monbul
3. bře 2009

poculi ste niekedy o FACEBOOK.COM???
napiste do search meno a je velka sanca ze najdete koho hladate.

monkula
3. bře 2009

stvura, ja som ležala v pôrodnici s Renatkou Sarkozyovou, ale tá bola mladšia....

vlasta80
3. bře 2009

no ja hľadám dve kočky, ktoré so mnou ležali 10.5.2007 v porodnici v starej nemocnici v ke.Jedna sa volá Aďa, ale priezvisko neviem, je z Kysaku, manžel jej robí v kvetinárstve Rozprávka na mlynskej ul, narodil sa jej syncek Juraj, a doma uz mala dievčatko Emu.a druhá sa volá EVA za slobodna SZILAGIOVA, aspon myslim , ma manžela cudzinca tiez sa jej narodil syncek, a doma mala dceru, byva niekde pri Rybe a mamka jej chodi robit do Rakuska.
snad sa s nimi spojim

nicky95
3. bře 2009

ahoj. Kočky zo 4.DS SZš z NZ- nie ste tu ani jedna? Už by sme si mohli pokecať.

tomaslavka3
3. bře 2009

monbul,alebo niekto uz ste zaregistovani na Facebook.com,mne to akosi neslo

minkak
3. bře 2009

tomaslavka aj tu je tema https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a co Ti tam presne neslo?

tomaslavka3
3. bře 2009

minkak-diky

mukky
4. bře 2009

aj ja sa mrknem na facebook,pocula som o tom uz davno...

ollako
10. bře 2009

ahojte hladam Beatku, co lezala som mnou na izbe ked som bola v porodnici v HAndlovej od 19.9.2008, udrziavali jej tehotenstvo, vtedy bola myslim v 34 tt, chcela by som vediet ako dopadla, ja som porodila chlapceka cisarskym rezom 😉
Beatka ak sem chodis ozvy sa mi alebo ak niekto viete ci porodila v poriadku dajte mi vediet dakujem 😉

mukky
10. bře 2009

Ahojte,v roku 85 som bola ako dieta v Lucivnej v zotavovni,hladam kamaratku,meno vobec neviem,a ani neviem odkial bola,ale nepocula a nosila strojcek,ja som mala 5 rokov,ona bola starsia,nespoznavas sa nahodou ak si tu?Mozno najdem nejaky list aj meno z tych cias...

helenkasabinka
10. bře 2009

ahojte je tu niekto z Nitry?????? 😕 😀

sonicka25
20. bře 2009

Ja hladam Zuzku,priezvisko uz neviem ☹ Pracovala v Zapadnom Nemecku v mestecku Muelheim Ruhr v internet cafe rok 2002/2004 😉 Ozvi sa 😉

peppapig
20. bře 2009

Caute, ja hledam Marcelu Grygarovou (mozna je vdana, nevim), puvodne z Ostravy-Poruby a prestehovana do Lipnika nad Becvou 🙂

danullinnka
21. bře 2009

Ahojte holky,je tu některá z vás z Modry na Slovensku??Potřebovala bych tam někoho najít 😉

minkak
21. bře 2009