"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

bambulik
3. črc 2009

ahoj holky, tak já bych ráda našla jednoho chlapa....
ztratili jsme na sebe kontakt jako velmi dobří kámoši...
je z Čadce a jmenuje se Peter Choluj

nety
4. črc 2009

Ahoj holky,ráda bych našla maminky,co ležely se svými dětmi v červenci 2007 na novorozenecké JIP v Brně-Černá pole.Maminka Petra s holčičkou Petruškou z Kyjova,maminka Zdenka s dvojčátkama-holčičkama z Vyškova a další,měla chlapečka🙂,byla přímo z Brna.

langkofel
4. črc 2009

babulky to nie je mozne ze nikto tu

ROZALIU VASILOVCIKOVU z BRUSNA

nepozna, mala 2 bratov, Fera a myslim Brana. Kedysi som s nou babysittovala vo Viedni a stratila som na nu kontakt, velmi by som sa potesila ak by niekto o nej nieco vedel. Dakujem

zuzka3d
5. črc 2009

ahoj .hľadám Lenku Sokolovú z Valtíc. Pozná ju niekto? V 1996 bola so mnou v nemecku, v Denkendorfe a rada by som sa s ňou skontaktovala . Vdaka

monkula
5. črc 2009

Ja hľadám Janu Slaběňákovou, z Brna 😉

nety
8. črc 2009

Ahoj holky,neznáte někdo Petru Kremzovou z Kyjova???Díky🙂

dasaz
15. črc 2009

Ahojte. Pomožete mi,prosím niekto nájsť Danu Kunovskú / za slobodna /, neviem, či sa vydala, bývala v Nitrianskej Strede, pri Topoľčanoch, chodili sme spolu na ZŠ, myslím, že robila ako opatrovateľka v Rakúsku.Teraz má 35 rokov. Rada by som sa s ňou skontaktovala. Ak ju niekto poznáte a viete o nej niečo, napíšte, prosím. Ďakujem.

kay
15. črc 2009

ahojte, hledám ALEXANDRU PADRTOVOU, chodily jsme spolu do mateřské školky v Brně na ul. Křídlovická, je jí kolem 30ti let a zajímalo by mě jak se má a kam jí život zavál.. 🙂

frisbee
15. črc 2009

ahojte,hľadám Martinu,rod.Filkovú z Bratislavy Trnávky,bývala naproti školke,nepamätám si ulicu,bohužiaľ,malo by jej byť okolo 45 rokov.

monkula
15. črc 2009

frisbee, nie je to náhodou pavlovičova? 😅

frisbee
15. črc 2009

ja si to práve nepamätám,to je strašne dávno,viem,že som vystúpila z trolejbusu niekde pri Rádiovej,šla som doprava,tam bol plot a nejaká školka v záhrade a naproti bol rohový dom a mala by to byť moja sestra,jej otec sa volala myslím Stanislav Soldán,ale vychovali ju starí rodičia,tak preto Filková ☹

monkula
15. črc 2009

lebo ja som na pavlovičovu chodial do školy a hneď vedľa nej bola škôlka..
Ale rádiová, to bola konečná 205-ky....

frisbee
16. črc 2009

ja si nájdem na webe mapu blavy a skúsim to tak približne zistiť,dík 🙂

nikka.vo
16. črc 2009

Nevim jestli to tu už nepadlo, ale doporučuju na vyhledání lidí podle jména Facebook.com , tam je většina lidí které znám, různých věkových kategorií a vzdělání 😀 tak to by bylo, aby tam nebyl třeba i člověk kterého hledáte 😉

frisbee
16. črc 2009

nikka..mně na fcb vyjely všechno mladé holky a toto jméno je za svobodna...a na spolužácích jsem ji taky nenašla ☹

kasami
29. črc 2009

ahoj
ja hladam JANKU BALAZOVU (za slobodna), chodila na zakladku na Vazovku, je rocnik 77 alebo 78
byvala u babicky na Sibirskej, viem ze sa vydala, ma syna Martinka a dcerku Janku, teraz by mala byvat niekde na Dolnych honoch, stretli sme sa v obchode cca pred rokom, dala mi na seba cislo, ale prisla som o mobil a vsetko v nom 😠
dakujem 🙂

bambulik
8. srp 2009

sháním Petru za svobodna Cíchovou, věk cca 27, narodila se v Brně, dejte vědět do IP jakoukoliv informaci, díky

tucina2
31. srp 2009

Ahojte.ja hľadám BLANKU VAŇKOVÚ.Pracovala ako detská sestrička v nemocnici vo Vrchlabí A potom pracovala v Hradci Králové.

nadhera
31. srp 2009

ahoj, nepoznate niekto majku paralovu za slobodna z boskovic? moze mat okolo 30r a jedno babo , mozno uz aj viac. dakujem 😉

atrami
1. zář 2009

Ja hľadala jednu spolužiačku so strednej, nevideli sme sa 12 rokov. Hodila som si do vyhladávača jej meno, vyšla mi spoločenská rubrika jedných regionálnych novín. Zistila som ako sa volá za vydata. Meno som našla na internete v telefonnom zozname. A cez sms som zisťovala, či je to ona. BOLA už týždeň si telefonujeme. 🙂

ivka000
9. říj 2009

ahojte to som nevedela že je tu aj takáto téma tak ja by som chcela vedieť ako sa darí babám čo sme ležali spolu v TN nemocnici na ,,izbe kojacich matiek,, v čase okolo 25.oktobra 2008 a detičky ležali na ryzikových novorodencoch boli to Kika a jej dvojíčky myslím Marek a Paľko a Marcela a jej dvojíčky Natálka a Lucka alebo Monika a syn Miško škoda že sme si nevymenili čísla ☹
Ivka a Jakubko

tucina2
12. říj 2009

Ahojte všetci.Chcem vás poprosiť baby ktoré sta chodili na zdravotku do Trnavy v r.1993-1997,trieda 1.A.-4.A
ozvite sa mi do IP.Vdaka

britney
18. říj 2009

hledam kohokoliv z moji rodiny-tatovy strany ze Stitne nad Vlari/Popov, jmeno Hnilova, Hnilo...
Moji rodice se rozvedli v 70 letech a ja nemam zadny kontakt na rodinu z otcovy strany a po dlouhem odhodlavani a oddalovani bych je rada poznala...
Muzete klidne i do IP. Diky moc

maja.kovarova
24. říj 2009

Hoj,hoj.Hľadám kamarátku zo školy.Za slobodna Jarka Válková a teraz De Pasquale.Mala by bývať v Cífery.Nepoznáte ju niekto?Stratila som na ňu všetky kontakty a už naozaj neviem,kde ju mám hľadať.

lenkavano
24. říj 2009

díky za tohle téma .chtěla bych najít kamarádku .jmenuje se Stána Plecháčová,za svobodna Slepičková.byla jsem ji za svědka na svatbě.naposledy bydlela v Borovnici u St.Paky nebo v Hostinném.

cervena_ciapocka
7. lis 2009

Ahojte 🙂
chcela by som najst - " Vitezslava Nedbala " spoznali sme sa priblizne pre 8-9 rokmi a velmi mi vtedy pomohol. Nemam na neho ziaden kontakt a rada by som sa s nim spojila. Nepoznate ho niekto? Ak ano napiste mi prosim IP.

dont_speak
19. lis 2009

Ahoj,
hledám kamarádku ze školy. Jmenovala se za svobodna Iva Nováková, teď bohužel netuším jaké mé příjmení.. Vím jen, že má tři děti a bydlí někde v Praze (nejspíš na Hájích). Jestli někdo o ní něco víte, napište mi prosím do IP. Děkuju 🙂

kika7
5. led 2010

Ahojte, hladám moje bývalé spolužiačky zo SOU železničného v Trenčíne, rok 1996-2000, boli sme A trieda. Ozvite sa, ako sa máte, či ste vydaté a máte detičky... Na FB vás ťažko nájdem, lebo už asi nemáte pôvodné priezviská...
Ja som Kristína z Bratislavy, v triede som bola jediná z BA...

mirka414
17. led 2010

chcela by som vas o nieco poprosit v albume mam fotku dvoch chalanov stratila som na nich kontakt,nepoznate ich niekto nahodou?

lotris
17. led 2010

tie dievcata co hladate spoluziakov ja som nasla kontakty na spoluziacky na stranke: www.spoluziaci.sk mozno niekto z vasej triedy tam tiez vytvoril vasu triedu. 😉