"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

bambusko
16. kvě 2008

rada by som si po rokoch pokecala s Renátou Šimkovou z Očovej, ak tu chodíš, ozvi sa, najdrzejšia z drzých 😀

eros
16. kvě 2008

Jej ahojte este hladam Hanku Sakačovu rodila 9.3.2008 na atolskej byva niekde pri strkovci a okoli a ma 14mes chlapceka Davidka nepoznate???sms neodpoveda ani na mailiky

kujeeeeeeeeeem

maryem
16. kvě 2008

Ak poznate Moniku Kostalovu, moze byt okolo rocnika 1976, dajte vediet. Robila au pair pri Manchestri..A Ivu Burianovu z Telce, CR. Dik.

kristynaw
autor
17. kvě 2008

jsem rada,ze to tady jeste porad jede,ale nasel se uz nekdo?

etuska
17. kvě 2008

tak ja osobne som nenasla nikoho koho som hladala ☹

martuli
17. kvě 2008

Holky, rada bych nasla ANDREU ŘEHOŘKOVOU z Víchové u Jilemnice, prosim, kdo ji zna, at se ozve Martine z VOSky. Dekuji

andy.a
17. kvě 2008

Veronika Pleslová/za slobodna/ z Vlčnova,si tu niekde ?? 😕 😅

tiež som zatiaľ nenašla nikoho,čo som tuná hľadala 😒 ☹

monkula
17. kvě 2008

etuška, ja som sa Ti našla... 😀 😀

etuska
17. kvě 2008

😀 no konecne Minička,čakám tu na teba uz peknych par dni 😀 😀 😀

monkula
17. kvě 2008

sorry.... 😀 😀

etuska
17. kvě 2008

ip 🙂

monkula
17. kvě 2008

Aj ty IP 🙂

etuska
17. kvě 2008

no vidite,predsa sa tu niekto nasiel.Musite skusat 😀

langkofel
17. kvě 2008

no tak som si to vazne precitala cele, nikto ma nehlada ☹ , ale zato ja hladam,

ak niekto pozna ROZALIU VASILOVCIKOVU s Brusna poprosim IP

pipi1211
4. čer 2008

Tak hladam aj ja jednu mamicku... Ide o velmi smutnu sytuaciu, ktore sa stala v autobuse v Ba a velmi by ma zaujimalo ako to dopadlo... ☹ mamicka 2.juna nastupovala do autobusu v ruzinove asi tak s 2.mesacnym dievcatkom a ako nastupovali tak babetko spadlo z kocika dolu na zem ☹ ☹ ☹ ☹ kazdy den na nich myslim tak ma napadlo ze sem napisem ci sem nahodou nechodi ona alebo niekto kto ich pozna.... ☹ dufam,ze je vsetko v poriadku....

krtko.
23. čer 2008

hladam davida a romana vasakovcoc z chomutova.
nepozna niekto? 😉

pepemomo
25. čer 2008

Jsou tu nejake holky z Dolniho Nemci? 😉

honzina
25. čer 2008

Nějaká mamka ze Šlapanic by se tu nenašla? (lucinecko, o tobě vím) 😀
Pokud jo, ozvi se do IP. 😉

zuzka.25
30. čer 2008

ahoj, hladam kamaratov z detstva z prazdnin, moniku a martinu filipkove - tak sa volali za slobodna, viem, ze monika je vydata, ale netusim, ako sa vola teraz a este tomasa polovku... celu vecnost sme sa nevideli a ja by som rada vedela, ako sa maju a kam sa za tu dobu uberali ich zivoty.. ak ich niekto poznate, pripadne mate kontakt na mail, tak mi napiste do ip... boli z obce Gajary

majka35
30. čer 2008

a ja hľadám baby, ktoré v rokoch 1996-2000 pracovali v Care Casine v Chebe, Brne, Ústí nad Labem ... 😉

sirinka
30. čer 2008

ja hladam IVANU IVANIKOVU z Murana, teraz z Ba....ozvi saaaaa 😵

danullinnka
30. čer 2008

Ahoj holky ze Slovenska,pokud některá bydlíte nebo pocházíte z Modry,pisnětě mi,prosím,do IP.Děkujíííí 😉 😵

nina87
2. črc 2008

ahojte,ja hladam Magdušku Markovičovú,zaslobodna Piršelovú z Moravian nad Váhom...poznate ju niekto? 😕
diky

lenka007
2. črc 2008

cafte táto téma nemá chybu ja by som sa chcela skontaktovať s Erikou Lorencovou so Skalice.Ležali sme spolu v skalickej nemocnici na gynde.ležali sme tam 3 baby, s Mirkou si pišem do dnes ale Erika sa vôbec neozýva.Takže ked si to náhodou prečítaš tak sami prosím ozvy.

emilyz
2. črc 2008

Lenku Záňovú - verím, že chodí na toto fórum, lebo je mamička 😉

otrivinkajanka
2. črc 2008

baby mam na vas taku otazku uz sa niektorej z vas aj nejaka ta kamaratka ktoru ste tu hladali ozvala?

kotenko
2. črc 2008

Ahojte, ja by som tu rada nasla mamicku, ktorej dcerka sa narodila 24.08.2007 v NR cisarskym rezom, dievcatko bolo predcasne narodene, tusim 30 tt a s mamickou sme spolu par krat chodili na novorodenecku JIS-ku. babatko sa vola DIANKA KOLLAROVA, mamicka bola chuda blondinka....
ak mate akykolvek kontakt na ne, alebo pripadne aj informacie, ze ako sa im dari, tak mi, prosim vas napiste...

Zaroven by sa mi mohli ozvat aj kocky, kotre lezali vo fakultnej nemocnici v NR v termine od 23.08.2007 do cca 1.septembra minuleho roka... Vela mamiciek si pamatam, ich tvare, ale mena... to je moja slabost...

Ozvi te sa...

martinaj
2. črc 2008

😀 ahojte, je tu nejaka mamina co rodila 4.1.2008 v Ruzinovskej nemocnici? 😉

oazapokoja
8. črc 2008

prosím vás je tu niekto alebo poznáte niekoho kto končil v 1986 ZS, Lomonosovova 1 v Trnave,trieda 8.b,máme mať stretávku a je to biedna účasť,na spolužiakoch sa to nepodarilo,dakujem 😉 inak tr. uč. bola E. Hájiková 🙂

malaskoricka
8. črc 2008

oazapokoja skus www.spoluziaci.sk