"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

mirka414
29. dub 2008

juuuupi mne sa mozno najde vdaka poste spoluziacka 😵 😵 uz sa na tom pracuje...dame vediet ako dopadneme.

melory
29. dub 2008

hladam ANDREU FIALOVU za slobodna z fridka mistka...

ivka19
29. dub 2008

hlada sa ZANETKA DRABIKOVA -TRNAVA,moze byt vydata a so zmenenym priezviskom 😉

aknela75
29. dub 2008

Ahojky, hledám Lenku Račkovou z Havaje na Slovensku. Dělala Au-pair v Německu před 9 lety. Dál Silvii Haršányovou, která dělala Au-pair před 8 lety v Londýně a bydlela u Bratislavy. Teď nevím, kde přesně bydlela. A Moniku Samlerovou, dělala taky Au-pair před 8 lety v Londýně a bydlela v Úbislavicích.

ria80
1. kvě 2008

Ahoj tak já hledám holku,která bydlí v JABLONCI NAD NISOU,její přítel se jmenuje RUDOLF N.,mají syna PATRIKA,narodil se zhruba před měsícem.Jestli tady jsi,ozvi se,ráda bych tě našla. 🙂
A hledám ještě maminu,se kterou jsme se potkávaly před porodem u Milosrdných,v červnu a červenci 2007,byly jsme spolu i na monitoru.Pak jsme byly i ve stejnou dobu v porodnici,ona měla chlapečka,který byl hodně malý a narodil se dřív.Oslovovali ji tam paní ŠEDÁ.Ráda bych se s tebou zase viděla,v porodnici jsem byla docela mimo a ani jsme si nedaly kontakt. 🙂

lenkalienka4
1. kvě 2008

...Hlada sa JULIUS EŠTOKk z MICHALOVIEC 😕 😕 😕 /asi 25 rokov/ kedysi pracoval ako robotnik na styvbach a teraz o nom nic neviem. poznate ho niekto???? ak ano, ozvite sa. Dakujem

janinac
1. kvě 2008

Ahoj, hledám maminu, která měla termín porodu v květnu 2007 a 24.října 2006 byla v Motole na odběru choriových klků....vím jenom, že je z Prahy, dělá v nějaké bance a její manžel pracuje v nemocnici Motol a snad něco kolem genetiky. Oba dva jsou nositely cystické fibbrozy.

etuska
1. kvě 2008

Ja hladam Monkulu-Mon-kde si????? 😔 ☹ 😢 😢 😢

skuli
1. kvě 2008

Hledám ztracené mládí,ale to už je v pr.... 😝

aponchie
2. kvě 2008

skuli: 😅 😀 ty bozatko moje male..ja bych taky chtela najit kousek mladi ... 😀

tatina
2. kvě 2008

ivka16 Zaneta Drabikova bola moja spoluziacka na strednej, no neviem nic o nej ak ju najdes daj vediet 😉

rinuska
2. kvě 2008

ozaj , kde je monkula??????

skuli
2. kvě 2008

aponchie -Ty jsi ale teda skromná.To já bych ho chtěla najít pěkně celé 😝

pirlenka
4. kvě 2008

Tak se přidávám 🙂

Hledám Kristýnu Bayerovou z Kladna, věk kolem 27, údajně by měla mít dítě. Jako malá jezdila k prarodičům (Pejšovi) do Lhoty u Rakovníka, pak jsme si psaly, ale nakonec jsme kontakt ztratily.

ma_se
4. kvě 2008

Pekny den prajem....ja hladam rodinu Taskovu.....z Becova u Mostu...velmi rada by som si s nimi popisala cez PC,ako sa maju ako ziju...lebo sme sa uz nevideli velmi dlho....dakujem.

bibianna
4. kvě 2008

ozval sa vám už niekto?

zany
4. kvě 2008

Ne ☹ ☹ ☹

rinuska
4. kvě 2008

nie 🙂

etuska
4. kvě 2008

nie ☹
Rinuska-Monkula ma vraj pokazeny PC ☹

mirka414
4. kvě 2008

ja som nasla az dva kontakty na spoluziacky 😵 to vdaka posta pre teba 😵

tilly
4. kvě 2008

ja hľadám zdravý rozum, ale nikdy som sa s ním nestretla, tak neviem podľa čoho ho mám hľadať 😀 😅

monkula
4. kvě 2008

už som tu, v celej svojej kráse, zdochol mi PC, teraz máme notebook, tak pokračujeme v jazde... 😀 😀 😀

rinuska
5. kvě 2008

tak sa našla aspoň monkula , ale nejako dlho bol skapatý 😀

zany
5. kvě 2008

Tilly, tak to máš docela problém 😀 😀 😀 Třeba se na stará kolena dočkáš 😀 😀 😝

hankah
5. kvě 2008

ahojky holky,
já bych chtěla najít DARINKU rozenou MAKRECHOVOU, byla z Bratislavy. ročník cca 1973. někdy kolem roku 1993 + - se vdávala a už nevím její nynější přijmení. psaly jsme si spolu několik let a pak jsme se ztratily.........☹

děkuju

danulka2
5. kvě 2008

ja hladam danulku 2

danulka2
5. kvě 2008

jej , tu sooom 😀 😀 😀 😀 😀

mywiel
5. kvě 2008

Ja hladam Katku Zmorayovu, co byvala na Hustaku, Ban. Bystrica a ma brata Karola... 😉

bibula
5. kvě 2008

🙂 maminky,ja som sem dala temu rodokmenu,mozno ked tam supnete koho hladate,mozno ho tam najdete a ked tam uz budete,rodokmenujte sa ,mozno sme pribuzne vsetky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misa82
5. kvě 2008

Taky se pridam: hledam Misu Jandousovou(za svobodna), 26 let, zrejme bydli nekde v Karlovych Varech a Petru Galářovou z Blatnice po Sv. Antoninkem - lezely jsme spolu loni v porodnici. Diky🙂