"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

danullinnka
21. bře 2009

Minkak,moooc díky 😉 😵

ma_se
23. bře 2009

...JA BY SOM BOLA VELMI RADA,KEBY SA MI OZVALA, ALEBO NIEKTO KTO ICH POZNA NA IP...
s totou pani som lezala v nemocnici a velmi mi pomohla,ked som potratila prve dieta...
ALENA FETERIKOVA
LITVINOV 1, 43601
/NIEKEDY MALA ULICU...LENINOVA 2101/

a tato kamaratka,mi pomahala ked som sa rozviedla...
VLADIMIRA MACALOVA
MOST
LENINOVA 620/471

VELMI PEKNE DAKUJEM....

krista
7. dub 2009

jajik25 • 1d, 10tt • Včera ve 12:00
Ahojky hledám kamarádku Lenku která se mnou chodila na střední školu v ČB na Senovážném náměstí obor kuchař-číšník.Jestli najdeš tenhle odkaz tak se ozvi na meil paternoviseznam.cz.Dáša

jeudi • 1d, 26tt • Včera ve 22:05
ahojky sice ti asi neporadim ale take hledam svou kamaradku uz pres dva roky mam i inzeraty tak spolu by jsme to mohli nak vykoumat co??a poradit si co a jak...

jajik25 • 1d, 10tt • Dnes v 08:22
Ahojky poradit si klidně můžeme ikdyž teda nevím jak!

jajik25
7. dub 2009

Tak to dík já nevěděla že tady taková stránka je.Hledám Lenku Mazourovou se kterou jsem chodila na středí školu do ČB na Senovážný náměstí obor kuchař-číšník v posledním roce 2002.Poslední co vím je že bydlí nebo aspoň bydlela v Máji v ČB.Jestli to budeš číst tak se ozvi na meil paternovi@seznam.cz

elly111
7. dub 2009

ahojte,
nenájde sa maminka ktorá rodila 23.8.2008 ráno na Antolskej, ja som tam vtedy ležala na vyvolávačke. Myslím že sa jej narodila dcérka, boli sme spolu aj na oddelení, neviem jej meno, ale oslovovali ju pani doktorka 🙂
chcela by som len vedieť ako sa majú a prípadne sa niekedy stretnúť 🙂

jeudi
7. dub 2009

ahojky holky hledam svoji kamaradku uz ji shanim asi tri roky mam i inzerat...jmenuje se Renata Bila bydli ve vesnici u tabora a je ji 22let ...neznate ji nekdo??diky moc za kazdou odpoved

denisocka
1. kvě 2009

a aka je uspešnosť tejto pošty? teda - či tu len píšete kto koho hlada,či to aj niekto číta ...a či sa aj niekto našiel???

lebo ja hladam ALENU ČUBANOVU z OSTRAVY , už je asi vydata za neviem koho,ale ma malu ADELKU nar. na Vianoce 2007 - tak ak niekto tak IP 😀

a ešte hladám KOLEGOV z neurochirurg.oddelenia z Ostravy Fifejd z rokoch 2003 😀 ... gabku mastikovu,Pavlíka Hejtmana .. Juraja chomiča.... mnoho dalších z okolia OV 😀

sabinecka
2. kvě 2009

Asi tu tvojí alenu znám je to moje kamarádka , má dceru adélku narozenou na vánoce a přítele Martina bydlí v Ostravě pod bazalama.Napsala jsem ji sms že ji hledáš a pokud dá svolení pošlu ti její mobil ok.

denisocka
2. kvě 2009

jejda. ono to funguje !!!!! SABINECKA dííííííííííííííííííííííííííííííííííííík !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jasne,je to naša Alča 😝

ajachlapikova
3. kvě 2009

Ahoj holky, ztratila jsem kontakt s jednou holčinou zo Slovenska, měla by být z Širavy, popřípadě Košice (bydlela tam s přítelem Maťkem). Byly jsme spolu v roce 2005 v Anglii v hotelu Thurlestone, měla jsem na ní mail, ale už asi neexistuje, protože maily se vrací jako nedoručitelné (ivanakotorova@zoznam.cz).
Pokud tedy někdo znáte IVANU KOTOROVOU (v letech 2002-2004 byla v Praze, kde pracovala jako au-pair).

Díky za případné info 😀

jeudi
3. kvě 2009

to je dobre ono to funguje kez by mi to take vyslo s tou mou kamaradkou ☹

popelka.miri
3. kvě 2009

Holky, klídek 🙄 , to funguje! Já jsem tady našla kamarádku z dětství. Neměli jsme kontakt cca 13 let a teď jsme tu na koníkovi obě 😀 , držím palečky ať se najdete 😉

sumienka2525
3. kvě 2009

Ja hľadám kamarátku Zuzanu Manduchovu z Topolčian. cca pred 9 rokmi odišla do Švajčiarska a od vtedy o nej nič neviem. Ma dcérku Viktóriu narodenú v roku 2000 ,teraz uz 9-ročnú babu ale jej mamina ze si ju osvojila a stara sa o nu. Vtedy bola stihla a mala čierne vlasy . Neviem ci je vydatá a ani nič blizsie. Ak nieco tak cez IP. Dakujem

denisocka
3. kvě 2009

A mna nehlada nikto?😅

ajachlapikova
5. kvě 2009

Holky, to jsem trubka, ten mail na mojí kámošku IVANU je ivanakotorova@zoznam.sk nikoliv .cz, jak jsem psala v původním příspěvku - síla zvyku 😅
každopádně tento mail už neexistuje ☹
tak kdyby náhodou měl někdo nějaké info 🙂

stvura
6. kvě 2009

Kocky...kedze sa mi uz podarilo najst - teda je to v procese riesenia jednu kamaratku, rada by som vas poprosila o pomoc po patrani po dalsich dvoch.

Renatka Sarkoziova - povodne z Galanty, prestahovala sa ked mala 17 do Bratislavy k svojmu otcovi. Chodila na Obchodnu Akademiu do Serede, tam sme boli spoluziacky. Mala, drobna, brckave tmave vlasy, modre oci, vecny usmev....Odkedy skoncila a ja som bola v Nemecku ju neviem najst...a tak rada by som ju nasla. Dakedy sme si dali slub ze sa vydame spolu, no bohuzial, pred svadbou som ju hladala a nenasla...takze som ho porusila. Velmi rada by som ju stretla, lebo mam na nu super spomienky a je to prima clovek.

Janka Poliakova - teda za slobodna, lebo predpokladam ze sa uz vydala {chodila na VS s Petkom Mozolom 4 roky, tak asi uz bude Mozolova}. Povodne je z Dubnice nad Vahom, ma este dve sestry - pamatam si len Alenku, druha bola o dost mladsia. Naposledy som o nej pocula ze byvala vo Zvolene u Petka, robila v BB ako ekonomka pre nejaky potravinarsky komplex. Chodili sme spolu na VS, byvali sme spolu.

Ak niekto pozna jednu z tychto kociek, dajte mi vediet, strasne rada ich uvidim, obe super baby mi velmi-velmi chybaju. Kontakt som stratila ako som bola vonku, no teraz som uz trvale {hadam} na Slovensku. Velmi pekne poprosim mi piste do posty ak ich poznate. Dakujem

skurinka
6. kvě 2009

ahzoj porad tady hledam moji spoluzacku ze stredni.jmenuje se Iveta machalkova a bydlela kousek od prerova .chodili jsme tam spolu do tridy a do skoly-na Siravu 7.ukonceni skoly-95rok .neznaji tady nekdo. 😔 😔 dekuji

stvura
6. kvě 2009

Zabudla som dodat ze obe kocky su rocnik 1977 {teda Janka je tusim jesen 1976}

idora
6. kvě 2009

Ahojte, ja hladam Moniku Surinovu z Trnavy, , chodila na SPS stavebnu v Trnave v rokoch 1988- 1992, po maturite odisla do Ameriky alebo Kanady. Ak niekto ma na nu kontakt, prosim IP. Dakujem

evicka7
6. kvě 2009

ahoj, hledám Martinu Jaškovou ze Znojma, studovala učitelství pro 1.st. ZŠ v Praze

sabinecka
11. kvě 2009

Příspěvky jsou nepřehledné někdy nemohu najít koho vlastně hledáte asi by to chtělo jednoduše stručně napsat koho hledáte.

mirka414
23. kvě 2009

hlada sa jedno dievca z Humenneho.viem,ze pracovala vo Svajciarsku a poznala mojho manzela MARKUSA MOORa,pisala mu pohladnice...nie si nahodou tu na konikovi????alebo nepozna niekto toto dievca?

jona74
23. kvě 2009

super tema ozaj ja hladam Michaelu Biskupicovu z Bernolakova teda pochadzala z Banoviec nad Bebravou a mala babku na Ksinej bola to super kamoska z detstva a nepodarilo sa mi ju vypatrat do dnes tak to skusam aj takto ale bol aby to asi velka nahoda keby si spomenula na kamosku z Banoviec z ktorou stravila aj prazdniny u babky.Je to uz skoro 23 rokov 😢 tak velmi by som ta chcela najst 😒 😒 😒

ikke
17. čer 2009

janette1105 • 1d • Dnes o 01:33
CAute kocky, nemoznate niekto Miriam antalovu z nitry? Ma synceka Olivera , maleho mulatka. Diky za info.

ajala • snž • Dnes o 06:59
miriam antalovu hej ale nieje z nitri ...viac na vychod

bodka13 • 2d • Dnes o 08:22
skúsila si hľadať aj cez facebook?

janette1105
17. čer 2009

nepoznate niekto Miriam Antalovu z Nitry? Ma maleho synceka mulata.

adulikka
17. čer 2009

hladám Moniku Melíškovú z Dubnice...ležali sme spolu v pôrodnici v Ilave...rok 1997 jún

adulikka
17. čer 2009

hľadám Jarmilu Janšovú nar.6.6.1973 z Lokce....chodili sme spolu do školy Lednické Rovné

dzio2
19. čer 2009

ahoj ja hladam IVANU KOHUTOVU ZO SVABOCH Z PRESOVA MA MANZELA MIRA ASPON PRED 10R MALA DAKUJEM A MALA 2 DETICKY

rezetka
19. čer 2009

Skuri, ne náhodou Macháčková? Něco mě to říká...

sifka
21. čer 2009

ahojte vsetci, som rada ze taketo nieco na konikovi existuje..... 🙂 ja uz peknych par rokov hladam svojich pribuznych, je to Alexander Orosz, Petra Oroszova a Katerina Oroszova z Ceskych Budejovicich. Nase cesty sa rozisli za tragickych udalosti a uz sme sa nevideli priblizne 17 rokov. Boli sme deti ked sme sa na posledy stretli. Skusala som ich najst uz naozaj kedejakym sposobom a stale nic.... ☹ prosim ked ich niekto pozna alebo nieco o nich viete dajte mi vediet, dakujem pekne kazdemu