"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

minkak
17. dub 2008

no ahoj danny,ale ty ma asi nehladas 🙂

nutka
17. dub 2008

ahojte...mila tema....prajem vam vela najdenych kamosiek...... 😉

a dievcata z Gymnazia Sabinov tu niesu???? 1951-1999

alebo to skusim naopak 😀 :...kto ma pozna ?...nech mi napise....

...som Anetka,povodne z Lipian , vychodnarka.... 😀 😀

nutka
17. dub 2008

to som tak dlho studovala??? boze!!! 😎

oprava:1995-1999

karolinkafe
17. dub 2008

Suprova tema 😉 este si musim rozmysliet koho by som chcela najst 😅

elise
17. dub 2008

ja by som rada našla maminky s ktorými som ležala v pôrodnici na izbe som bola s maminkou , ktorej sa narodila ivetka a s maminkou ktorej sa narodila ninka, obe mi povedali aj mená ale nezapamätala som si ich vtedy. rodila som 16.12.2006 v trnave. ivetka sa narodila vo štvrtok pred lukaskovým narodením a 18.12 sa narodila ninka.
ešte bola somnou maminka ktorá mala kamilku a naše detičky boli spolu na jiske. ak ste sa niektorá spoznala tak budem rada ak sa ozvete🙂

natal
17. dub 2008

ja by som strasne chcela najst svoju najlepsiu kamosku zo zakladnej ZS Jenisejska Kosice. LENKA TRESOVÁ, toho casu TIPÁNOVÁ ked si tu ozvi sa mi Ak ju niekto poznate dajte jej vediet, ze ju hladam. Nech sa mi urcite ozve.

zuzidr
17. dub 2008

ahojte,je tu niekto kto bol,alebo kto chodil na liečenie dýchacích ciest do Lúčivnej?Boa som tam v roku 1996 a 99. Z roku 99 si pamätám viac ludí,ozvyte sa 😀

makelka
17. dub 2008

ahoj, tak i já se přidávám

ráda bych potkala maminu z Blanska, která se mnou ležela na pokoji od 6.-9.ledna 2007, jmenuje se Katka a její dceruška je Beatka, neznáte je někdo???? Jak se vám daří 😵 😵

bramburka
17. dub 2008

já zase maminku předčasně narozenýho chlapečka 2.11.2007 v Krči, kterýho porodila mamka císařem, tatínek byl cizinec. Jména nevim, ale s mamkou jsme super pokecaly !!!

ivce
17. dub 2008

No a já bych chtěla najít kamarádku ze Slovenska, se kterou jsme si začaly dopisovat na ZŠ v rámci družby našich škol a vydrželo nám to fakt dost dlouho. Takže pokud tu náhodou je ZUZKA PAŠTEKOVÁ z MALACEK, nebo někdo,kdo ji zná, byla bych moc a moc ráda, kdyby se mi ozvala. Jméno je samozřejmě za svobodna, nevím jestli už náhodou není provdaná. Mělo by jí být jako mě 30 let.

januliak
17. dub 2008

jej to je super. Chodi sem niektora baba z OA Racianska z acky z rokov 2000-2004?

A este jedneho cloveka a to Zuzku Sojkovu, ktora byvala a chodila na ZS v DNV.Sice by mala byt v Spanielsku,ale clovek nikdy nevie 🙂

eros
17. dub 2008

tak som rada sa pridam hladam aj ja kamosku co lezala somnou na antolskej rodila cisarakom 9.3.2007 a syncek sa vola Davidko a mamicka Hanka S.rodila predcasne koli prietokom a tusim teraz by mala byvat niekde v ruzinove,ale kde uz neviem ci nahodou ako je to ihrisko strkovec alebo zimak viem skacem hop sup,ale uz ju hladam cca rok.ak by ste daco vedeli tak sup sem.

idem si pocitat ci aj ja niekoho s tadeto nepoznam a pomoc Vam 😀 😀 😀

a este by som aj inu chcela,ale o nej neviem uz dost dlho ci je matkou alebo nie vola sa Zuzana V(aspon dufam ci si niekoho uz nezobrala) a byva/la v Devinskej Novej Vsi a ma brata Tomasa V 😉

kristynaw
autor
17. dub 2008

jsem rada,ze se tema ujala,pak chci statistiku,zzda se aspon jeden clovicek nasel...

jinak vy ,kdo hledate spoluzaky www.spoluzaci.cz napisete jmeno a ono vam to vyhleda,pak jen podle skoly a melo by to najit vasi tridu...

zulok
17. dub 2008

Ahoojte, hladam maminku Martinku, co porodila v Bratislave Ruzinov 18.3.2008 krasneho Jakubka.Som si zabudla vypytat na nu kontakt ☹

evaje
17. dub 2008

Jéje dobré téma! Včera jsem si po asi 15ti letech vyměnila kontakt s kamošem. On byl na vojně a já měla poslední prázdniny. Blbli jsme a pařili celé léto. Pak se naše cesty rozešly a on mě teď kontaktoval přes spolužáky.cz Je to moc milé a těším se, že se ještě někdy setkáme. Přeji vám aby jste se taky našli, protože já za toho jsem fakt až dojatá. Když jsem si na něj vzpoměla, tak jsem si říkala, jestli si pamatuje.. Tak asi pamatuje. Když někoho nosíme v srdci, určitě to na něm zanechá následky. Hodně štěstí!!

danciacik
18. dub 2008

Ja sa tiež pridávam. Hľadám Janku Ilavskú z Popradu, lebo som na ňu stratila číslo, keď sa mi pokazil mobil.

zany
18. dub 2008

Já bych ráda našla svoji bývalou kamarádku z dětství. Jmenuje se Michaela Sudová (nevím zda není vdaná...) a z Příbrami se asi v roce 1986 přestěhovala do České Lípy...
Kdyby jste jí někdo znal, ráda bych věděla jak se má 🙂

rinuska
18. dub 2008

mna by zaujímalo , či sa už niekto niekomu ozval , lebo mne ešte nikto 😀

eros
18. dub 2008

rinuska budeme cakat kym nam aj brada narastie tusim.no ani mne sa nik neozval 😀

kristynaw
autor
18. dub 2008

ono spis se najdou asi maminky,nez spoluzaci...protoze tehulky a maminky sem hlavne chodi...

januliak
18. dub 2008

Mozno tie spoluziacky su uz maminky 😵 😀

andy.a
18. dub 2008

nájde sa Míša Macháňová zo Štětí ?? a Janka Žuffová z Trenčína ??
a Adriana Kollerová z Bratislavy ?? 😕

tie prvé 2 už majú iné priezviská 😝

rinuska
18. dub 2008

kristy , my sme boli samé baby v triede a predpokladám , že už asi budú maminy 🙂

kristynaw
autor
18. dub 2008

to je jasny,ze uz mozna budou maminky,ale spoluzaci vam to najdou s vetsi pravdepodobnosti,nez tady,ale za pokus to stoji,ze 😉

rinuska
18. dub 2008

ale tí spolužiaci to funguke len v čechách - nie??

eros
18. dub 2008

rinuska aj u nas su daky,ale ja mam len 1 stranku a tam su tusim co chodili do slovanftu.skus daco ako www.spoluziaci.sk ale neslubijem ze najdes ale mozno aj hej 😀

mesulka
18. dub 2008

Já hledám Magdu Hanákovou (možná už je vdaná, takže nevím nové příjmení), má bráchu Mirka. Seznámili jsme se na dovolené ve Vodňanech v jižních Čechách. Tak prosím kdo zná, ať se ozve. Díky 😉
A ještě Magdu Matějíčkovou (nebo tak nějak), bydlela v Prostějově, víc už si nepamatuju ☹

vesi
18. dub 2008

kočky, tá stránka http://www.spoluziaci.sk/ je aj na slovensku, ja som tam našla stránku našej triedy a to sme končili v r. 1997 😀 môj spolužiak bol aktívny a založil našej triede stránku, teraz si tam píšeme odkazy 😎

či má vaša trieda stránku zistite jednoducho, kliknete vľavo na "vybrať triedu, potom , mesto, ešte raz mesto, školu, rok kedy ste končili 😉

a mimochodom , spolužiačky môžu byť snažilky alebo mamimy a spolužiaci môžu mať tiež manželky - maminky, ktoré chodia na túto stránku, tak ostáva len dúfať, že sa aspoň niekto nájde 😀

a ked sme už pri tom, je tu niekto kto chodil na SPŠ potravinársku v Trebišove, (1993-1997) 😕 😅 😀

melory
19. dub 2008

hladam cesku andrejku fialovu. zoznamili sme sa na kupalisku na slovensku a ona prisla za mnou, ze ci budeme kamaratky....od vtedy sme boli. dlho sme si dopisovali.

vavka33
19. dub 2008

Super tema.ja by som rada nasla spoluziacky z Trnavskej unoverzity,studovali UZS 1.Koncili sme 11.juna 1997.
Ja som Daniela.