Pozor na Petru Záhradníkovú

akimka
19. dub 2012

☹ všechny maminky pozor! Bohužel jsem naletěla podvodnici! Nabízela rychlý přivýdělek, za dobré peníze spoustu oblečení, které můžete prodat dráž. Prosím neodpovídejte! Zboží nebylo vůbec pěkné, nehodilo se ani jako hadr na podlahu! ☹ Když jsem zboží vracela, obvinila mě z toho, že jsem to úmyslně poškodila a nevrátí mi peníze. Rychle zboží nastřihla a počmárala fixou a nafotila mi to, že jsem to udělala já! Nebyla to pravda. Proč bych zboží poškozovala a pak žádala peníze zpět? To nedává smysl. Vím přece, že když něco vracím, musí to být v pořádku tak jak se mi to dostalo do ruky. Takže pozor! Podvodnice se jmenuje PETRA ZAHRADNÍKOVÁ, email: andilek.p-ejta@seznam.cz

Pokud máte někdo podobnou zkušenost, prosím napište. Díky. Akimka

tkackac
20. dub 2012

@akimka Dobrý den, také mi přišla nabídka a přemýšlela jsem o tom, zda si pro sebe nekoupím od ní nějaké oblečení, ale vrtalo mi hlavou, proč nabízí zboží za účelem dalšího prodeje, když to tak hrozně dobře vydělává? Nehledě na to, že mě svými zprávami paní obtěžovala. Já naštěstí nenaletěla, protože jsem si nic neobjednala, ale otravovala mě dlouho zprávami a věřím, že jsem nebyla jediná. Věřím, že takových jako jste Vy je daleko víc a že se možná vyplatí na ní podat trestní oznámení (pokud máte všechny podklady) - jakmile se to nasčítá a bude to přesahovat částku 5.000,-, bude se jednat o trestný čin. Nenechala by jsem to jen tak. Držím Vám pěsti, ať se Vám peníze vrátí a nenarazíte na takové podvodnice!!!

dinji
20. dub 2012

Ano, paní Zahradníková rozesílala zprávy s touto nabídkou zde na koníkovi více maminkám. Brala jsem to jako obtěžující zprávu, protože mám bohužel též nepříjemnou zkušenost s podobným obchůdkem. Už je to delší doba, kdy jsem se nechala zlákat podobným prodejem a koupila balík second handového oblečení Next. Prodejce jsem se zvlášť několikrát dotazovala, zda je zboží opravdu v perfektním stavu, jak uváděla. Vždy přišla velice kladná odpověď. Ale s tím, co mi paní poslala jsem byla naprosto nespokojena a chtěla uplatit své právo na vrácení zboží! To mi však nebylo umožněno, ale naopak dorazily značné výhrůžky a urážky! ☹ . Zjistila jsem, že paní Šedinová má bazárek - kamenný obchod a oblečení, které mi nabídla, byly jen vytřízené kusy s vadou, které se jí k prodeji nehodily.
To, že paní zboží odmítala přijmout zpět, ikdyž jsem ji nabízela uhradit částku za zpětné odeslání... vypovídalo o tom, jaké zboží bylo kvality! Prostě většina max. jako hadr do kuchyně. Podnikatelé, kteří mají svůj bazárek ( kamenný obchod), pochopitelně pro vlastní prodej vytřídí ty pěkné věci a co se děje s těmi, co mají nějakou vadu a jsou pro ně neprodejné... to je pak na jejich svědomí.😔 Když někdy nakupuji použité oblečky, raději jen od maminek, které věci nabízejí po svých dětech...a také beru ohled na jejich hodnocení. 😉

monhla
20. dub 2012

Vďaka za upozornenie. Je mi ľúto toho, čo sa Ti stalo ☹ a som rada, že si to nenechávaš pre seba, ale že upozorníš aj iné mamičky, aby nenaleteli.

dinji
20. dub 2012

@akimka Tak to je mi líto, mám podobnou nepříjemnou zkušenost, kdy se nabízel "přívýdělek", ale peníze jsem akorát ztratila ☹. Když mi na mail přišla nabídka od paní Zahradníkové, nahlásila jsem to adminům jako nevyžádané rozesílání reklam. Ale paní "obchodnice" zřejmě nelení a jako nerergistrovaná to zkouší dál.

lucifereeek
20. dub 2012

no já se spíš divím, že v dnešní době někdo ještě na takové "rychlé přivýdělky" ještě naletí. 🙄 Těch podvodníků co to nabízí je 95% z těch nabídek, takže když mi někdo nabídne přivýdělek za pár hodin práce v tisích týdně, tak to teda zavání dost podvodem, to stejne když mi někdo dejme tomu za 500Kč nabídne oblečení s tím, že to prodám i za 2.000 Kč, kdyby to bylo tak výhodne, tak by to prodala sama za ty větší peníze a nenabízela to jiným ne?

lura
20. dub 2012

Je mi moc líto, co se Vám stalo. Chápu, že na mateřské se hodí každá koruna a vidina přivýdělku je lákavá. Já sama jsem byla také touto paní kontaktována a to přes jeden z mých inzerátů. Paní jsem odepsala, že je její mail velmi obtěžující a že si nepřeji, aby mi ještě podobné nabídky posílala. Následně jsem o tom informovala i adminy. Nevím, zda to sem mohu psát, ale vyhledejte si jí na Mimibazaru - myslím, že jsem jí tam našla s datem registrace 15.3.2012. Pošlu Vám to do IP...

katren
22. dub 2012

@akimka treba to napisat na ciernu listinu

martinjasen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hondashi
6. kvě 2012

@akimka Kamrádka má nedávnou zkušenost s nějakou obchodnicí z szboží na seznamu. Zaplatila přes učet a nic jí nepřišlo a další holce přišla krabice s nějakým špinavým hadrem, Ta ženská furt lhala, že už věci poslala, ale nic. Tak se obrátila na navlastní oči a kupodivu do týdne byl případ vyšetřen a všem poslala zpět peníze. Tak jestli můžu doporučit, zkusit sehnat lidi co nalítli stejný ženský a podat trestní oznámení.