Pravidla diskuze, počet alb

pbauerova
23. zář 2008

Ahoj,
kde, prosím, najdu pravidla diskuzí, respektive, proč nemůže být v jednou tématu příspěvků více než 10 000?
Proč můj počet alb je max 3 a jiná uživatelka má 4?
Moc díky za info a přeju hezký večer všem adminům i ostatním uživatelům

kristi
23. zář 2008

stačí se podívat vpravo dolů, je tam odkaz pravidla stranky. Ohledne alb, ja mam 3 a vzdycky jsem mela jen 3. Pokud ma nekdo 4 a vice alb, tak je holt asi registrovany pod dvema nicky, tzn. ze alb muze mit i 6. Samo to ale neni normalni, dvojita registrace by se delat nemela

lukin
23. zář 2008

Ty pravidla jsou až moc obecná, ale nevím, kde jsou konkrétní pravidla. Např., že alba jsou tři atd.

pbauerova
autor
23. zář 2008

Kristy, tam jsou právě pravidla albe, ale mě zajímají pravidla diskuzí!
Ta jmenovaná má 4 alba pod jedním nickem!

kristi
23. zář 2008

tak si projdi sekci Modrykonik.cz, najdes tam diskuze, ktere zalozili admini, tzn.upravena pravidla

pbauerova
autor
23. zář 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/rules.php?vRedi...

našla jsem tohle, ale o počtu příspěvků ať koukám jak koukám nevidím nic, nechci nikterak rejt, jen mě to zajímá

kristi
23. zář 2008

je prece jasne, ze starsi diskuze, ktere maji vic jak 10.000 prispevku se proste mazou pro usporu mista na sereveru, prijde mi to logicke. Navic admini vas poprosi, zda byste se mohly zamknout samy a tudiz si i tu diskuzi klidne celou zkopirovat, pokud tam jsou treba pro tebe velmi dulezite okamziky jako porod atd.

dela se to opravdu jen kvuli uspore pameti a mista na serveru.

pbauerova
autor
23. zář 2008

aha, no jsem chtěla vědět 😉 a jak se taková diskuze zamyká, jako že se dohodneme, že už nebudeme více přispívat a založíme nové téma například z Děčín - Děčíňačky?

A jak ty albumy, to mi taky nejde do hlavy, jak může mít 4, taky nechci rej, jen mě to fakt zajímá a díky moc za rychlé ifo!!!

kristi
23. zář 2008

s tema albama nevim, to se fakt zeptej adminu, jak to funguje.

ano, u diskuze se dohodnes, ze zalozite treba tema Děčín II. ( III, IV., V. VI. atd.)

kristi
23. zář 2008

diskuzi ti zamkne admin, po predchozim upozorneni.

gtver
23. zář 2008

Ten počet maximální počet příspěvků na jednu diskuzi je proto, že diskuze s větším počtem příspěvků se už pomalu načítá (zobrazuje). Tady se ten problém začíná vyskytovat právě okolo počtu 10 000 příspěvků (přibližně 300 stránek) 😉 S tím počtem alb je to divné, opravdu je to pod jedním totožným nickem? 😕

pomeranca
23. zář 2008

Diskuzi zamyká admin 😉
a kdopak má 4 alba 😕 ?

gtver
23. zář 2008

Tak opravdu není technicky problém mít víc než 3 alba, trošku chybička.

gtver
23. zář 2008

Tím samozřejmě nikoho nenabádám, aby to dělal, pravidla podle mě platí dál stejně 😉 . Těžko říct, jestli je to jen nějaký dočasný problém, který to umožňuje nebo to tak šlo vždycky.

pbauerova
autor
23. zář 2008

https://www.modrykonik.cz/photos/nattally

jen doufám, že té dotyčné neudělám nějaký problém

gtver
23. zář 2008

Každopádně předpokládám, že admini v takovém případě postupují stejně, jako když album obsahuje nevhodné fotky - tedy upozornění a případně smazání.

gtver
23. zář 2008

pbauerova - maximálně si bude muset jedno z alb smazat (předpokládám to)

kristi
23. zář 2008

mne teda dalsi album pridat nejde, i kdybych se sebevic snazila.....

gtver
23. zář 2008

kristi, mně jde... a i víc než 4... 😕

pbauerova
autor
23. zář 2008

jé, no tak to snad nějak schroupne.... 🤐
, ale proč se i na počet alb ptám, přece jen dítě roste a fotečky se kterými bych ráda pochlubila bude přibývat, přece si kvůli novým albům nebudu zakládat nový nick, to je přece taky proti pravidlům a navíc ten starý je fajn 😝 , znají mě pod ním v diskuzi a pod...

pbauerova
autor
23. zář 2008

mě taky více nejde........

gtver
23. zář 2008

tak se teď mrkni na moje alba, podle autora 😒

pbauerova
autor
23. zář 2008

hm, holt asi nějaká technická chyba, někomu to půjde, mě vůbec nenapdá jak to dokázat a asi ani nechi 😉 🤐 😵 , pokud to nepůjde něja ofígo, já se s tim budu piplat a pak mi admin smázne 😝

gtver
23. zář 2008

Prostě někomu ( mně) nezmizí ta možnost "přidej další album". Myslím, že se něco zblblo a brzo to bude zase v pořádku.

gtver
23. zář 2008

a já jdu mazat 😉

kristi
23. zář 2008

gtver: to je asi opravdu nejak tech. zavada....

pbauerova
autor
23. zář 2008

Všem díky moc za informace!!! Hezký večer!!! Petra

ikke
23. zář 2008

to s diskusiami a 10 000 prispevkami je tak, ako uz niekto vysvetlil - niektorym uzivatelom sa take dlhe diskusie zle (dlho) nacitavaju, tak preto.

to so 4 albumami preverujeme, budeme radi, ak nam date vediet (cez IP), ked take nieco najdete 😉

emjee
24. zář 2008

este tu padla otazka: "proč se i na počet alb ptám, přece jen dítě roste a fotečky se kterými bych ráda pochlubila bude přibývat"
no ono je to tak, ze konik je predovsetkym forum, aj to bolo vystavane ako forum, cize doraz je na diskusii a pocet alb je limitovany (aj kvoli priestorovym dovodom, okrem toho existuje mnoho volnych stranok, kde si mozes nahodit kopec fotiek bez akychkolvek obmedzeni)