Proč mi byl zablokován inzerát?

dexin
6. pro 2011

Zablokovali mi inzerát a napsali, že buď obsahoval zvýraznění velkými písmeny nebo vykřičníky. Nic z toho tam nebylo, ani jeden vykřičník a velké písmeno na začátku věty. Jsem z toho jelen. Stalo se to i někomu z Vás?

weri1
6. pro 2011

nestalo, když mi blokli inzerát, vždy jsem tam měla něco co nesmělo být

fram
6. pro 2011

mě blokli inzerát, protože jsem v textu měla "smajlíka".

fiallinka
6. pro 2011

Dexin, komunikovala jsem s adminy na tohle téma několikrát, když se zeptáš, tak ti odpoví. Určitě jsi tam měla nějakou úplnou ptákovinu jako tři tečky na konci věty, nějakou pomlčku nebo smajlík, a to i v textu.

Já osobně myslím, že tyhle pravidla jsou rozumná jen tehdy, pokud se i s rozumem aplikují - chápu, že když někdo zavykřičníkuje a zasmajlíkuje celý inzerát, je to blbost a je důvod k bloknutí, pokud ale je to součást normálního popisu zboží, hraničí to s buzerací.

Chápu, je to zadarmo, ale zase přehánět netřeba.

mirunda
6. pro 2011

já se adminům omlouvám, ale někdy mi přijde, že se nudí, a "buzerují".. nemyslím to zle, ale měla jsem kolikrát bloklý inzerát, že jsem tam měla dvě tečky za sebou.. nechápu, v čem by byl problém.. o smajlíkách ani nemluvím, to už si netroufám.. pochopila bych to do názvu inzerátu, ale v textu to opravdu nechápu!!! 😠 😔 😝 😒

ferinka
6. pro 2011

Tak kamarádce je blokují pravidelně,prý tam má moc hezké fotky,které vypadají jak stáhlé z netu a bílé pozadí to jen podtrhuje, že ho nemá používat...No na palici 😠

garzonka
6. pro 2011

Nevíme jaké bylo znění tvého inzerátu, nicméně pokud nevíš jaká je chyba, napis adminovi, on ti přesně řekne, co je špatně...dokonce může poradit jak to napsat správně.
Mně např. blokli inzerát když jsem měla napsané: "D 15cm" - důvod: nepiš velkými písmeny. takže jsem si opravila na "Délka 15cm"....
Nesmí se psát smajlíci, výkřičník jen jeden za větou pokud je to rozkazovací věta a je to opodstatněné, žádné vícečetné tečky nebo jiné znaky...

eyael
26. zář 2012

no mám pocit, že se každému měří jiným metrem. Kamarádce napsali jako zdůvodnění bloknutí inzerátu: "V názvu inzerátu nepoužívej subjektivní přívlastky na prodávanou věc. Např. “krásný”, “nádherný”, “roztomilý” atd. Popis má být objektivní. To, že je něco “krásné”, “roztomilé”, “nádherné” atd. je čistě subjektivní pocit prodávajícího a kupujícího to lehce zmanipuluje v rozhodování. "
Pomíjím fakt, že by člověk musel být mentálně retardovaný, aby ho tyhle věci natolik ovlivňovali při nakupování, ale jedna paní tu zvesela inzeruje v rozporu s tímhle pravidlem https://www.modrykonik.cz/bazar/202-hracky/0xk9... (má cca 110inzerátů, každý druhý obsahuje to, kvůli čemu blokli inzeráty kamarádky)
tak co si o tom pak myslet?!
já naštěstí tady nic neinzeruju 😉