Prodejce neposílá již zaplacené zboží z bazárku

snufi
26. bře 2012

Prosím nevíte co můžu udělat proto, abych dostala své zaplacené zboží z bazárku z Modrého koníka. Zboží jsem zaplatila už před měsícem, od té doby nic. Jen jednou paní psala, že má nějaké problémy, ale že hned další týden zboží pošle - a zase nic. Teď nekomunikuje ☹ Takže nemám ani peníze (a ne malé) ani zboží ☹

luciebx
26. bře 2012

jooo to se mi stalo jednou.. a sem nasrana jako blazen.. pani se vymlouvala ze je v nemocnici a pise z mobilu a dala mi cislo na jejiho muze.. s nim sem se na vsem domluvila ale i tak predani se nekonalo.. lidi sou fakt hovada.. ja tenkrat ztratila 500 kc.. jako clovek si musi davat pozor a radsi nakoupovat od lidi co maji nejaky to hodnoceni.. bohuzel s timhle asi moc nenadelas.. leda zkusit admina zda by to nejak nezkusil vyresit.. hodne sily

anetadr
26. bře 2012

osobně neposílám peníze dopředu, ale to už ti teď moc nepomůže:( tak přeji, aby se paní umoudřila🙂

mucu
26. bře 2012

tak to je teda mazec 🙄 a co jsi u paní kupovala? jo a písni i její nick at víme od koho nic nebrat 😉

ined77
26. bře 2012

Bohužel jsou lidi různí☹.Také vždy koukám na hodnocení, ale i to někdy není zárukou solidnosti.
Bojím se, že v tvém případě už je to nejspíš jasné....ale i přesto držím palce aby se věc vyjasnila ve tvůj prospěch.
Takové zklamání vždy bolí a naštve...nikdo nemá peněz na rozhazování a s dětmi dvojnásob ☹ .

mahafi
26. bře 2012

Stalo se mi to samé, u nás se to táhne už od konce října, přišla jsem takhle o 590 korun za hrací deku ☹.. aní zezačátku komunikovala, naslibovala hory doly, nakecala toho spoustu a nakonec vůbec neodepisuje, nereaguje ani na mail, ani na interní poštu, nic.. hodnocení neměla na MK, ale na mimibazaru jich bylo dost a samá pozitivní, pak najednou se to na konci října zlomilo, a má zase samá negativní.. a stejně jako já tam nalítlo spousta maminek. Řešila jsem to s adminkou, ale nijak na ně nemůžou, doporučovala napsat jí IP (což nepomohlo, bez reakce) a podat trestní oznámení na policii (do toho se mi zatím nechce). Paní tu má neaktivní nick a inzeráty smazala. Ale i tak sem napíšu jméno: Zdeňka Volná (z Ostravy), nick @zdenecka89. Pokud někdo vymyslíte, jak na nespolehlivé prodejce, tak určitě dejte vědět 🙂.

katerinanov
26. bře 2012

Taky se mi to jednou stalo a taky nešlo zrovna o malé peníze, zboží jsem ale nakonec dostala po odeslání hodně ostré zprávy. Tak přeju hodně štěstí.

mates22
26. bře 2012

Ještě se mi to nestalo, ale strach mívám, bohužel skoro vždycky je platba předem.... obávám se, že s tím nepůjde dělat nic, na policii to nemá ani cenu, oni se tak malou částkou zabývat nebudou. Držím palce, třeba ještě dojde, já taky jednou čekala přes měsíc 🙂
Co se týče mahafi, tak bych řekla, jestli se třeba s paní něco nestalo, když měla samé plusy a pak se to naráz zlomilo, ale zase jestli ty inzeráty smazala až pak, tak to asi ne.

helulela
26. bře 2012
stopobezite
29. bře 2012

mně se to ještě taky nestalo a jsem za to ráda!!! Nakupuji už vlatsně přes net 3-4 roky všechno na dítě a platím v 95% předem na účet. Klepu to na zuby... ale vim, že lidi jsou svině...