Psal mi na koníkovi chlap, že bysme se mohli seznámit

pinuska25
8. zář 2013

Ahoj holky
Chci se podělit o to co se mi dnes stalo.Otevřu modrýho koníka a tam zpráva.Nějak mě to ani nepřekvapilo(holky si píšou mezi sebou),ale po otevření jsem přece jen překvapená byla.Psal mi chlap v angličtině a psal mi o tom,že by jsme se mohli seznámit.V profilu mám o sobě údaj že mám přítele,jedno dítě a snažíme se o miminko.Tak se sama sebe ptám,jestli je normální.Určitě není.Myslela jsem si že je to tu o tom jak si maminky radí a i přes písmenka pomáhají a néé žádná seznamka.Opravdu mě to vytočilo a mého přítele taky.Je to zarážející.Máte s tím zkušenosti?

llluckaaa
8. zář 2013

Tak to se mi tu ještě nestalo 😒

pinuska25
autor
8. zář 2013

llluckaaa:mě dnes poprvé a doufám že naposledy

dora13
8. zář 2013

nebyly tam i nejake linky? divna, jakoby strojova anglictina? zni mi to dost jako spam nejaky...

berenika39
8. zář 2013

samozrejme,ze je to spam. snad uz dneska nikdo takove veci nemuze brat vazne. pokud se prezentujes na netu, jsi videt. bud na net nic nedavat nebo proste smazat, zahodit, neresit. muzes to preposlat na adminku, ale k diskusi na tom nic nevidim🙂

pinuska25
autor
8. zář 2013

spam to není..má profi ls fotkou a nějaké udaje o sobě.Jen jsem se chtěla zeptat jestli s tím má někdo zkušenosti a jak to řešili.Není to příjemné.Ani pro mě ani pro přítele

dora13
8. zář 2013

nahlasit adminovi, ti ho bloknou. obecne ale myslim, ze dokud ti nechodi dvacet zprav denne a nekdo ti nekempuje pred domem, tak neni duvod k panice 🙂 a hlavne klidek, kdybys mela resit kazdy spam nebo internetoveho opruze, tak se z toho do dvou tydnu zblaznis.

berenika39
8. zář 2013

@pinuska25 nahlasit nick a bude blokunutý, pokud je registrovaný, tak není o čem. udělej to co nejdřív. jinak i v IP je nahoře vpravo ikonka "obtěžující zpráva", tak to jde i přes tu.

backstreet
9. zář 2013

jj, taky se mi to stalo minulý týden. Psala mi chlap a za dva dny ženská