Modrykonik.cz
luca30
15. čer 2011

Také Vám chodí divné odpovědi na bazar?

Dobrý den,
od dnešního rána mi neustále chodí od neregistrovaných uživatelů odpovědi na můj bazar s anglickým textem. Anglicky samozřejmě umím, ale neodpovídám na ně. Chodí to jen mě nebo i někomu jinému? Děkuji za odpověď..
hasky24
15. čer 2011
hlavně neodpovídat jsou to spamy a chudák počítač potom taky už by se nemusel vzpamatovat 😉 😉 😉
garzonka
26. lis 2011
v poslední době se šíří podvodné nabídky jako odpovědi na inzeráty, v anglickém jazyce a zejména ze serveru gmail.com . Jde o podvod, nereagovat.
více o tom
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/pozor-na-ni...
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/skusenost...
marecek4
26. lis 2011
mažu a neodpovídám,tak jako to asi zavedu u neregistrovaných odpovědí,to se mi stalo už asi pětkrát a pak žádná další odpověď-ale taky nevím,jestli došla ta moje tazateli po zboží 😞
veruska007
26. lis 2011
No, já nabízela kojící podprsenku a velmi často mi chodily požadavky, že je údajná paní téměř rozhodnutá zboží koupit, ale že chce vědět, jak vypadá oblečená - ať si ji obleču a vyfotím se... no, a k tomu nějaké oplzlosti =-) . Byla jsem z toho dost otřesená. První maily byly v pohodě, pak začaly dost přitvrzovat.
milmic
26. lis 2011
@marecek4 neregistrovaným prý nepřijde odpověd, takže já píšu do mailu.
j.kriv
26. lis 2011
Jak vidím angličtinu nebo češtinu jak z googlu, tak bez čtení mažu... @milmic neregistrovaným přijde odpověd i ze vzkazů, několikrát jsem tak komunikovala a bez problémů 😉
anoli13
3. bře 2012
Mě chodí do spamů i emaily které jsou napsané rusky..... Kde ti lidi berou muj email, to nechápu....... A pak samé- chcete zhubnout?
crca
11. bře 2012
Dneska mě taky jeden přišel,zrovna na to nejdražší zboží-jsem se těšila 😃 ,ale hned jsem to smazala ]-(
mpavlinka
11. bře 2012
Kámošce teďka došly na jiném inz. serveru angl. odpovědi a snažili se tam z ní vymámit údaje k platební kartě ]-(
bunicka
11. bře 2012
Také mi došlo 3x do bazaru s anglickým textem a i někdo chtěl vidět věc oblečenou,ale byla to bunda, odpověd poté žádná.Naštěstí zatím žádné oplzlosti.Ufff =-)

Začni psát odpověď...

Odešli