• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Také Vám chodí divné odpovědi na bazar?

11. března 2012 
Dobrý den,
od dnešního rána mi neustále chodí od neregistrovaných uživatelů odpovědi na můj bazar s anglickým textem. Anglicky samozřejmě umím, ale neodpovídám na ně. Chodí to jen mě nebo i někomu jinému? Děkuji za odpověď..
15. čer 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně neodpovídat jsou to spamy a chudák počítač potom taky už by se nemusel vzpamatovat :wink: :wink: :wink:
15. čer 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
v poslední době se šíří podvodné nabídky jako odpovědi na inzeráty, v anglickém jazyce a zejména ze serveru gmail.com . Jde o podvod, nereagovat.
více o tom
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/pozor-na-nigerijsky-podvod/?page=11
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/?page=239&post=last
26. lis 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu a neodpovídám,tak jako to asi zavedu u neregistrovaných odpovědí,to se mi stalo už asi pětkrát a pak žádná další odpověď-ale taky nevím,jestli došla ta moje tazateli po zboží :frowning2:
26. lis 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No, já nabízela kojící podprsenku a velmi často mi chodily požadavky, že je údajná paní téměř rozhodnutá zboží koupit, ale že chce vědět, jak vypadá oblečená - ať si ji obleču a vyfotím se... no, a k tomu nějaké oplzlosti :confused: . Byla jsem z toho dost otřesená. První maily byly v pohodě, pak začaly dost přitvrzovat.
26. lis 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecek4 neregistrovaným prý nepřijde odpověd, takže já píšu do mailu.
26. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vidím angličtinu nebo češtinu jak z googlu, tak bez čtení mažu... @milmic neregistrovaným přijde odpověd i ze vzkazů, několikrát jsem tak komunikovala a bez problémů :wink:
26. lis 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě chodí do spamů i emaily které jsou napsané rusky..... Kde ti lidi berou muj email, to nechápu....... A pak samé- chcete zhubnout?
3. bře 2012 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě taky jeden přišel,zrovna na to nejdražší zboží-jsem se těšila :grinning: ,ale hned jsem to smazala :angry:
11. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámošce teďka došly na jiném inz. serveru angl. odpovědi a snažili se tam z ní vymámit údaje k platební kartě :angry:
11. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mi došlo 3x do bazaru s anglickým textem a i někdo chtěl vidět věc oblečenou,ale byla to bunda, odpověd poté žádná.Naštěstí zatím žádné oplzlosti.Ufff :confused:
11. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek