Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

konimo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konimo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konimo
27. únor 2016

@lostakova Děkuji Monika
@moulinkaa Dobrý den, děkuji moc. Monika
@lostakova Děkuji moc. Monika

konidana
29. únor 2016

Tak nejen že má pár týdnu naprd vzhled pošta (na jedné orazovce je vidět méně zpráv), teď už i blogy☹ Přijde mi to čím dál tím méně přehledné☹ Vyumělkovaná grafika podle mne dost ruší ten obsah.

verun131
1. bře 2016

Chci se zeptat, kam se poděly oblíbené fotky? Chtěla jsem si projít fotky, co jsem si uložila, ale nemůžu najít odkaz na oblíbené fotky. Díky, Veronika

barunka1985
3. bře 2016

@verun131 mám stejný dotaz jako paní Veronika a chci se zeptat proč se můj blog ale i blog přátel zobrazuje tak nepřehledně a vyskočí na mně velká fotka dotyčné..

mira100
6. bře 2016

Prosím o radu, jak mám aktualizovat starší inzeráty? Kažký den mě to pustí jen 2 aktualizace ale to mi ty starší nepokreje všechny... děkuji ☹

lostakova
6. bře 2016

@mira100 Aktualizovat inzerat muzes kazdych sedm dni. Pokud ti aktualizovat nejde, jeste neubehlo sedm dni od posledni aktualizace.

mira100
6. bře 2016

@lostakova aha, já že mi to tam píše aktualizovaný před 2 týdny, tak tomu moc nerozumím... tak já ještě počkám, jestli to půjde časem...

lostakova
6. bře 2016

@mira100 Posli mi odkaz na inzerat, ktery ti nejde zaktualizovat. Podivam se na to.

mira100
6. bře 2016

@lostakova spíš asi nevím jak... https://www.modrykonik.cz/market/detske-mikiny-... https://www.modrykonik.cz/market/detske-mikiny-... je jich víc, já na to prostě nemůžu přijít...

lostakova
6. bře 2016

@mira100 Jit by to melo. A jak inzeraty aktualizujes? Kazdy zvlast nebo dohromady vsechny, co jdou? Nejjednodussi je kliknout na zelene tlacitko Aktualizuj vse, co lze (je videt na obrazku vpravo v odkazu https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/album/... )

mira100
6. bře 2016

@lostakova Je tak to já tam vůbec nemám... je tam něco v anglině červeně a modře... https://www.modrykonik.cz/market/my_bazaar/mira... nebo že bych byla někde jinde? pomoc 😨

moulinkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lostakova
7. bře 2016

@mira100 Pomoc se blíží 🙂 Byla to technická závada, kterou kolegové na základě tvého upozornění odstranili. Takže teď už můžeš aktualizovat, vždy po 7 dnech. Vyzkoušej a dej prosím vědět, zda ti to také funguje. Díky 🙂

mira100
7. bře 2016

Tak jsem se zasmála 🙂 , zkusila jsem konečně kliknout na ten nový zelený odkaz 🙂 a napsalo mi to, že 75 inzerátů nebylo aktualizováno že už jsem si vyčerpala denní aktualizace... malá technická závada je zřejmě na pokračování 😀

aninkas1
7. bře 2016

@mira100 To je divny predevsim proto, ze Konik nema omezeny POCET aktualitaci denne, ale jen to, ze kazdy inzerat muzes aktualizovat nejdrive jednou za 7 dnu 🙂 Takze neni mozne, abys mela inzeraty dnes nebo v poslednim tydnu nezaktualizovane a presto ti to neslo zaktualizovar. A je jedno jestli jich mas 75 nebo 680 - proste jednou za 7 dnu se da zaktualizovat klidne cely tvuj bazar naraz (ale muzes i postupne samozrejme...) Tam musi byt nejaky jiny problem...nekdy je to jen chyba nacitani...zkusila bych nejaky refresh stranky nebo tak neco...nebo na to clovek omylem klikne 2x a jednou si nevsimnes hlasky ze ok a podruhy na tebe vyskoci, ze uz to zaktualizovany je 🙂 Jeste me napada, jestli se treba nesnazis zaktualizovat expirovany inzeraty? Necim jak se pak system chova, ale mohla by to klidne byt ta chyba. Pokud inzerat 2 mesice nezaktualizujes, tak ti jakoby "projde" a nevim, jestli pak staci pro altivaci zaktualizovat nebo ho musis smazat a nahodit znovu?? To by poradila lip Kata @lostakova 🙂

aninkas1
7. bře 2016

@mira100 jinak ja kdyz kouknu jako bezny uzivatel na tvuj bazar, tak tam mas par inzeratu aktualizovanych pred tydnem a zbytek pred cca 15ti hodinami 🙂 Takze myslim, ze ti to asi probehlo v poradku 😉

lostakova
8. bře 2016

@mira100 Ted mi to ukazuje, ze muzes zaktualizovat 75 inzeratu. Zkus to. Podarilo se?

lostakova
8. bře 2016

@mira100 Ještě jsme to testovali a inzeráty ti zaktualizovali. Teď by to mělo být v pořádku, ale pokud by se tam vyskytovala ještě nějaká chyba, dej mi vědět 😉 Díky.

mira100
8. bře 2016

@lostakova Děkuju dobrá dušičko 🙂 dám vědět za pár dní až bude zase co aktualizovat 😉

simonek32
16. bře 2016

Dobrý den, podala jsem inzerát, že prodám kočárek, avšak v inzerátu se mi nezobrazuje text k inzerátu.

lostakova
16. bře 2016

@simonek32 Ahoj, tady o tom píšu https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/messag... Vypadá to, že je to technická chyba na naší straně, tak vydrž, prosím.

kaci_21
16. bře 2016

Dobrý den, do dnešního dne jsem na bazaru vždy vkládala nové inzeráty bez problémů. Dnes poprvé se mi stalo, že jsem vyplnila vše včetně popisu zboží, když jsem pak inzerát uložila, veškerý text v políčku Popis zmizel a nezobrazuje se ani ostatním. Pokoušela jsem se text do políčka Popis opakované napsat a uložit, vždy však se stejným výsledkem. Po uložení se nezobrazuje. Poradíte mi, prosím, kde může být problém? Děkuji moc. Katka Trnková

kaci_21
16. bře 2016

@kaci_21 teď pročítám ostatní příspěvky, technická chyba, budu tedy čekat, nezlobte se za opakovaný dotaz 🙂 Krásný den, Katka Trnková

simonek32
16. bře 2016

Děkuji moc, hoďte prosím info, až to bude v provozu. Děkuji Simona

lostakova
17. bře 2016

@kaci_21
@simonek32 Opraveno 😉

jituv
21. bře 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, dnes ráno jsem zadala inzerát a nezobrazil se mi v mých inzerátech a tak jsem ho zadala ještě jednou ten samý a ten se mi také nezobrazil. Chtěla jsem se tedy zeptat nevíte čím to je? Děkuji za odpověď Jitka

lostakova
21. bře 2016

@jituv Ahoj Jitko, meli jsme nejake technicke problemy na strance, ale uz je to v poradku. Uz inzeraty vidis?

jituv
21. bře 2016

@lostakova dobrý den, moc děkuji za informaci, ano už inzeráty vidím. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásný den Jitka