Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lostakova
29. bře 2017

@lucca59 Ahoj Lucie, v úvodním příspěvku této diskuze máš odkaz, na koho se můžeš obracet. Já jsem adminem bazaru 🙂 https://www.modrykonik.cz/kdo-se-o-vas-stara-na...
V popisu alba sice nepíšeš o prodeji, ale v komentáři pod albem ano. A alba neslouží k prodeji.

lucca59
29. bře 2017

@lostakova Ano, už jsem psala admince blogů. Ale já tam nikde nic o prodeji nemám. Ano, je pravda, že na jeden komentář jsem odpověděla, že k prodeji jsou, ale smazala jsem ho, protože to tam nepatří. Ale to je ten důvod? A už je to podruhé, co mi album bylo smazáno a v tom prvním a prodeji nebyla vůbec žádná zmínka.

irca007
24. črc 2017

Byl mi odepřen přístup na me nákupy co to znamena? Děkuji

zabrazki
24. črc 2017

Dobrý den,
byl mi odepřen přístup na můj bazar, je to tech.problém u mě nebo u koníka celkově.
Děkuji.

bamimi
25. črc 2017

Dobry den,mohla bych poprosit o radu ohledne pripojeni na MK?
Muzu se prihlasit ale pak kdyz se chci podivat na svuj bazarek nebo Me nakupy uz mi to pise chybu.
Jinak se mohu podivat na bazar nebo diskuze.
Nevite co s tim?
Dekuji za pripadne rady Bara

bamimi
25. črc 2017

Vidim ze problem nas ma vice uzivatelek.

bamimi
25. črc 2017

Mohu se zeptat zda Vam jiz byl pristup povolen?

lostakova
25. črc 2017

@irca007
@zabrazki
@bamimi Ahoj, jednalo se o technický problém na stránce. Pokud vám to stále nefunguje, vymažte údaje o prohlížení https://www.modrykonik.cz/help/#howto-clear-cache

bamimi
25. črc 2017

Me bohuzel problem stale trva.

lostakova
25. črc 2017

@bamimi Pak zkus jiny prohlizec.

journals
13. srp 2017

Proč je posledních pár dní problém s vkládáním příspěvků do diskuzí? Jsou to výpadky třeba na 10 min, příspěvek mi nejde vložit, po nějaké době ano...

lostakova
15. srp 2017
mira100
21. srp 2017

@lostakova Dobrý den, můžu vědět, proč mám tento inzerát https://www.modrykonik.cz/market/edit/detske-sp...
nastavený do kategorie trička, tílka? V nadpise je spodní prádlo a opravdu jsou to dívčí vlněné podvlékačky? Děkuji M.

lostakova
22. srp 2017

@mira100 Ahoj, stalo se tak omylem, kdyz byla k tvemu inzerat pridavana znacka Mountain Warehouse. Uz je to opraveno, promin.

mira100
22. srp 2017

@lostakova Moc děkuju 🙂

rebe
19. zář 2017

@journals Ahoj, vyřešili jste to? Mně to komentování ve fóru nefunguje už několik měsíců a pomalu mě to pěkně štve...

journals
19. zář 2017

@rebe nevyresili... pry to tak obcas je a podpora s tim nic nezmuze 😒

rebe
19. zář 2017

@journals Aha:-/ No, kdyby to bylo občas, tak mi to neva, ale mně se občas povede napsaný příspěvek odeslat, většinou ne...

journals
19. zář 2017

@rebe naprosto ti rozumim ☹

cattus
12. říj 2017

Od dnesniho odpoledne mi nefunguje appka. Ani po restartu, smazani cookies, vymazani dočasné pameti nepomohlo. Je nejaka chyba u MK nebo u me? Zobrazi se mi v hornim pravem rohu cerveny obdelnik "nahravani" a pak uz je jen bily displej.

bulvicka1975
22. lis 2017

Predevcirem se mi sam restartoval prohlizec predtim tam byl firefox a ted tam je taky,jen ma novy vzhled a po prihlaseni na Modryho konika nemam zadny svoje inzeraty a ani komentare.Uz nevim kde by to mohlo byt.

hhranolka
5. pro 2017

@lostakova ahoj, prosím najdu někde seznam ambasadorek?

lostakova
5. pro 2017
uzivatelkapetra
17. pro 2017

Nějak mi poslední dobou blbne kůň, dneska mi jde "olajkovat" jen původní příspěvky ve fóru, ale k reakcím už to přidat nejde.
A v mobilní verzi mě vytáčí, když mi nad horní lištou přeskakuje a mizí reklama, už jsem tolikrát klikla na něco jiného kvůli toho, že mi poskočila reklama.

rebe
17. pro 2017

@lostakova Na to, že nejde likovat a komentovat, si tento víkend stěžují desítky uživatelek i na zdi, opravdu nejde o problém "pouze tvého zařízení".

lostakova
17. pro 2017

@rebe To ani netvrdím. Dávám odkaz, kde je mj. možné problém nahlásit. Technici pak hned uvidí, na jakých zařízeních a v jakých prohlížečích se problém vyskytuje a rychleji tak chybu odstraní.

konidana
20. pro 2017

Nevidím u zpráv žádné komentáře!! Jen autora. Ani nově přidané, ani staré na svém bloku.
@lostakova