Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evi3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maart
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
8. dub 2011

@maart pokud tvůj nick někdo zmínil v diskusi, tak to google zaznamenává. neměly by tam vyjet příspěvky, které jsi pod tímto nickem psala ty.

emicka09
8. dub 2011

@ikarkulka opět technická - bylo by možné do seznamu bloklých nicků napsat i alcatko a uvést důvod, proč byla bloknutá?

helca76
8. dub 2011

Nechápu, že admini mají čas na zablokování a posléze vymazání tématu (otázky), které bylo otevřené sotva hodinu ( https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zvazujet... ) a NEJSOU SCHOPNI odpovědět na dvě jasné otázky které zde byly položeny xkrát 😠
Jen se divím, že ještě neblokli toto téma 😝 😀 😀 😀 Taky otázka času 😝

Jak už zde bylo zmíněno, na štěstí není koník jediný server pro snažilky, těhulky, maminky....... Takže BAY, BAY 😀

ikarkulka
8. dub 2011

@emicka09 ano, bylo by to možné, a taky se tak stane.

lollia
8. dub 2011

@ikarkulka Proč je mezi bloknutím alcatka a vypsáním důvodu tak obrovská časová prodleva?

emicka09
8. dub 2011

@ikarkulka děkuji. kdy přibližne se tak stane?

kristi
8. dub 2011

@emicka09 asi az se nejakej duvod vymysli

ikarkulka
8. dub 2011

@lollia
@emicka09
přesný čas opravdu neurčím 🙂

emicka09
8. dub 2011

@ikarkulka já se ptala ale na přibližný, ne na přesný 🙂 v řádů dnů, týdnů..nebo spíš měsíců či let?

aleachim
8. dub 2011

@romana29 to, že je tento serwer opruz už ví i slvná IKARKULE, chodí si pokecat na emimino, tady s ní už nikdo normální nemluví😀.

romcovaklarka
8. dub 2011

@ikarkulka Mně se najde i to, co jsem psala já. Viz obrázky. Asi nejsou vidět, dám je i do alba.

aknel2002
8. dub 2011

@aleachim - tam se neví o koho asi jde co?

petromilla
8. dub 2011

@ikarkulka co znamená: "neměly by tam vyjet příspěvky, které jsi pod tímto nickem psala ty". Já napíšu svůj nick a objeví se stránka MK, kde jsou mé příspěvky 😕 .
Tak jsem asi natvrdlá 😕 .

aleachim
8. dub 2011

@aknel2002 tipla bych, že ne. Ještě jí neudělali adminem 😀 . Víš, jak se to říká, Když dáš moc ........, tak to stojí za to 😉 .

maart
8. dub 2011

@ikarkulka ...hmmm, tak to bohuzel ale tak neni.....kdyz si muj nick vygooglim, tak jsou tam i moje prispevky.....tak to je velmi nemile a proti pravidlum MK 😠 . Zadam o napravu!!!!!

alex1
8. dub 2011

@ikarkulka já když si zadám svůj nick do google, tak mi vyjede několik diskuzí, kde jsem přispívala, dokonce i na beremese 😒 😒

ikarkulka
8. dub 2011

@emicka09 tak napíšu v řádu let, a když to bude dřív, tak budeš jen spokojená ne? 😉 co ti na to jako mám napsat?
@romcovaklarka ty obrázky se mi zobrazují malé, takže nevím, co je přesně v tom přehledu, co ti vyhledal google. v rozkliknutých stránkách je samozřejmě tvůj příspěvek vidět, protože to našlo tu stranu, kde na tebe někdo jiný reagoval, a pokud to bylo na stejné straně diskuse, jako je tvůj příspěvek, tak si ho samozřejmě můžeš přečíst.
ale google nevyhledá tvé příspěvky.

@petromilla viz co jsem psala romcovaklarka.

kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
8. dub 2011

@maart
@alex1
to samé - vaše příspěvky google přímo nezobrazí v seznamu vyhledaných údajů.
ale pokud si kliknete na nějaký link, který google vyhledal, a bude to strana diskuse, kde se nachází i váš příspěvek, tak ho samozřejmě uvidíte.

maart
8. dub 2011

@ikarkulka ...ale ano, vyhleda moje prispevky, pod mym nickem 😒 .....

maart
8. dub 2011

@ikarkulka ...zadam svuj nick....vyjedou vsechny diskuse, kam jsme prispela....to je teda sileny.......

ikarkulka
8. dub 2011

@maart ne, vyjedou ti pouze diskuse, ve kterých někdo zmínil tvůj nick. zkoušela jsem to.

lucenek
8. dub 2011

@ikarkulka nemusíš použít google stačí seznam, centrum cokoli..a vyjedou mi první slova mých příspěvků... 🙄

beruska2x
8. dub 2011

@ikarkulka ja kdyz zadam svuj nick na seznam.cz tak mi vyjede primo link na moje album jak na MK tak na BRMS 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🙄

lollia
8. dub 2011

@ikarkulka zkusila jsem seznam - vyjíždí mi mé odpovědi na beremku