Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

ikarkulka
8. dub 2011

@lucenek ani seznam mi nevyhodil přímo tvé příspěvky
na prvních třech místech ve výsledcích vyhledávání jsou tvé fotoblogy na koníkovi, beremse a modré střeše - přesně v tomto pořadí.
následují dvě "cizí" stránky (tj. ani koník, ani brms, ani střecha).
a pak dva odkazy z koníka, kde někdo napsal tvůj nick v diskusi.
žádný tvůj příspěvek ve výsledcích vyhledávání nevidím.

petromilla
8. dub 2011

@ikarkulka nicméně to nemění nic na to, že není dodrženo pravidlo č.35.....tam se totiž píše o obsahu internetové stranky a příspěvcích

ikarkulka
8. dub 2011

@beruska2x alba nejsou příspěvky.

kukliccka
8. dub 2011

@ikarkulka nechci ti do toho kecat zlato ale vyjedou tam i tvoje stará alba 🙂) což už jistě víš 🙂)

beruska2x
8. dub 2011

@ikarkulka a v nasledujicich linkach moje prispevky do diskuzi --ne odpovedi s mym adresovanim od nekoho jineho ale MOJE psane prispevky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠

skafandrik
8. dub 2011

@ikarkulka a stane se tak kdy? až se ten důvod dodatečně vymyslí?

maart
8. dub 2011

@ikarkulka ...tak jsem to ted zkusila znovu, jestli se nepletu....NE NEPLETU.....napr. diskuse "Skola"....nekdo se tam ptal, jestli dite muze chodit do zakladni skoly, ktera neni v miste bydliste...byla jsem jedina, ktera na to odpovedela a tato diskuse vyjede okamzite a neni to tim, ze by me tam nekdo zminovat....Psala jsem tam sama a jedina a NIKDO jiny tam moje jmeno nezminoval!!!!!!!

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/musi-dit...

wjerushka
8. dub 2011

zvláštní blokace jsou rychle jako blesk, ale zveřejnit důvod trvá dva dny a když už ho někdo milostivě zveřejní, takje nepravdivý. Alcatko už nám asi IP neukáže, když je bloklá a nemá k ní přístup, ale ten kdo ji údajně posílal ji má v odeslaných ne? Tak ať ji zveřejní ten dotyčný. Kromě toho alcatko i nějaký IP ani neví a nevím čím to bude, věřím jí. Navíc se objevila otázka, terá mě velmi zajímala, jenže zatímc o jsem trávila čas mimo PC, tak otázka je vymázlá, super. To je rychlost.
@ikarkulka a fakt vyjednou první slova příspěvků. Tak asi máš jediná jiný google než my ostatní

alex1
8. dub 2011

@ikarkulka ale to je přece jedno, že někdo zmínil můj nick někde v diskuzi. V pravidlech se píše .... nemohly být předmětem vyhledávacích programů ....... (a zajistit, aby Obsah Internetové stránky a Příspěvků (nebo jejich části) nemohly být předmětem různých vyhledávacích programů na internetu (např. google a pod.).

petromilla
8. dub 2011

@ikarkulka nezlob se na mě, ale odpověď, kterou jsi dala @emicka09 je trochu přehnaná, ne? Chápu, že momentálně nevíš kdy přesně, ale napsat za několik let je trochu mimo mísu 😖.

kukliccka
8. dub 2011

@ikarkulka ještě dotaz ke smazaným ptá se wobludka proč nebyla uvedená v seznamu bloklých s důvodem

a alcatko prosí o tu vzájemnou ip, kde byla upozorněna, můžeš jí to nějak přeposlat? na miminu se prý už orientuješ

romana29
8. dub 2011

http://search.seznam.cz/?sourceid=szn-HP&thru=&...

Stačilo jen zadat romana29 do seznam - hledat....a ejhle, hned první je moje album na koníkovi, hold reklama musí být 😕

lucenek
8. dub 2011

@ikarkulka
pomůže ti tohle?
hm tak nic print screen nejde....
mám tam uvedeny statusy hned na prvníchg stranách..co jsme kde napsala.....
a pak taky jsme po lucenekm v jiných serverech, jejichž obsah je tajný....jen to najde to, že tam jsem, ne jak tady......

romana29
8. dub 2011

I na Googlu to fakčí - zkusit to může každá, funguje to bezpečně i na ikarkulku 😎
http://www.google.cz/#sclient=psy&hl=cs&rlz=1R2...

lucenek
8. dub 2011

@ikarkulka tak ti nevim, ale asi my všichni máme jinej prohlížeč než ty.....když to vidíme jen ty ne dokonce jsme se i odhlásila ale výsledek stejnej.....

lollia
8. dub 2011

@ikarkulka bylo by možné naznačit IP (varování) kterou údajně zablokovaná alcatko obdržela? Pokud toto bylo prozatím naznačeno jako jediný důvod, bylo by jistě vhodné IP zdůvodnit (alcatko to sama žádá), aby admini nebyli na pranýři kvůli eventuelním domněnkám uživatelek MK.

maart
8. dub 2011

.....a hlavne kuwa fix udelejte neco s tim zvyditelnenim nasich nicku, alb, prispevku......!!!!!!!!!

kukliccka
8. dub 2011

@ikarkulka

krtek by taky prosil doplnit do seznamu bloknutých...prý moc děkuje 😉

dexonka
8. dub 2011

taky se mi nelibi plno veci na konikovi,ale proč to hnát až do extremu a hledat i tam kde to neni treba....

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana29
8. dub 2011

dexonka souhlasím, ale když vezmeš v úvahu, že někoho bloknou, protože porušuje (prý) pravidla, tak jak je možné, že sám koník je porušuje - viz. ty vyhledávače....

sonica
8. dub 2011

holky neblaznete, vzdyt je preci snadnejsi zmenit pravidlo nez aby se obtezovali s napravou ze to na ten nasich divnych vyhledavacich vylejza 😀 coz preci neni mozne kdyz ona to ma v poradku 😀 😀 😀
a nechapu proc kdyz nekoho blokuju, tak ho blokuju kvuli necemu tak to rovnou napisu do toho seznamu bloklych ne? 😖 ale asi tomu zas jen my proste nerozumime 😖
treba jako i tomu, ze nekdo se objevi v bloklych a za tyden uz si vesele diskutuje spatky 😖

petromilla
8. dub 2011

@dexonka Tím extrémem myslíš to se slušně zeptat na technickou stránku fungování webu? 😕

ikarkulka
8. dub 2011

@kukliccka na to, že jsi tu nová, jsi se všemi dobrá kamarádka 🙂

alcatko.j, krtek ani wobludka jsem neblokovala, takže k tomu se vyjádřit nemůžu.

motylekmn
8. dub 2011

Teda priznam se, ze jsem necekala, ze budu vysvetlovat technicke otazky vyhledavace nekomu z adminu... ale dobre, jestli je to opravdu tak tezke najit. Na druhe strane pro me neni objevem, ze tohle googlem vyhledat jde v pohode - priznam se, ze mi to v tech verejnych diskusich i velmi vyhovovalo - sama jsem tam psala jen to, co mi nevadilo, ze tam bude proste dozivotne viset... a kdyz jsem nekomu treba neco zpetne potrebovala/chtela najit, tak diky googlu to bylo par vterin. Dejme tomu linku, kterou tam nekdo dal, nebo rady v urcity situaci... Vyhledavani v ramci i jen te jedne soukrome diskuse, kam chodim - problem! Nejde.

Spis se vloudila "chybicka" do pravidel - asi tim zamysleli, ze se googlem neda nahlizet do "soukromych" diskusi a vyhledavat tam nase prispevky, protoze ve verejnych to jde velmi snadno.

Dobre, tak si beru priklad @lucenek a google. Ano, kdyz zadam do googlu jen lucenek a modrykonik, tak ikarkulka ma pravdu, hned na zacatku jsou stranky plne vysledku s alby a fotoblogu a bazaru atd... to me coby google vyhledavace ale neuspokojuje. Tak mozna pro nekoho novinka? Existuje podrobnejsi vyhledavani, kde si clovek zada, co videt nechce - tudiz, nechci videt, co ma za fotky, co ma za inzeraty: tudiz do googlu si hodim pouze tohle:
lucenek "modrykonik cz" -album -bazar -fotoblog site:modrykonik.cz
Zadny zazrak to neni, hned clovek vidi SPOUSTU prispevku lucenka. Nahlidnu jen do te prvni linky - pomoci archivni verze, abych videla, kde to muj mily google vidi rovnou zlute vyznacene... abych se presvedcila, ze lucenku nevidi jen proto, ze ji tu nekde nekde vzpomina... at uz zavinacem nebo bez zavinace... a ejhle - zrovna na tehle hned prvni strance tam je jejich prispevku jak naseto... Konkretni linka je dlouha jak tejden, tak ji sem davat nebudu.

Znovu - tohle neni nic noveho, podle me jen "chyba" v pravidlech, ale dost ... ehm... trapna. To je dost zasadni rozdil, zavazovat se, ze nebudou k dohledani zadne prispevky nebo jen ty "soukrome".

beruska2x
8. dub 2011

@dexonka pro nekoho to je extem, pro nekoho zklamani z dlouholetych dobrych stranek kde ma kamaradky, ktery jdou do kopru... ☹ 😉

aleachim
8. dub 2011

@ikarkulka a to jsi nemohla napsat hned? Jinak souhlasím, je fakt podezřelé, že se tu někdo s někým hned přátelí 😒 . Co ho preventivně zablokovat? 😝

motylekmn
8. dub 2011

Jen technicka poznamka, kdyby to podobne v ceskem googlu neslo - pouzivam google.com verzi, mozna ty "terminy" budou kapanek jine v ceske? Nechce se mi to hledat, snad to admini dovedou aplikovat a odzkouset v ceske verzi sami.

ikarkulka
8. dub 2011

@aleachim ale mě se na to nikdo neptal. až teď jste to tu zmínily.

janinac
8. dub 2011

Tak ještě jednou - přeposílám přímo od Alčátka:
Alcatko.j - Holky, jestli vas muzu poprosit, napiste se @latvii to, co jsem vam sem psala....ze to neni pravda, ze lze, ze me nidko nevaroval, nikdy, ani pred par tydny ani dny, ze ma jiste v odeslanych dukaz i s datem odeslani. ze to chci videt.