Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

misuge
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mayerka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bufina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
casiopeia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sissi
10. dub 2011

Já bych se také ráda adminů zeptala - psala jsem vám na email info@modrykonik.cz dotaz 12.3. a protože se mi nedostala žádná odpověď, tak jsem se zkusila připomenout ještě 21.3. Tak zkusím ještě tuto diskusi a pak už tuto komunikaci opravdu vzdávám. Čistě technický dotaz - jde obnovit smazaná diskuse? Třeba i jen na pár dní? Děkuji a doufám v odpověď 😕

ikarkulka
10. dub 2011

@sissi smazaná diskuse vrátit jde. resp. technicky je to možné. pak ale záleží na důvodu smazání (např. pokud byla založena za účelem propagace, tak ji neobnovíme). taky si nejsem jistá, jestli není nějaká hranice, vzhledem k tomu, jak dlouho je smazaná. o kterou diskusi jde konkrétně? a kdy byla smazána?

sissi
10. dub 2011

@ikarkulka Děkuji! Diskuse to byla tato https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cerven-2... přesunuly jsme se z veřejné do zamčené diskuse, takže tímto se stará zamknula a asi časem smazala. Jsou tam ale začátky těhotenství,vzpomínky, ráda bych si některé věci připomněla, některé jsem si ani jinam nepsala. Kdyby to ještě bylo možné obnovit, byla by to bomba. Děkuji 🙂

sven
10. dub 2011

@ikarkulka - též se přimlouvám za obnovení diskuze - a nejsem sama, je nás v diskuzi víc, kdo by chtěl nahlédnout. Ano, sice už je staršího data, ale jsou tu i starší diskuze a ty smazané nejsou. Ptala jsem se před časem nějaké adminky (bohužel teď už nevím které) a říkala, že termínové diskuze se "sami od sebe" nemažou, že by to mohlo být třeba na žádost zakladatele. Ale to v tomto případě je dosti nepravděpodobné, protože zakladatelka už pak mezi nás nechodila a nejsem si jistá, jestli je vůbec na MK ještě aktivní.
Díky za zjištění stavu.

motylekmn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domorodka
10. dub 2011

A ještě mi nikdo neodpověděl na IP, jak je to tedy s pravidly, zda dávat alba s recepty a hand made pod zámeček či ne?? @ikarkulka vidím tu na stránce č.21 tvůj nick, tak jej píšu... jelikož vím, že jsi admin...

motylekmn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domorodka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anddy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
10. dub 2011

@sissi
@sven
probereme to s ostatními adminy a s vedením. technicky to možné je, ale otázka je, proč byla ta diskuse uzamčena a smazána. pokud si to některé uživatelky přály s ohledem na svá soukromá data, tak by to nebylo vůči nim fér tu diskusi znovu obnovit.

bodlasek
10. dub 2011

@ikarkulka: uzamčena byla z důvodu přesunutí nás všech do soukromé

sissi
10. dub 2011

@ikarkulka ok, rozumim tomu, pokud by to šlo i jen na pár dní, abychom si mohly zavzpomínat, budeme rády, o nic jiného nejde, díky za odpověď

knoflicek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
knoflicek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
motylekmn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wjerushka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domorodka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domorodka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisa77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beatta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
casiopeia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz