Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lollia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tumkal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tumkal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tumkal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
schnek
12. dub 2011

měla bych jeden dotaz - nebylo by možný, když admin smaže příspěvek (i cokoli dalšího, kde se o tom objevuje info, že něco bylo smazáno), aby tam bylo, který z adminů to smazal? aby se objevilo něco jako "podpis"?

Příspěvek byl smazán adminem ... NICK....., protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo atd.

atreides
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janocka
12. dub 2011

@schnek momentalne to mozne nie je ale do buducnosti sa tato moznost nevylucuje

schnek
12. dub 2011

@janocka aha, ta budoucnost je cca za jak dlouho? a nevylučuje znamená, že se o tom uvažuje, jestli jo nebo ne?

janocka
12. dub 2011

@schnek buducnost je buducnost, cize nie zajtra, nie o tyzden.... Nevylucujeme, ze to bude

schnek
12. dub 2011

@janocka aha, takže možná jednou... no mně by jenom přišlo fér a slušný, aby bylo poznat, kdo z adminů co smazal a s kým to možno řešit... 😉

aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lollia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reny01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
12. dub 2011

@reny01 delete... 😀

reny01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verusa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
12. dub 2011

@janocka je technicky možné založit diskusi, ve které by se pokládaly dotazi adminům? Byla taková diskuse, tuším, že se jmenovala "otázky pro admina", ale teď už jsem ji nenašla. Myslím, že spousta dotazů by zajímala i ostatní uživatelé, takže byste pak jednu věc nemuseli odpovídat vícekrát.

ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janocka
12. dub 2011

@aleachim take temy tu uz boli ale kedze sa minuli ucinku, vzdy sa tam odbocovalo od temy - ako aj tu, momentalne neumoznujeme uzivatelom taketo temy zakladat

ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lollia
12. dub 2011

@janocka jiné téma, než technické, tu stran dotazů na adminy není, proto se nemůžete divit, že se tu odbočuje od tématu. Co založit téma dotazů na adminy neutrální? Nemuseli byste tam tolik zatěžovat klávesu delete 😅 ?

ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janocka
12. dub 2011

@lollia take temy tu uz boli ale kedze sa minuli ucinku, vzdy sa tam odbocovalo od temy - ako aj tu, momentalne neumoznujeme uzivatelom taketo temy zakladat

ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lollia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
12. dub 2011

Omlouvám se, jestli pokládám stejný dotaz, ale jela jsem tři stránky zpět se podívat, dostala jsem se teprve k nějaké 15. hodině a nebaví mě hledat mezi samými smazanými příspěvky.
Můj dotaz:
Celý den mi přeskakují příspěvky, nejen v diskusích, ale i na fotoblogu. S někým se bavím, reaguju na příspěvek, dotyčný mi opět odpoví a jeho příspěvek se dostane výš, než můj původní, z textu zřejmě pochopitelný, že byl položen dříve.
Copak se děje?

janocka
12. dub 2011

@lucisa podvecer zacal preskakovat cas o plus, minus 5 minut. Programatori to budu rano riesit, zatial ta poprosim o trpezlivost