Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

janocka
13. dub 2011

@luci_enka e-mail prisiel programatorom, ktori sa primarne venuju programovaniu a rieseniu vaznych technickych problemov, takze na e-mail ti odpovedia predpokladam v priebehu tyzdna

janocka
13. dub 2011

@bledulka temy, ktore boli v ramci kampane "Vianoce s Dostihy a sazky junior" nie je mozne obnovit. Jedine riesenie je vytvorit novu temu a pripadne prispevky do nej prekopirovat

bledulka
13. dub 2011

@janocka děkuji

janule11
13. dub 2011

@janocka děkuji za odpověď.

Kategorie Daruji tu není samostatně mezi ostatníma kategoriema 😒 . Tím "jestli bylo by možné prostě do Bazaru přidat i kategorii Daruji" jsem myslela, že by tato kategorie byla viditelná mezi ostatními kategoriemi, že by na ní bylo možné kliknout a otevřely by se všechny inzeráty DARUJI. Takhle se musí složitě hledat v bazarech ostatních maminek, jestli tam náhodou nemají věcičky, které darují. I při zadávání inzerátu zdarma by se mohly věci zadávat rovnou do této kategorie 😵 .

Bylo by prosím možné, poslat žádost o zařazení kategorie ZDARMA na "vyšší posty" 🙂 ?
Děkuji

janocka
13. dub 2011

@janule11 inzeraty Darujem najdes ked das hladat inzerat s cenou 0 - takto sa ti zobrazi vsetko co je na darovanie, takze nic nie je potrebne pridavat. Ako som uz viackrat pisala - ked chces nieco darovat, das cenu 0, nie je potrebne vyberat kategoriu, lebo ziadne kategorie nemame. Bazar sluzi iba na pridavanie inzeratov Predam a Darujem, ine inzeraty nie je mozne pridavat

janule11
13. dub 2011

@janocka koukám že je to o ničem 😒
Ano, když zadám inzerát s cenou 0,- nebo ZDARMA, tak se mi zvýrazní kde v jakých kategoriích jsou inzeráty daruji, ale když nějakou tu kategorii otevřu, ukážou se mi opět všechny inzeráty tam dané a ne jen ty zdarma ☹ . Takže já bych musela pracně projíždět všech těch 400 a více inzerátů 😒 🙄 .
No nic koukám, že je to opět problém, se tady s někým o něčem domluvit 🙄 🙄 🙄

sonica
13. dub 2011

@janule11 koukam nejsem jedina ktere to nefunguje? 😝

janule11
13. dub 2011

@sonica myslíš to vyhledávání inzerátů zdarma?

ikarkulka
13. dub 2011

@janule11 v bazaru funguje vyhledávač, zadej do něj "daruji" a vyjedou ti všechny inzeráty daruji 😉
https://www.modrykonik.cz/bazar/?q=daruji&searc...

janule11
13. dub 2011

@ikarkulka ale o tom jsem psala v předchozím příspěvku : "když zadám inzerát s cenou 0,- nebo zdarma (eventuelně daruji), tak se mi zvýrazní kde v jakých kategoriích jsou inzeráty daruji, ale když nějakou tu kategorii otevřu, ukážou se mi opět všechny inzeráty tam dané a ne jen ty zdarma ☹ . Takže já bych musela pracně projíždět všech těch 400 a více inzerátů 😒 🙄 ".
Např. : Kočárky a fusaky (1) - nakliknu - a hopla ukáže mi to všech 597 inzerátů kočárků, fusaků a příslušenství 🙄 a ne ten 1.
A o tom tady celou dobu píšu 😉

ikarkulka
13. dub 2011

@janule11 ano a já ti píšu, že když zadáš do vyhledávače např. "daruji", tak se ti zobrazí jen ty inzeráty splňující toto kritérium. nemusíš tedy rozklikávat žádnou kategorii. 😉
dala jsem ti přímo i odkaz s těmi inzeráty. zobrazuje se ti to?

helca76
13. dub 2011

Zadala jsem DARUJI a vyjelo mi plno dalších inzerátů s cenou, kde bylo v textu zmíněno slovo "daruji" 😝 😝 😝

andilek
13. dub 2011

já teda januli chápu jinak...zadá daruji a chce jen prohlédnout body a dupačky...klikne na danou kategorii a musí to projíždět celé
nebo nebude klikakat na danou kategorii a zbytečně projíždí i hračky, kočárky....atd. 😉

@ikarkulka

janule11
13. dub 2011

@ikarkulka aha ono se to zobrazuje pod těma kategoriema 😵 😵 😵 , toho jsem si předtím nevšimla 😅. Děkuju 🙂 😀 . Kdyby mě na to hned ze začátku janocka upozornila, nemuseli jsme si tady psát X hodin 😉 . Ještě jednou díky 🙂

ikarkulka
13. dub 2011

@helca76 ano, to je normální - vyhledá ti to všechny inzeráty, ve kterých je zmíněno "daruji". ale z těchto už pak není tak složité vybírat, protože už je máš profiltrované.

@andilek a tak. v jednotlivých kategoriích vyhledávat podle slova nejde, ale jsou tam např. cenové kategorie, tím se to zase trochu zúží.
nebo může do vyhledávače zadat "daruji" plus tu věc, kterou hledá, např. "kočárek".

andilek
13. dub 2011

no jo, jenže když zadám daruji dupačky, tak mi vyjede vše, kde jsou zmíněna tato slova i samostatně i dohromady, tudíž je to o ničem a když kliknu na dupačky a hodím si cenovou kategorii do 100,-, tak tam toho taky vyjede mraky 😉

janule11
13. dub 2011

@andilek no jo, je to tak, teď jsem to zkoušela 😒 . Proč by něco mělo jít jednoduše, když to jde složitě 😀 , že jo 😉

andilek
13. dub 2011

@janule11 leda se spoléhat na to, že moc lidí nebude chtít věci darovat a tudíž nebude zájemce o darovanou věc projíždět x stran 😀

janule11
13. dub 2011

@andilek jo jo, leda tak 😀

knoflicek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mpavlinka
14. dub 2011

Dobrý den, neustále mám problém s otevíráním stránky MK. Nenabíhá, musím to zkoušet několikrát za sebou, je to otravné. To samé při pohybu na stránkách, jednou se stránka zobrazí, jednou ne. Používám google chrome. Zajímalo by mne, zda jsem sama, či zda mají tento problém i další uživatelé. Děkuji.

janca_dobi
14. dub 2011

@mpavlinka Nejsi sama, přesně na to samé jsem se chtěla právě zeptat. Stále se mi objevuje modrá stránka "Omluvte výpadek, porucha není na vašem přijímači..." 😠

ikarkulka
14. dub 2011

@mpavlinka
@janca_dobi
ahoj, problém máme asi všichni, trochu zlobí servery. buďte prosím trpělivé, technici na tom pracují 😉

latunka
14. dub 2011

Není to sice tady ke stránkám,ale nevim kam jinam to zařadit.
Bude ještě někdy na FB přístupná zed? Poslední příspěvek je tam někdy z února 😕 na FB slovenského koně jsem si třeba všimla upozornění,ze bude téma o kojeneckych vodách s vyzvou co koho zajímá k tématu- tak je docela škoda,ze to neviselo i na českym.No a vůbec ze to tam nějak nefunguje.

princezna
14. dub 2011

Technický dotaz :
ano vím, že vám nejdou servery, je to tu víckrát zmíněno, ale co mám dělat, když mi svítí jedna nová ipina a já nevím od koho je. co když je od vás, nějaké upozornění,že si mám dát něco do richtiku jinak dostanu kopačky (což nepředpokládám) , ale protože si ji nemůžu přečíst,tak nevím co se děje
@ikarkulka

bertica.h
15. dub 2011

možem sa ohradit niekde ked niesom spokojná s tým,že mi bola zmazaná fotka v portrete?už mám tejto hnusnej cenzury na MK dost,myslím,že to nebude dlho a nebudete mat koho cenzurovat,pretože to,že chcete mat na fore poriadok chápem,ale čo je vela,to je moc.
a čo,že som na fotke s okuliarmi,oči vidno je,ak by som stiahla na nete hocaku inu fotku jikdy by ste nevedeli či to som,alebo niesom ja!!!

kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz