Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

latvia
18. dub 2011

@bertica.h odregistrovat sa da. v nastaveniach mas nazorne ukazane aj vypisane ako ma vyzerat profilovka, nezaberie ti to ani 30 sekund casu

latvia
18. dub 2011

a pravidla albumov su tiez kratke, zaberie ti to nanajvys 2 minuty

bertica.h
18. dub 2011

..ok.počkám si..moj autoportret musí odsúhlasit admin..
čítala som si pravdilá autoportretov a píše sa:
Mnohem reálněji a důvěryhodněji působí komunita, ve které jsou vidět reálné tváře reálných lidí.

moja fotka bola reálna a bolo ma velmi dobre na nej vidiet.
díky.

motylekmn
18. dub 2011

Tak kdyz zhodnotim fotky nad sebou - latvia a bertica.h... nevim, myslim, ze na ulici bych spis poznala bertici. Bryle nebo ne.

makak21
18. dub 2011

@motylekmn Souhlas...bertica.h je mnohem poznatelnější 😉

ivett
18. dub 2011

@latvia

nedá mi to nereagovat na tohle, co jsi napsala:
latvia @nika70 vyjadrenie ohladne mazania sukromnych tem tu uz bolo

Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia. O tejto informacii je upozorneny kazdy zakladatel sukromnej skupiny pri jej zakladani. Zakladatel skupiny je zodpovedny za poriadok v sukromnej skupine a v pripade problemov kontaktuje admina. Sukromne skupiny nemazeme. Jednotlive temy v skukromnych skupinach nemazeme. Ak sme v minulosti nejaku temu vymazali, aktualne uz to nie je mozne. O tom kto vidi sukromne skupiny rozhoduje zakladatel sukromnej skupiny.

pokud je to totiž tak jak píšeš, pak mi není jasné, jak mohl člen Asmira s.r.o. (martinjasen durina) nahlídnout do soukromé diskuse - Tlachárna (a vyvozovat z toho nějaké důsledky), protože jsem si 100%jistá, že zakladatelka té skupiny ho rozhodně nekontaktovala, že by tam nebyl pořádek... 😉
nebylo by pak jednodušší napsat, že k tomu, aby tam jasen nakoukl, stačí udání kohokoli??? a nebo si to jasen prostě vesele četl a když se objevila narážka na jeho ego, tak zasáhl???

latvia
18. dub 2011

@ivett martinjasen moze nahliadnut do sukromnej temy aj na upozornenie niekoho ineho, nielen zakladatela temy

ivett
18. dub 2011

@latvia tak jsi to předtím napsala špatně, a tak je to tu se vším, něco napíšete a pak se to mění a mění a vykládá si to každý jak se mi zachce...ať je to tak či onak, soukromá diskuse je od slova soukromá a pokud se v ní neděje nic nekalého, nemá do ní ani člen asmira teamu co lézt, to, že tam byl nějaký šmírák (nebo si to vyčenichal jasen sám) nezavdává důvod, taby jasen na základě uraženosti vlastního ega zablokoval kvanta lidí...ale to je jedno, to je stará akce, akorát se nezapomíná a věřte, že tu na ni bude upozorňováno ještě hodně hodně dlouho, protože to byl prostě zásah neadekvátní a omezující vůbec svobodu slova...

latvia
18. dub 2011

@ivett Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia.

nepise sa tam ze to vazne podozrenie musi dat jedine zakladatel sukromky.takze nic spatne som nenapisala

apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
18. dub 2011

@apollo11 myslím že i admini vidí u všech i tajných témat první slova, ne-li větu, takže pokud by zněla takto :"Ta kráva adminka zase zablokovala......"(-upozornění pro adminy, toto je citace.), úplně volně stačilo aby podezření měla jedna z adminek

latvia
18. dub 2011

@apollo11 nikdy nezverejnujeme kto nas o tom informoval

latvia
18. dub 2011

@lucenek podavas zle informacie, admini do sukromiek nevidia

makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
18. dub 2011

@latvia cituji: Zakladatel skupiny je zodpovedny za poriadok v sukromnej skupine a v pripade problemov kontaktuje admina.
Tohle jsi napsala, takže špatně...Měl by tam být dovětek, že teda stačí, aby tu soukromku naprášil kdokoli, komu se to zlíbí, jinak to nevidím, protože v té dané soukromce byli lidi stejného názoru a smýšlení, takže pokud někdo něco vynesl, je to možné, anebo je taky klidně možné, že tam prostě jasen něbo někdo šmíroval a urazil se 😀

apollo11
18. dub 2011

@latvia Vždyť jste se o tom informovali sami 😕

lucenek
18. dub 2011

zlé informace? Vždyt bylo psáno admini vidí tajné ale nemohou do nich nahlídnout, tudíž vidí prvních pár slov z příspěvku

latvia
18. dub 2011

@ivett tak este raz, ale fakt naposledy, kedze k technickemu dotazu to ma daleko

Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia.

Zakladatel moze mat vazne podozrenie ? myslim ze ak vidi do temy zakladatel tak o podozreni sa hovorit neda.

@lucenek nikde nebolo pisane ze admini vidia prvu vetu sukromnych diskusii. admini do sukromiek nemaju pristup ani nevidia prve vety zo sukromych diskusii

makak21
18. dub 2011

@latvia Ale pokud v soukromé napíšu např @latvia a bla bla bla , tak ty to uvidíš...tak jak to je???

latvia
18. dub 2011

@makak21 uvidim len par slov za zavinacom v Zminky o mne tak ako to vidi kazdy iny bezny uzivatel.takisto aj ked ta ja spomeniem so @ v sukromke do ktorej ty nemas pristup tak uvidis len par slov za zavinacom co som napisala.nic viac.

makak21
18. dub 2011

@latvia Ale v tom případě už to je dost blbě řešené...

latvia
18. dub 2011

@makak21 je to dobre riesene, v sukromke kam nemam pristup mi nemas dovod pisat @ pred meno, na to je tu funkcia Odpovedat, a ak nie som v sukromke tak mi nemas ako kliknut na Odpovedat , cize ziaden zavinac pred nickom a neuvidim to

makak21
18. dub 2011

A přeci jenom neuvažujete o tom, aby holky z Tlachárny vzhledem k tomu, že to bylo velice podivné to jejich vyhození,tak jste oslovili s uznáním svého omylu a chyby a pozvaly je zpět????

latvia
18. dub 2011

@makak21 nemyslime si ze bolo podivne, ani ze to bol omyl, odblokovanie zablokovanych uz nie je mozne

makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz