Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lucisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peroli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peroli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smudlinka10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aguaverde
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aguaverde
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
7. pro 2011

já bych se taky chtěla zeptat co znamená bonbon a jednička, když admin maže proč neodpoví????? 😠 😝

jennyska
7. pro 2011

@lucenek Ahoj, jestli mi píšeš nějaký dotaz, prosím, zmiň mne v něm - nemohu totiž jinak vědět, že mi zde píšeš.
Bonbónky se dávali včera při každém přihlášení jako Mikulášská nadílka od nás Vám 🙂 Dnes je na facebooku Modrehokonika velká tipovací soutěž o tričko MK, tak nakoukněte! 😉

jennyska
7. pro 2011

VELKÁ TIPOVACÍ SOUTĚŽ na http://www.facebook.com/Modrykonik.cz.
Tipněte si, kolik jsme včera rozdali bonbónků celkem za každé přihlášení na všech třech stránkách a vyhrajte cenu MK 😉 Nejbližší odhad vyhraje a zasláno uživateli bude tričko Modrý koník.

jennyska
7. pro 2011

@lucisa Ahoj Luciso, to se stává a bude se to zřejmě stávat i nadále. Není to chyba, ale jen fakt, že propojení stránek v tomto smyslu opravdu není a ani ho v blízké době neplánujeme. Proto není možné zadávat si úspěšně inzeráty do oblíbených. Jestli se ti to však napodruhé daří, je to možné.

lucisa
7. pro 2011

@jennyska no, pokud jsou ale stránky propojené diskusí, tak buď by to mělo fungvat obojetně i v inzerátech a nebo druhá možnost, moct si založit druhý nick na SK verzi nebo opačně Slovenky na CZ verzi, aniž by za to člověk byl postihován. Jiné řešení evidím.
Buď je to jeden provozovatel = jeden server = jeden uživatel s možností užívání všeho všude ANEBO Dva různé (potažmo 4, když počítám i MS a BRMS) servery = na každém vlastní nick a potom chápu, že si budu ukládat oblíbené na CZ a SK verzi zvlášť.
A protože nejsem uživatelem BRMS (jen vzácně, tak 3x do roka tam kouknu), MS vůbec, nevím, zda existuje stejné (a problémové) propojení s koníkem i tady.

jennyska
7. pro 2011

@lucisa Ano, fórum je CZ a SK z toho důvodu, že se do něj zapojuje velké množství lidí. To však ale není stejná situace u inzerátů. Těch využívá velmi nízké procento uživatelů a tak není důvod stránky takto propojovat a nebo povolovat duplicitní nicky.

lucisa
7. pro 2011

@jennyska no ale to stále neřeší můj dotaz, nějak to v této souvislosti nechápu. Přece existuje spousta takových serverů, do kterých se zapojuje i větší počet uživatelů a fungují tam i inzeráty. Proč tedy nezjednodušit stránky a udělat jednoho koníka, ať už s příponou cz nebo sk, mě je to fuk, a mít to všechno pohromadě.
Potom zjistím, že existuje i spousta duplicitních témat, protože jej zakladatelka zapomněla zároveň povolit i na druhé verzi a vy potom neustále píšete různé přesměrování apod.

jennyska
7. pro 2011

@lucisa Jednoho koníka určitě dělat nebudeme, stránky, stejně tak jako anglické, francouzské a německé, zůstanou odděleny. V propojení povolujeme právě jen možnost u diskuze a tak to také zůstane. Jsem ráda za tvůj názor, respektuji ho, ale bohužel už nevím, jak lépe situaci vysvětlit.

lucisa
7. pro 2011

@jennyska to nic, díky za odpovědi.... 😉

lucenek
7. pro 2011

@jennyska dotaz byl směrován do diskuze ne konkrétnímu adminovi, předpokládám že admin pravidelně nahlíží do takových témat...správa koníka atd a když už se maže tak by se měl vyjádřit, nikde není napsáno že v tomto tématu je nutné směrovat dotaz technického rázu na konkrétního admina...

lucisa
7. pro 2011

@lucenek přesně o tom jsem se dnes bavila na FB stránkách MK 😒
viz http://www.facebook.com/Modrykonik.cz

zobraz si druhou diskusi ohledně mikulášských bonbonů

gepe
8. pro 2011

Ahoj, nejde mi vlozit clanek, resp. napisu nazev, vlozim text, chci ulozit a vyjede mi, ze musim vlozit zneni clanku - okno je prazdne. Take mi nejde pohybovat mysi ve vlozenem textu pro upravy se v textu musim pohybovat sipkami.

jennyska
8. pro 2011

@lucenek Ahoj 🙂 Adminů je nás více a proto je lepší vždy svůj dotaz na někoho směřovat. Na stránce není jen tato diskuze, je to i dost IP zpráv apod. kde se uživatelé dotazují a tak je pro obě strany lepší směřovat své dotazy na admina přímo přes @.

lucenek
8. pro 2011

@jennyska dole v adminech stránky jsi vypsána jen ty Komu mohu napsat)..... takže kdo další? Jako zase si v tom udělejte pořádek....tady jeden neví jak se co může a komu se může,

jennyska
8. pro 2011

@gepe Ahoj Gepe, chyba je na naší straně. Budeme se to snažit co nejdříve odstranit 😉

jennyska
8. pro 2011

@lucenek Dole na stránce jsem sice uvedena jako admin já, ale pod Asmira Team je v O nás daleko více lidí, kteří na stránce fungují a mohou odpovědět 🙂 Je to ale jen o tom si na to kliknout a vidět nás tam 🙂 Myslím, že je to tam určitě přehledně a dobře vypsáno.

lucenek
8. pro 2011

@jennyska až potom ne v hlavním přehledu, kdysi tu mylo vypsáno více adminu mmk, kalerat......agu jednodušší to bylo....