• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

28. listopadu 2016 
@majatob Ahoj, tvá zpráva byla z FB smazána :slight_smile: Přeji krásný zbytek dne :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska o to mi neslo, psala jsem, ze mi nevadi, ze tam je. Jen jsem chtela vedet, jestli na to nemuzete upozornit nez neco zverejnite...
8. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nedělá se opět nějaký facelift koníka? Stránky se mi jakoby neustále načítají, nemůžu je aktualizovat, musím buď vyjet z diskuse, příp. se vrátit o stránku zpět, a pak zase dopředu, abych viděla další příspěvky. A navíc se mi u několika inzerátů, které jsem si chtěla hodit do sledování, vyhodilo hlášení o chybě a musela jsem to kliknout 2x, stejně jako to dělám u slovenských inzerátů.......

@jennyska
21. únor 2012 ve 22:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, muzu se zeptat, zda je chyba jen v mem PC nebo je nova uprava, ze nemohu ve svem fotoblogu zobrazit historii komentaru, jak jeste do vcera bylo mozne? Ted jsou zobrazeny pouze nejnovejsi 3 komentare, ale nedostanu se na historii tech starsich, coz je dost skoda a nebudu schopna dohledat vsechny dotazy ci komentare. Dekuju!
22. únor 2012 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucisa Ahoj, je možné, že se včera PC zpomalil. Na stránku se často něco nahazuje a to ji potom může zpomalovat.
22. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lita Ahoj, chyba není na tvém PC. Tuto službu využívalo velmi málo lidí, proto jsme ji omezili jen na tři komentáře a je možné, že už v budoucnu nebude na stránkách vůbec. Přecházíme na nové komentáře, tj. komentáře, které se vyrolují přímo na hlavní stránce MK, jak jsi si určitě všimla a tak jejich zobrazování v Posledních komentářích už není možné. Měj se fajn :slight_smile: J*
22. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska tak tohle jste teda nevymysleli :confounded: podle ceho jste prisli na to ze ty komentare lidi nepouzivaji?
22. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska já to taky používám :sweat_smile:
22. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska Též se přimlouvám za seznam darů pro dítě :slight_smile:
22. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@jennyska a nebo, jak už jsem několikrát navrhovala, kdyby se dalo zobrazit historii (listovat) upozornění.
to se mi taky stává často, že mám víc upozornění, než kolik se vejde na tu jednu stránku, a já se tím pádem nedozvím, kdo mě kde vzpomínal a co třeba potřeboval.
22. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jennyska - dekuju za odpoved :slight_smile: Priklanim se k @ikarkulka - problem u historie v Upozornenich je, ze se zobrazi jen 50 poslednich, vcetne To se mi libi. Tudiz kdyz mi nekdo projede delsi albicko a "odlajkuje" vetsinu obrazku (stava se to pomerne casto), pak nemam sanci dohledat, zda take nekdo psal komentar, dotaz nebo zda me nekdo zminoval v diskuzi. Treba dnes na me svitilo 83 upozorneni, ale nemam sanci videt tech 33, tudiz netusim, od koho a co to bylo. Myslis, ze s tim pujde neco udelat? :wink:
22. únor 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sonica Ahoj, na každé takové funkce používáme statistiky :wink: Je možné, že to listování upozorněními nějaké bude, ale poslední komentáře se budou rušit zcela určitě, protože technicky "neladí" s se starou verzí komentářů.
22. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska
ahoj, včera jsem napsala příspěvek, jiná maminka odpověděla, dneska chci reagovat, ale příspěvky nikde. čím pak to? nevadí, nebylo to nic důležitého, ale proč zmizely?
(závadné nebyly, bylo to v Gramatickém okénku o názvu nového písma pro školáky :slight_smile: :slight_smile: )
23. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 Ahoj, pokud jen trošku půjde, šlo by poslat link na diskuzi a třeba i nick uživatelky? Podívám se na to...díky :wink:
23. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska je to v IP
23. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jennyska Ahojky. Nejdou mi přidávat fotky do již existujících alb - není pod fotkami ten modrý link. Koukám, že ostatní maminky fotky přidávají. Nevíte čím to může být? Předem děkuji za odpověď :slight_smile:
24. únor 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@levandule_vanilkova
@jennyska
tak píšu, že už jsme to vyřešily, pomohla změna prohlížeče :wink:
24. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jennyska Tak pardon, zkusila jsem na radu jiný prohlížeč a je to ok. Tak snad se to časem srovná i v tom co používám normálně. Díky
24. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jennyska Ač to mám nastavené, nechodí mi na mail zprávy o získaných nabídkách v bazárku :frowning2: , ne že by nechodily vůbec, ale třeba jedna přijde a další 2 už ne :confused:.
24. únor 2012 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
byl mi zablokován inzerát na kojeneckou váhu s tím, že je ve špatné kategorii. Jenomže já vůbec netuším, kam bych ho tedy v bazaru měla umístit :sweat_smile: Kam tedy patří kojenecké váhy?
27. únor 2012 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, založila jsem téma ve volné diskuzi http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-naucit-basnicku-nebo-pisnicku/?page=1 ale nezobrazuje se na titulní straně koníka ani, když kliknu na "fórum" tak v čerstvých diskuzích, je to jakoby neviditelné...co s tím?
27. únor 2012 v 00:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže se zřejmě nezobrazují diskuze ze sekce "volná diskuze", zkusila jsem téma totiž založit ještě v batolatech. Omlouvám se za duplicitu a prosím kdyžtak téma ve "volné diskuzi" smazat. Děkuji.
27. únor 2012 v 00:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@anka. Ahoj, je to tím, že se žádné diskuze z kategorie Volné diskuze nikdy nezobrazují na hlavním feedu :wink:
27. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek Ahoj, vždy, když něco nevíš, kam zařadit, stačí si dát jedno slovo do vyhledávače v bazaru a vyskočí ti kategorie, ve kterých daná věc je :wink: U váhy např. vyskočí Kojenecké potřeby.
27. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska samozřejmě tuhle kategorii jsem volila jako první, ale do který podkategorie patří kojenecká váha? vyjíždí mi možnosti:
Flašky a spol.
Dudlíky, cumlíky
Sterilizátory
Teploměry, odsávačky na soplíky
Ohřívače lahví a dětské stravy
Bryndáčky pro dvojčata

podle mě nepatří popisově ani do jedný.
27. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek Ahoj, tak v tom případě tedy zařaď svou váhu mezi monitory, chůvičky a pod. Tam už podkategorie nejsou a novou kategorii zatím zakládat kvůli váhám nebudeme :wink:
27. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska a není v tom případě logičtější, že by zůstala v kategorii jiné dětské? jako kdo bude mezi monitorama hledat váhu?
27. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jennyska Aha, díky já to nevěděla. Ještě jednou se omlouvám za duplicitu.
28. únor 2012 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska Ahoj, je mozne vytvorit soukrome album, ktere bych videla jen ja?
28. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@anrebcz Ahoj, pokud nemáš nikoho v přátelích a nastavíš si album viditelné jen pro přátelé, tak ho tímpádem uvidíš jen ty sama :slight_smile: Jiná možnost ale není.
29. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek