• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

29. března 2017 
@schnek Ahoj, o jaké album se jedná? Podívám se na něj :slight_smile:
12. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska jedná se o album tvoření, album s dětma se mi normálně objevilo.
12. pro 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek Tvé album se již plně zobrazuje v přehledu všech fotoblogů. Taková alba, jako je to tvé, byly v minulosti vyřazovány z přehledu, ale na základě nových, aktualizovaných pravidel se mohou v přehledu zobrazovat - viz. můj článek v mém Fotoblogu.
Hezký den :slight_smile: J*
12. pro 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska ok, děkuji
12. pro 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, máme menší výpadek fce Upozornění na celé stránce. Právě to opravujeme, takže doufáme, že to bude brzy zpět :wink: Pěkný den! J.
13. pro 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska Zrovna jsem kvůli tomu šla napsat dotaz:grinning: tak díky, doufám, že to bude rychlé:slight_smile:
13. pro 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska
Proč po vložení fotky se mi fotka nikde neobjevuje? Ani na hlavní stránce, ani po kliknutí na fotoblogy.. nikde své album nevidím.. album mám veřejné pro všechny.. jedná se o album s háčkováním pro mé děti, děkuji za info..
13. pro 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda Ahoj, album bylo dle starších pravidel zařazeno na seznamu Nezobrazujících se v přehledu Fotoblogů, ale pouze u tebe. Nyní, dle nových pravidel, jsem ho přehodila a vidí ho tedy všichni uživatelé :slight_smile: Pěkný den. J.
14. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska díky moc :dizzy_face:
14. pro 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska nešlo by do Fora, když někdo něco založí, aby tam bliklo, že po vložení je nutné refresh, protože ono se to hned neobjeví a maminka to založí znovu, protože si myslí, že je něco špatně. Pak jsou vždycky dvě stejné Otázky, resp. diksuse nově založené.
17. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika39 Ahoj, proberu s kolegy, jaké jsou v tomto případě ve fóru možnosti a dám vědět - kdyžtak prosím o připomenutí, kdyby to déle trvalo :wink: Díky a měj se fajn! J.
17. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska Hlásí mi to poněkolikáté škodlivý url na těchto stránkách, manžel říká, že je stránka napadená virem?????
3. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Ahoj, díky za info. Potřebovala bych vědět, jeslti ti to dělá jen na této stránce a nebo i na našich ostatních (BS, MK, MS) + jestli ti ta informace na PC ještě stále vyskakuje a pokud ano, prosím, udělej z tvého monitoru screenshot a pošli mi ho na mail support@asmira.com. Vypadá to, že se tato hláška objevuje opět jen na IE. Pěkný den přeji :slight_smile: J.
4. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

dneska vyskočilo tady ráno, teď zatím nic, ostatní stránky taky nic, ale zkoušela jsem je až teď.
4. led 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den .) prosím ..potřebovala bych poradit.-.kde najdu jakoby svuj status:slight_smile: nikde to nemohu najít.)a vidím že maminky píšou:slight_smile: moc děkuji za radu..
5. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
už i jedna maminka poradila dík..y
5. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska protože mi nějak stávkuje Firefox, používám teď Operu, ale mám problém s tím, že se mi neobjevuje tlačítko Líbí se mi u příspěvků ve fotoblozích (KZ a diskuse jsou v poho).
Je to prohlížečem nebo se udělala nějaká změna? Díky
6. led 2013 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa Ahoj Luciso, myslím, že je to určitě prohlížečem. Jestli zůstaneš u Opery, doporučuji si stáhnout její nejnovější verzi a pod ní stránky spouštět :wink: Pěkný den přeji. J.
7. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak můžu někoho odebrat z přátel?
12. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majruska najdeš fotoblog té maminky, otevřeš ho, dole úplně vpravo je "odebrat "nick" z přátel". na to klikneš a je to. :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika39 jéé super děkuju :wink:
13. led 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska nevím, jestli to tak vidím jen já - ale u Otázek se odpovědi zobrazují přeházeně. Nejsou časově seřazený, která byla první, druhá... poslední. Je to tam pátý přes devátý, doslova :grinning: Jakto? Toho jsem si všimla už dřív a zas to teď vidím. Je to pak docela nepřehledný
13. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarkalada jestli to nebude podle počtu like? od toho je to Otázka, každý s emůže vymáčknout jednou, nebo jedné z odpovědí dát like. Logicky nejčastější - nejrelevantnější odpověd je u Otázky nahoře.
13. led 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska měla bych prosím také otázku - Když kliknu na "líbí se mi", objeví se okno, že je to uloženo... Kde?? :sweat_smile:
14. led 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav Ahoj, poku myslíš like ve smyslu: Přidej do oblíbených fotek, což je popis nalevo nahoře u každé fotky, tak v tom případě se ti to ukláda do Můj fotoblog, Oblíbené fotky - napravo dole. :wink: Pokud myslíš jen obyčejné To se mi líbí pod fotkou, tak toto se nikam neukládá. Pěkný den přeji :slight_smile: J.
14. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav no jako u toho, kam jsi dala to "líbí se mi ":slight_smile:))
14. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 mě to taky mohlo trknout :grinning: ale všimla jsem si toho zas, když teprv otázka začala - bylo tam pár odpovědí, u každé nula lajků - a byly zpřeházený. Proto jsem se ptala. Když jsem si přečetla tvou odpověď, tak už jich tam bylo víc a jsou opravdu seřazený tak, jak píšeš :sunglasses:
Když já na logiku moc nejsem :grinning: Mně vyhovuje, že si přečtu na konci stránky ty, který jsem ještě nečetla. A pak až koukám, jaká odpověď má kolik hlasů :slight_smile:
14. led 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska ahoj, nevím, jestli dělám něco špatně, ale když přidám do svého stávajícího veřejného alba fotku, tak se mi to album na záložce fotoblogů nezobrazí nahoře, jakože nové/změněné/přidané. Ani když se odhlásím, tak ne...a to ho mám nejen pro registrované, ale pro všechny. Nic jinak než dříve nedělám. Jak je to s uzamčenými, to nevím, tam si nejsem jistá, zda by se zobrazovat měly, ale mně se nezobrazují. Díky
14. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mates22 Ahoj, album se již bude zobrazovat na hl.stránce fotoblogů. V minulosti se totiž taková alba jako tvoření maminek, hobby apod. umísťovala mimo hl. přehled Fotoblogů, ale teď, po menší úpravě stránky a hlavně rozšíření kontextu MK, jsou alba běžně dostupná i viditelná :wink: Pěkný den přeji. J.
14. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska nějak mi nedošlo, že se volná diskuze nezobrazuje na hlavní stránce, nebylo by možné mnou založené téma

http://www.modrykonik.cz/diskuse/volne-diskuze/nabytek-stuva-z-ikea/?page=1#post-69864655

přesunout do školáků (předškoláků)?
20. led 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek