• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

29. března 2017 
@isoldaeva - Děkuji moc za vysvětlení, :wink: teď ještě trošičku po technické stránce, jak někomu poslat,když bych chtěla :slight_smile: Díky moc :wink:
1. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendamonique Dole pod běžným oknem našich stránek, v šedé zóně je ikonka Pošli srdíčko, klikneš na to a objeví se ti textové pole, do kterého zadáš jméno loginu uživatelky, které chceš poslat srdíčko.
1. dub 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva já dole v šedé zóně nic takového nemám. Vždycky jsem nahoře u čísla klikla na srdíčko, objevila se mi tabulka, komu mám poslat, já napsala, odeslala. :confused:
1. dub 2014 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva my tam tohle fakt nemáme. Nemáte to tak jen vy, jako admini?
1. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva takhle vypadá šedá zona běžně.
1. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendamonique srdicko se posila tak, ze kliknes primo na ten obrazek srdicka nahore a rozklikne se ti okynko, kam napises nick :slight_smile: musis mit povolene otevirani dalsich oken pro stranky konika :slight_smile:
1. dub 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n viz vyse :slight_smile:
1. dub 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ale isolda mluvila o jne možnosti. a ona jako admin ji možná má, ale my ne. ja vím, jak se posílá srdíčko, když ho máš.
1. dub 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendamonique @eveluska @chris_n
Ano, tak nakonec je pro všechny uživatelky pouze jedna možnost a to, když se klikne přímo na obrázek srdíčka.
Druhá možnost je pro ostatní zatím pasé. Můžete se těšít, srdíčka budou mít nové výhody :slight_smile:
2. dub 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bylo by mozne, aby o "planovanych" faceliftech vedeli uzivatele? diky :slight_smile:
4. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Ano, připravujeme pravidelnější články ze zákulisí Modého koníka. :slight_smile:
4. dub 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva tohle by nemel byt clanek, ale upozorneni na hlavni strane, stejne jako to delaji ostatni poskytovatele internetovych sluzeb, to je docela norma....
4. dub 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska
Co máš namysli ty, tak pokud dopředu víme o úpravě stránek, tak se to snažíme dopředu vyhlašovat. Dnes došlo k neočekávanému výpadku.
4. dub 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva no to me napadlo uz nekolikrat, tak by to spis chtelo zmenit to upozorneni... chybu kazdej pochopi, ale "planovanej" puldenni facelift, o kterym se nikdo neobtezoval uzivatelum zminit, je k nastvani :wink:
4. dub 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva prosim o info k upozornenim.... pracuje se jeste na upravavh, ci je to o jiz hotove? Nejaky duvod poc zmizeli nahledove fotografie? Nejaka moznost oddelit komentáře a "to se mi libi"? Cele upozorneni se stalo neprehlednym. Navic to blbne v souvisloti s propojenim na modrou strechu....sviti upozornění, kdyz kliknu na konikovi, tak na strese jiz nic nesviti, ale pritom tam mam dalsi upozorneni.....takze pracuje se na tom jeste????
7. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhranolka Ano, pracujeme na tom stále. Zítra dopoledne proběhnou úptavy na stránkách (a proto stránky během dopoledne nebudou fungovat). Během úprav nastanou i změny v upozornění, co se týče vztahu mezi Koníkem a Střechou.
7. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva Bohužel mi přestala chodit upozornění o nových odpovědích na inzeráty na email :( Dá se s tím prosím něco dělat? Děkuju
8. dub 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_z
znamená to , že pravděpodobně je chyba v Tvém PC. Zkus postupovat dle přiloženého návodu:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/clanek/stranka-nefunguje-tak-jak-by-mela-co-m-6449q4/

Když budou problémy dále přetrvávat zkus otevřít tento odkaz a vše vyplnit pro objasnění problému
http://www.modrykonik.cz/bugreport/
9. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva ahoj, posilala jsem zpravu: uz mi nejakou dobu vubec nejde upravit fotoblog - konkretne Změň údaje v profilu - Pár slov o tobě. Zadna ze zmen nezustane po ulozeni, proste tam zustava puvodni text.
dostala jsem od vas toto: Ahoj, znamená to , že pravděpodobně je chyba v Tvém PC. Zkus postupovat dle přiloženého návodu:

Rada bych tedy predeslala, ze to spise nevypada, ze je problem v mem pocitaci, protoze mi to nefunguje v zadnem pocitaci.

jinak tedy pokud se neurazite, mela bych nekolik pripominek k vami zaslanemu navodu:

1.Vyzkoušej „tvrdý refrech“ stránky v prohledávači - neni to refrech, ale REFRESH, neni to prohledavac, ale PROHLIZEC a dale se domnivam, ze spis nez F5 by mohl zafungovat vymaz tzv. cache.
pro Windows: ctrl + F5
Pro Mac/Apple: cmd + R
2.Aktualizuj si svůj internetový vyhledávač na nejnovější verzi. - opet PROHLIZEC
3.Chybu nahlas v tématu Technické dotazy na fungování stránky. V ní ti admin poradí, co udělat, popřípadě i další uživatelé, kteří měli podobný problém.
4.Pokud nepomůže doporučení od Asmira Teamu, budeme potřebovat více informací. Hahlas chybu podle instrukcí.
ne Hahlas, ale NAHLAS :slight_smile:

nahlasim teda problem zde: http://www.modrykonik.cz/bugreport/
11. dub 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Díky za opravu chyb a určitě pomůže, když detailně popíšeš chybu dle instrukcí na http://www.modrykonik.cz/bugreport/
11. dub 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva upozornění na MK a BRMS jsou nyní oddělené? a taky, na BRMS a na MK mám jiný počet srdíček, to je taky oddělen?
Když budu mít tedy nyní nějaké upozornění na BRMS nebo MS a budu častěji na MK (jako dosud), tak se mi může stát, že delší dobu neuvidím nějaké zmínky o mě na jiné stránce?

Díky za odpověď :slight_smile:
14. dub 2014 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Ahoj,
ano je to oddělené. Z vyvojového hlediska se to oddělilo, takže to není nějaká porucha nebo technický nedostatek.
Posílám i výňatek z článku, kde jsme o tom informovali:
http://www.modrykonik.cz/blog/martindurina/article/ze-zakulisi-modreho-konika-zpotnd/
Oddělujeme vývoj stránek

Rozhodli jsme se, že vývoj stránek se soustředí na Modrého koníka. Je pro nás náročné vyvíjet všechny stránky souběžně. Vývoj se tím zpomaluje a komplikuje. Rozhodutím se spustilo množství věcí, které s tím souvisí, především technické oddělení stránek. Navenek se to začalo projevovat jen nedávno, například upozornění z Beremese už nevidíte na koníku. To bude pokračovat dál, až do úplného rozdělení stránek. Stále to budou spřátelené stránky, jen samostatné. O vývoj Beremese a Modré střechy se bude starat jiný vývojový tým. O tom napíšu, až budou věci jasnější.
15. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nevím, proč se musí stále něco vyvíjet a nemůže zůstat při starém, dobrém :sunglasses:
Mně to vyhovovalo, ať jsem brouzdala kdekoliv, semtam něco písla, tak jsem v Upozorněních hned viděla příp. reakci. Takhle si dobu něco čtu a musím překlikávat na MK, MS nebo BS, jestli náhodou tam něco není. Nebo nepřiklikávám - a pak o tom ale nevím, že..
15. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva Nebylo by prosím možné do upozornění vrátit též náhledy fotek, ke kterým se komentář nebo like vztahuje? Doplním album, během chvilky mám v upozorněních několik "uživateli x se líbí tvoje foto "None" a vím kulový. Rozklikávat dvacet upozornění je opravdu pruda, přitom náhled by to vyřešil. Děkuji.
15. dub 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jestli by ta písmenka v Upozorněních šla trochu zvětšit. Jsou navíc ještě bledý šedivý a mrňavý. No děs :sunglasses:
15. dub 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil @jarkalada Upozornění zatím zůstane, jak je, nebude se dále komplikovat a ani vracet do původní podoby, pokud ovšem zjistíme výrazné nedostatky nebo potřebu výrazné opravy, tak to samozřejmě uděláme.
17. dub 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva prosím o radu - jak si můžu vložit některá alba, která se mi líbí a chtěla bych je sledovat, do oblíbených? Alba přátel, pokud jejich uživatelé vloží novou fotku, mi naskakují automaticky, ale už nevím jak dát do oblíbených alba uživatelů, které nemám v přátelích. Děkuji za radu a hezký den :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, potrebovala poradit ohledne bazaru, kdyz si v liste kliknu na Bazar a pak dale na ruznou kategorii, napr. detska tricka ci cokoliv jineho, zobrazuji se mi inzeraty pouze od profesionalu nebo shopu, ac jsem v bazaru, ne nabidky od maminek. Prohledala jsem si ruzne nastaveni a nikde nevidim nic zaskrtnuteho nebo nastaveneho, proc by to tak bylo.. Drive mi bazar fungoval normalne a ted se do nej nedostanu.. Psala jsem jiz adminum, ti mi poradili refresh stránky, a novejsi verzi prohlizece, ten mam, ale ani tak mi bazar nefunguje - at se prihlasim z tabletu nebo stolniho PC... Mohli byste mi prosim poradit? Moc dekuji
26. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
jsem přihlášená ve skupině Prosincovky 2014, vidím všechny příspěvky, ale když si chci některý rozkliknout a sledovat reakce, hodí mi to tento příspěvek do samostatného okna , ale i nadále si ho nemůžu rozkliknout.
Poradíte mi, prosím?
Děkuji a přeji pěkný den!
14. kvě 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem asi blesk, jsem tu dneska už celej den od rána, ale teď se mi začaly profily uživatelů zobrazovat jinak? Každopádně se mi to líbí víc :wink:
14. kvě 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek