Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

infokonik
31. pro 2014

@hanula11 Super 🙂 K tem špatným inzeratum - vlozim ti link na Martinuv článek, protože je to přesné tak, jak pise pod tímto nadpisem Prečo ste potrestali iba mňa, ak to robia aj iní? https://www.modrykonik.cz/blog/martindurina/article/o-dvojitom-metri-nielen-na-modrom-koniku-7pb2t2/
I tobě prima Silvestra a v novem roce pohodu 🙂

hanula11
1. led 2015

https://www.modrykonik.cz/market/detske-mikiny-...

A ostatní inzeráty mi budete odblokovavat po jednom?
Tož Teda veselý novy rok 2015.

isoldaeva
5. led 2015

@schnek Města, která můžeme zadat jako bydliště do svého fotoblogu, jsou vypsaná v seznamu. Velká města jsou rozdělena na městské části proto, aby velikostně odpovídala menším městům. To znamená, že když já jsem z Turnova, tak to má stejnou lokalizační hodnotu jako Plzeň Slovany. Je tam stejná hodnota lokalizace, je to stejně (ne)průhledné, odkud jsem. Doufám, že jsem to dobře vysvětlila.

isoldaeva
5. led 2015

@hanula11 V tvém dotazu se moc neorientuji, ale předpokládám, že ti byly některé inzeráty zastaveny. Dívám se, že nyní jsou inzeráty v pořádku.

hanula11
5. led 2015

Ještě jich mám stále pozastavených cca? 5 a už mnohem déke než den, dva.

hanula11
5. led 2015

Mam dotaz: da se NEPRODAVAT reregistrovaným? Resp. nedostávat od nich nabídky co by od kupujících?

schnek
5. led 2015

@isoldaeva chapu to, ale smysl mi presto unika.

isoldaeva
5. led 2015

@schnek Smysl je právě v tom, že je tam tam ta úměrná rovnocennost rozsáhlosti lokality.

schnek
5. led 2015

@isoldaeva ano, to jsem pochopila. Ale stejně je to na můj vkus příliš konkrétní 😉 Třeba po okresech by to bylo fajn. Alespoň to tak bývávalo.

kat124
7. led 2015

Dobrý večer, mám technický problém - nějakým nedopatřením se mi zvětšují písmena textu na modrém koníkovi, první zvětšení bylo docela příjemné, ale dnes už je to na hraně, nevím tedy, jestli koník nereaguje automaticky na můj postupující věk nebo jestli omylem nemačkám nějakou kombinaci kláves - na jiných stránkách ke změně nedošlo a jsou pořád stejné. Lze to nějak ovládat? Díky, Katka

isoldaeva
13. led 2015

@hanula11 Během týdne jsem ti průběžně aktivovala většinu inzerátu. Nicméně i tak se na ně podívej. Některé je potřeba pozměnit textově, některé už nemusí být aktuální. V takovém případě si opět pročti pravidla bazaru. Některé jsem ti neaktivovala, jsou potřeba je přímo v podstatě předělat. Co se týče dotazu zablokování vstupu neregistrovaným uživatelům na tvůj bazar, tak to nelze. V tvém případě nemusíš na dané dotazy reagovat, v lepším případě si můžeš připravit text předem, kdy vysvětluješ, že nechceš obchodovat s neregistrovaným a to jim pošleš jako odpověď na dotaz. Zároveň si můžeš napsat do vlastních podmínek prodeje tento požadavek.

hanula11
13. led 2015

Díky, já to pročítám a dávám do kupy.
Ale dnes mi berou žlučník, mám i "jiné starosti".
Hanča 🙂 😵

lorisa
18. led 2015

Ahoj, nevím jestli je to jen můj problém, nebo i dalších, ale začala jsem si dávat fotky do kolekce a ukazuje mi to 6 fotek, ale po otevření kolekce jsou tam jen 2. To samé mám u odkazů kde jsem komentovala a co se mi líbilo. Mám tam tak po dvou třech odkazech a nemůžu už v životě dohledat co jsem tam měla. Může mi někdo poradit. Díky Marcela

kony83
20. led 2015

Může mi někdo říct, jak dlouho Vám trvala odblokace inzerátu?

Admin psal do dvou dnů - bude to asi měsíc? Už mě to docela štve. Je tady nějaký nick kam můžu adminovi napsat?

hanula11
22. led 2015

Nejde mně aktualizovat, inzeráty jsou strašně rozházené, píše mi to aktualizovat můžete za 5 dni, pod tim zítra ...(u nejstarších co by měly jít aktualizovat dnes). Prošla jsem to, chci se kouknout jak se zaktualizovaly a nemam tam z nich ani jeden. Kde je CHYBA ???!!!

hanula11
22. led 2015

Chyba byla v nastaveni, ale ja to neměnila. Už je to OK.

infokonik
23. led 2015

@lorisa Ahoj, mas stále problém s kolekcemi? Zkoušela jsi postup podle Příručky Modrého koníka? https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/
@kony83 Ahoj, můžeš psát mne nebo postupovat podle pokynu v úvodním příspěvku diskuze 😉

lorisa
24. led 2015

@kony83 ctrl+f5 jsem zkoušela jako první než jsem psala, mozillu mám novou, teď už přidávat šlo, ale ta kolekce mě točí, pokud si najedu na můj fotoblog tak je tam kolekce a v závorce 9 fotek, ale když to rozkliknu, tak sjou tam jen 3, ale asi je to zbytečné řešit, když to už fungovalo. Díky za pomoc

marlac
25. led 2015

Zdravím, začínám se teprve na bazárku orientovat, ale mám jeden dotaz emoticon. Kde, prosím, najdu všechny inzeráty od jednoho prodávajícího? Vidím jejich celkový počet, ale když to rozkliknu, inzeráty se mi nezobrazí.

Moc díky za rady Martina

infokonik
26. led 2015

@marlac Ahoj Martino, kde presne na ne klikas? Na všechny inzeráty jedné uživatelky se můžeš dostat vice cestami. Pokud jsi v inzeratu, vpravo nahoře vedle nicku uživatelky a města, kliknes na číslo s počtem jejich inzerátu a ony se ti zobrazí. Nebo pokud jsi ve fotoblogu uživatelky, tak v sedomodrem poli vlevo je možnost kliknout na modře slovo "Inzerátů". Pokud jsi na hlavni stránce bazaru nebo v nějaké kategorii, kde mas vedle sebe a pod sebou inzeráty od různých uživatelů, můžeš kliknout na nick uživatelky ve zlutem poli pod inzeratem.

lenkakeb
31. led 2015

Moc prosím, proč mi nejdou přidávat další inzeráty? Je to omezené množstvím. Už jsem zkoušela CTRL+F5 a Chrome a stále stejné - vůbec to nejde zadat. Moc děkuji za odpověď.

ev.ka
31. led 2015

@lenkakeb mě to taky od včera večer nejde ☹

ev.ka
31. led 2015

@infokonik prosím o reakci, zda je všeobechná závada na vkládání inzerátů nebo je problém někde jinde?

xmarg04
31. led 2015

@infokonik Taky mi to od včera nejde...☹

infokonik
31. led 2015

@xmarg04
@ev.ka
Konkrétně toto nevyřeším, přeposlala jsem těm, co to vyřeší,
Hezký den.

katypol30
1. únor 2015

dobrý den.Nevím co se děje,ale od pátku mi nejsou přidávat inzeráty do alba ☹ .Navím kde se stala byba při zadání nový inzerát a vybrání položky mi nahlí´ásí je mi líto stránky mají problémy a je tam koníček takový nemocný 🙂 Když ale prohlížím cizí inzeráty,tak jsou stále nové a nové jen mě to nejde ☹ prosím poraď te mi pomozte,jak z toho ven a jak dál přidávat a obchodovat moc děkuji a přeji hezkou neděli Kateřina

lorisa
4. únor 2015

@kony83 tak kolekce nechodí stále, dnes jsem přidávala a fotky jako by přibývaly, ale když rozkliknu, tak nic. Přikládám foto stavu

lorisa
4. únor 2015

@kony83 zkusila jsem udělat i novou kolekci a nic. a už mi ta potvora ani nenabízí uložit obrázek k olíbeným 😖

kony83
5. únor 2015

@lorisa Nějak nechápu proč mě neustále zmiňuješ, já nejsem správce.