• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

29. března 2017 
@kat124 myslim ze je to vseobecne ale divim se, ze se neozval i nekdo dalsi?? Asi si to napisu na zed! :astonished:
2. říj 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1 tak jo:slight_smile:
2. říj 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1 já včera totiž tu tvoji zprávu viděla, ale mně to večer ještě fungovalo....
2. říj 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1
@kat124 Holky, mne to funguje. Uz jste to nahlasily vsude, kde se dalo, tak ted nezbyva, nez pockat, az se to opravi :wink:
2. říj 2015 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lostakova no já to taky nechápu, že si skřítci Ničitelé vybrali právě můj bazar na záškodnictví :sweat_smile: :grinning: Snad se to spraví, potřebuju se podívat na adresu, co mi paní posílala, abych mohla odeslat balíček :-/
2. říj 2015 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1 A nejde ti to vyhledat pres ten konkretni inzerat? Kdyz tak mi zkus poslat link.
2. říj 2015 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lostakova Jo to asi pujde, ale budu to muset šťourat přes pozastavené inzeráty....no nějak to pořeším, ale je to otrava :wink: :sweat_smile:
2. říj 2015 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím,kde můžu ohodnotit prodávající a kupující u profilu,nevím,kam mám kliknout. :frowning2: Díky
5. říj 2015 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarabacek musis primo u kupovane veci - pod komunikaci u inzeratu je jedna z moznosti "ohodnot prodavajici/kupujici" :slight_smile: Neni to intuitivne u profilu uzivatelky, ale zel se to musi trochu hledat primo v inzeratu a komunikaci pod nim :wink:
6. říj 2015 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1 ikonky k hodnocení se vracet nebudou? I když ted trochu váhám, jestli jsem je tam už neviděla. No co ... :wink: :dizzy_face:
A asi bych se měla poptat jinde, třeba dotaz ten někdo zkoukne.
6. říj 2015 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 Ikony? To nejak nevim co myslis :slight_smile: Ja si asi ani jiny pridavani hodnoceni, nez tam ted je, nepamatuju :astonished:
6. říj 2015 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly a nebyly, ikonky, @aninkas1, v "novém" hodnocení nebyly, ale jestli už nejsou znovu :wink: .
6. říj 2015 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 tak ted uz jsem dokonale zmatena :grinning: Ikonky ceho, jakoze tlacitko "pridej hodnoceni" nebo nejaky obrazek? Fakt netusim, jen vim, kde se hodnoceni ted pridava, ale asi si sedim na vedeni :sweat_smile: :grinning:
6. říj 2015 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2015 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarabacek
@hanula11 Hodnoceni se pridava pod inzeratem http://www.modrykonik.cz/blog/isoldaeva/message/kde-najdeme-tlacitko-pro-hodnoceni-kupuj-1d8txu/ Pokud vam tam tlacitko na pridani hodnoceni chybi, je to technicka chyba, kterou je treba nahlasit technikum http://podpora.modrykonik.cz/open.php
6. říj 2015 v 06:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se asi nevyjádřila srozumitelně, sorry, ti "panáčkove", kteří vždy bývali u hodnocení a s novým bazarem z něho zmizeli, ti se vrátí (popř. už vrátili zpět)? Jsem si asi taky v noci seděla na vedení. Jak se hodnotí samozřejmě vím. Byli pryč, já se po nich poptavala už dřív a bo už tu nic neprodávám, co by neplatič, nevím jestli už se zadařilo je vrátit zpátky.
Díky
6. říj 2015 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1 díky,
@lostakova taktéž
:slight_smile:
6. říj 2015 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 Asi myslis zajemce? Ne, nejsou. Podle zpetne vazby, kterou dostavame, chybi jen malemu procentu lidi a ostatni jsou bez ikonek zajemcu spokojeni.
6. říj 2015 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ne, myslím ty "obličeje", co jsou třeba teď vedle zprávy vpravo a co dam na konec až dopíšu.
V novem hodnocení (novém bazaru) nebyly. Ptala jsem se na ne už hned v létě.
:pensive: :grinning:
6. říj 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2015 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 Myslis tyto smajliky? :slight_smile: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ty u hodnoceni jsou.
6. říj 2015 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 smajliky muzes pouzivat v prurezu celeho Konika - dokonce pokud mas Apple, tak muzes pouzivat i primo Applovsky smajliky a tusim ze vetsina uzivatelu je vidi (nekomu se pak zobrazuji ale jako prazdne kosticky :astonished: ) Teda nenapadlo by me, ze tohle myslis pod pojmem Ikony :sweat_smile: :sweat_smile: Nebo jeste neco jineho?
6. říj 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aninkas1 smajlici :wink: :slight_smile: , ne ikonky, holt jsem v noci měla zatmění myslj, njn.
Mně s novým bazarem zmizeli, tak už jsou zpět, njn, třeba ještě někdy něco prodám a zase je použiju :angry: :wink: :grinning: :dizzy_face: .
6. říj 2015 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lostakova Děkuji,už jsem to objevila. Celou dobu to mám pod nosem,jen jsem to přehlédla... :sweat_smile:
6. říj 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aninkas1 Ahojky :slight_smile: už vím,celou dobu jsem to přehlížela,ale když to teď potřebuji,tak jsem si nemohla vzpomenout,kde jsem to viděla :sweat_smile: :wink: Tak už si to budu pamatovat díky
6. říj 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím o radu,nemůžu najít oblíbené fotky co jsem si uložila?
7. říj 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luka_lu mám obavy, že to zmizelo. Nedávno jsme si chtěla dát jednu fotku do oblíbených a už ta možnost není, jen to nabídne zvětšení (nebo větší rozlišení či co).
Taky mě to štve, protože jsem měla občas uložené nějaké tipy na dárky a vychytávky, jestli to zmizne, tak to bude blbé :unamused: Jestli to udělají stejně i na modré střeše, tak to bude v pytli....
7. říj 2015 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa No mám stejný problém,měla jsem uložených spousty super nápadů a nemůžu to najít:frowning2:
7. říj 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luka_lu Mam to stale na Muj ucet -> Oblibene fotky. Pokud to tam nemas, doporucuji http://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/
7. říj 2015 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva prosím o radu.. jsem slepá.., kde najdu inzeráty, které nemám v oblíbených, ale psala jsem si s nimi? Děkuji
17. říj 2015 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek