• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

6. prosince 2016 
Jěště k těm inzerátům-když zadám foto,nejdou parametry :confounded: ,nebo zadám parametry,ale nejde foto :confounded: . Proč se změnilo? :cry:
19. lis 2015 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
19. lis 2015 ve 13:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, super :slight_smile: už to funguje. Moc děkuji :slight_smile:
19. lis 2015 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
14.11. jsem odesílala na podporu popis chyby v nastavení, odpověď žádná, tak to zkusím ještě tady...
Nejde mi změnit soukromí - chci přepnout viditelnost z "jen moji přátelé" na "jen přihlášení uživatelé". Dám Uložit nastavení a objeví se mi Nepřístupné (Forbidden) Selhalo ověření typu CSRF. Požadavek byl zadržen. Používám chrome...zkusila jsem to i v IE a stejná chyba.
19. lis 2015 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@perada S tim ti pomuzou jedine ti technici. Vydrz, az se k tvemu pripadu dostanou a problem vyresi.
19. lis 2015 v 17:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lostakova docela si dávají teda na čas :-/
23. lis 2015 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám na BAZARU najít maminku, která má podzimní miminko a mohla bych od ní odebírat oblečení?
23. lis 2015 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemůžu najít cestu,jak ohodnotit prodejce,můžete mi prosím poradit kudy na hodnocení. DÍK MOC
23. lis 2015 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
23. lis 2015 ve 20:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@isoldaeva
Nevite nahodou, jak mam postupovat, kdyz vytvarim clanek a chci do textu pridat obrazek? Kdyz ho tam vlozim, zacne se mi nahravat, a pri plnem nahrani to proste zamrzne a nic se dal nedeje....:frowning2:.
Zkusila jsem refresh, zkusila jsem jiny prohlizec - v tom to sice nezamrzne, ale obrazek se proste nenahraje :frowning2:
24. lis 2015 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak na mobilu mohu prepnout na plnou verzi stranek? Tato nova mobilni mi maximalne nevyhovuje. Dekuji
24. lis 2015 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kett Je možné, že máš zastaralou verzi prohlížečů? V takovém případě se podívej do následujícího odkazu: http://podpora.modrykonik.cz/kb/faq.php?id=10 a zjisti si, jakou verzi prohlížečů máš.
25. lis 2015 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
25. lis 2015 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jinjin Ta možnost bývá pravo dole, ale záleží jaký máš telefon.
25. lis 2015 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@isoldaeva Děkuju za odp. Právě, že mi ta volba zmizela. Iphone. Kdyby jste v rámci úprav tu možnost tam dali, moc bych to ocenila. Díky.
25. lis 2015 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jinjin mam iPhone a mam to tam porad :slight_smile:
25. lis 2015 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@aninkas1 děkuju. Nepoznávám to. To je aplikace? Já chodím přímo přes safari a tam pod diskuzí to chybí.
25. lis 2015 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jinjin ano to je přímo aplikace pro iPhone - pokud jsi na PC, tak jen sjeď tady dolů na stránku a klikni na "Stáhnout v App store" - najde ti to aplikaci MK přímo pro iPhone :slight_smile: Je moc pěkně udělaná :wink:
25. lis 2015 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobrý den, přestaly mi fugovat dvě části Modrého koníka: můj bazar a moje nákupy (již 3. den nefungují). Co mám dělat, aby znovu fungovaly? Vyzkoušela jsem ctrl+F5. Děkuji za radu.
27. lis 2015 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
27. lis 2015 ve 21:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Bohužel ani aktualizace prohlížeče nestačila:frowning2:
27. lis 2015 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jirina82 Tak pokračuj na bod tři a pak případně na bod pět.
27. lis 2015 ve 22:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedalo by se pod příspěvky, komentáře dopsat "opravot, změnit" k vymazání? Aby se daly případně třeba přepsat upisnuti ...?
29. lis 2015 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, neslo by ve Wishlistu udelat funkci: seřadit podle prodejcu? Abych viděla rovnou, co od koho chci a nezapomněla objednat? :slight_smile: dekuji za odpověď.
4. pro 2015 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, nedávno jsem si všimla, že zmizela na MK možnost přidat si různé fotky z alb jiných uživatelů do kolekce a z té si to kdykoliv později zase zobrazit. Využívala jsem to poměrně často, např. když jsem někde našla něco zajímavého např. tip na dárek dětem, pěkné knížky pro děti, recept, co uvařit, upéct apod. A obávám se, že mi zmizely i ty uložené kolekce, je to tak? Teď třeba už skoro hodinu hledám oblíbený recept na perníčky od jedné uživatelky a nemohu najít. Je to skutečně tak, tato možnost není, stávající uložené zmizely a jiná možnost než si oblíbené uložit přímo do počítače na HD (tady na MK) už neexistuje???
5. pro 2015 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@olusenka Ahoj. Oblíbené i Kolekce - svoje si můžeš stále zobrazit. Přikládám linky, jsou stále v platnosti.
Obě funkce byly ale zrušeny, ukládej jiným způsobem, např na disk, instagram a spol.
Tady jsou linky:

www.modrykonik.cz/favourite-photos/olusenka/
www.modrykonik.cz/blogs/colletions/

Vyzkoušej, když budeš potřebovat, napiš.
Hezký večer.
5. pro 2015 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 děkuju za odpověď. Bohužel už stejně ty kolekce nedokážu zobrazit, v odkazech to není. Takže se musím smířit s tím, že jak jste to ukončili, o vše jsem přišla. Škoda, že jsem se to nedozvěděla předem, bývala bych si to poukládala do PC.
6. pro 2015 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@olusenka kolekce by se ti měly otevřít po kliknutí na ten můj odkaz, nevidíš je?
6. pro 2015 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, poslal mě sem odkaz na bazaru, tak snad jsem tu dobře. Poprvé dnes vkládám inzeráty a nějak nevím, co dělat, když značka oblečení, které chci prodat není v nabídce a bez vyplnění mě to nepustí dál... Poradíte mi prosím, co mám dělat? Nebo kde to zjistit... Děkuju předem :slight_smile:
9. pro 2015 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek