Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jolanka
12. bře 2011

jsem registrovana na slovenske strance, ale chtela bych dat inzerat na ceskou stranku. jak to mam prosim udelat?

aguaverde
autor
12. bře 2011

@jolanka jsi na mk.sk jen registrovaná ale chodiš na mk.cz ? 😉
Pokud ale chodíš na mk.sk tak bohužel sem přidat inzerát nemůžeš

Agu

karotky
12. bře 2011

Proč už se nemůžu po rozkliknutí fotky/fotek v albu rorvnou vrátit zpět na přehled a musím to dělat složitě přes album.Dřív to šlo a teď(zhruba měsíc)to nejde? 😕

jolanka
12. bře 2011

ja chodim ted na oboje. a kdyby se to nejak prehodilo. ja jsem totiz zila na slovensku a ted jsem v cechach tak proto by se lepsi inzerovalo na ceske strance.

aguaverde
autor
12. bře 2011

@jolanka přehodit tě na českého můžu, tím pádem by ti mělo jít inzerovat zde a na slovenské verzi bys mohla diskutovat atd 😉

saronka
12. bře 2011

je možné přesouvat fotky mezi alby?? děkuju.

aguaverde
autor
12. bře 2011

@karotky přesně nechápu tvůj dotaz 😅
Když si otevřeš album s faotkama tak nahoře máš šipečku "zpět se na přehled" když si otevřeš jakoukoliv fotku tak stačí na ni kliknout a seš zpět v albu

Nebo si myslela něco jiného? 😅 😕

aguaverde
autor
12. bře 2011

@saronka Bohužel tato možnost tu není 😉

saronka
12. bře 2011

@aguaverde a uvažujete o tom? jak byla dcera malá dělala jsem pořád nějaká alba a ted bych je ráda dala do jednoho a pokračovala v jiném třebas od roku apod.

aguaverde
autor
12. bře 2011

@saronka Myslím že momentálně se nic takového nechystá (nejsem si ale jistá na 100%) zkusím to navrhnout 😉

karotky
13. bře 2011

@aguaverde ,......................právě o to mi jde.Proč ta šipka zpět na přehled je jen v albu a né v otevřené fotce,jak to bylo před tím?
Bylo to pro mě rychlejší,protože už nemám moc času vysedávat u PC a takhle mě to trochu zdržuje.Když si v přehledu kliknu jen na jednu fotku,tak se vrátím na přehled tím,že si kliknu na šipku v mém prohlížeči,co má v PC,ale pokud prohlídní víc jak dvě,tak musím kliknout zpět na album a pak teprve zpět na přehled. 😉

aguaverde
autor
13. bře 2011

@karotky 😅 přiznám se že si ani nejsem jistá zda to nad tou fotkou bylo či ne...zeptám se kluků 😉
Díky
Agu

jesterka_v
13. bře 2011

@aguaverde ahojky, chci se zeptat, proč mi někdy neukáže ve "zmínkách o mě", že mě někdo zmínil? 😅 Třeba v jedné diskuzi mě osloví 2 lidé a ukáže se mi jen jedna zmínka a až v té diskuzi si všimnu, že mě zmínil někdo další... 😕 Už se mi to stalo víckrát 😅

aguaverde
autor
13. bře 2011

@jesterka_v 😕 a napíší tvůj nick dobře? 😕 😅

karotky
13. bře 2011

@aguaverde ,..........Dík 🙂

jesterka_v
13. bře 2011

@aguaverde NEvím, budu to teď víc hlídat a když tak bych dala vědět 😉 Teď už se mi to nedaří vyhledat - jak naschvál 😔

aguaverde
autor
13. bře 2011

@jesterka_v 😉 jj budu ráda když to třeba den dva budeš hlídat a pak mi písneš (kdyžtak do IP) a podle toho by jsme to řešily 😉

aguaverde
autor
13. bře 2011

@jolanka prosím písni mi IP zda chceš přehodit na mk.cz nebo ne...díky
Agu 🙂

jolanka
14. bře 2011

@aguaverde muzes me prehodit na mk.cz s tim abych mohla davat inzeraty a davat prispevky na oba koniky. dekuji moc

aguaverde
autor
14. bře 2011

@jolanka 😉 hotovo mělo by to jít

rennca
15. bře 2011

ahojky, chci se zeptat zda by bylo možné při zadávání inzerátů...přesněji nahrávání fotek umožnit jejich otáčení. Občas to nafotím vzhůru nohama a pak mi to tady nejde upravit. ☹

aguaverde
autor
15. bře 2011

@rennca Ahoj, nebylo by jednodušší si tu fotku otočit přímo u tebe v PC? Pak bys ji otočenou měla připravenou popřípadně i na jiné servry pokud tam inzeruješ 😉
Agu

janocka
15. bře 2011

@jolanka asi si dobre nepochopila co ti pisala @aguaverde - tym, ze sa ti prehodila registracia mozes pridavat inzeraty iba na CZ verziu, ale diskutovat mozes aj na SK verzii. Nie je mozne pridavat inzeraty na obe verzie stranky 😉

jolanka
15. bře 2011

@janocka ja jsem to pochopila dobre. a inzerat jsem dala na mk.cz na mk.sk mi to neslo

janocka
15. bře 2011

@jolanka tak potom som ta nepochopila ja 😀 prepac 😉

sovicka_
16. bře 2011

Bude to pomalu měsíc, kdy jsem poprvé prosila, zda by se někdo nemohl podívat - a hlavně upravit to, že pokud v nastavení soukromí nastavím volbu Kdo vidí moje osobní informace ve fotoblogu - Jen moji přátelé , pak se následně stane, že tyto informace (nejen ve fotoblogu, ale i v pase) nevidím ani já, ani mí přátelé.
Tak bych chtěla - již počtvrté - požádat, aby s tím bylo něco provedeno. Díky.

janocka
16. bře 2011

@sovicka_ kde si to pisala? asi sme si to nevsimli ked sme ti neodpovedali..... pre rychlejsiu komunikaciu s nami adminmi vo fore nas, prosim, oznac zavinacom - tak hned najdeme, ze su nejake dotazy.
A k tvojej otazke - ano, momentalne sa pas zobrazuje iba tym, ktori maju verejny profil ale do buducnosti sa planuje, ze aj ked bude profil nastaveny iba pre registrovanych alebo iba pre priatelov, tak ho uvidia registrovani alebo priatelia a aj sam uzivatel.

aguaverde
autor
16. bře 2011

@janocka Jani
@sovicka_ to psala v té vymazané diskuzi pro adminy 😉 házela sem ten dotaz i programátorům jelikož jsem myslela že je to technická chyba, nevěděla jsem že je to momentálně takhle nastaveno 😉

cuttysark
16. bře 2011

@janocka
@aguaverde ja som tento dotaz vzniesla tiez xkrat. Vid slovenske otazky pre adminov a ceske tiez

sovicka_
16. bře 2011

@janocka aha, díky... pak mi přijde, že to, co se v tom nastavení píše, neodpovídá realitě (protože není tam napsáno nic o tom, že když zaškrtnu volbu "vidí pouze přátelé", tak důsledek toho bude, že mi ty informace zmiznou z pasu a neuvidím je ani já 😕 - nepřijde mi to vůbec jako šťastné řešení, k čemu taková funkce je, že to info je neviditelné i pro mě? 😕 )

Jinak dotaz byl ve: fotoblogu, v jedněch otázkách pro adminy, pak tuším v technických problémech (nebo návrzích na zlepšení? Už nevím) a pak tady.